PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE


Gost

#326

2012-06-24 16:03

Treba jednom da se prekine sa otimacinom drzave od naroda, ne samo povodom ove TV pretplate, nego i sa ostalim otimacinama kao sto su : porez na oruzije, naplata sijalicnih mesta i angazovane snage od Elektrodistribucije, naplate raznih participacija u zdravstvu, ijos mnoga druga otimanja drzave od naroda da se ukinu.
Debra

#327

2012-06-24 21:44

Dokle vise da gledam vesti iz Beograda. Sta me briga koliko je autobusa izaslo iz garaze, sta rade kontrokori, ko sece platane, ko sece drva u SUMICAMA, ko se davi na adi i kolko ce da povecaju broj spasioca itd. Srbija nije Beograd, vec je sve Srbija, a neka Beogradjani placaju RTS pretplatu ako su ludi, jer ima mnogo boljih TV kuca ma kablovskoj televiziji, koju sa zadovoljstvom redovno pacam.


Gost

#328

2012-06-24 23:48

placam i kablovsku televiziju i pretplatu... to nema nigde u svetu osim kod nas...

Gost

#329

2012-06-24 23:49

Demokrate su nagovarale lupanje u serpe i ne placanje TV.pretplate Milosevicu,kako su se dokopali vlasti nameti su nam se ustostrucili.
Jedino udruzeni mozemo i moramo se boriti protiv lopovske drzave!!!!!!!!!!!!!!!
Debra

#330

2012-06-25 03:08

Treba stati nekako sa ovom protiv ustavnom otimacinom. Najbole je da svi posteni ljudi ignorisu ove prazne pretnje i da sto glasnije traze ukidanje TV pretplate za RTS. Narode javno se bunite i oglasavajte se protiv RTS-TV pretplate. Samo tako cemo da se odbranimo od ove i ovakvih otimacina od iscedjenog naroda.

Gost

#331

2012-06-25 18:46

JA MISLIM DA JOJ NE PRIPADA TV PRTPLATA JER ONA TELEVIZIJA STITI TUDJE INTERESE A IMA VELIKI BROJ REKLAMA DA JOJ NISU POTREBNE PARE OD PRETPLATE OVU DRZAVU VEC "= GODINA VODE LOPOVI SAMO KOBAJAGI POLITICARI .neko sa zapada ih postavlj sto nesposobniji utoliko bolje za svetske bankare !

Gost

#332

2012-06-25 19:50

Dosta vise da nas haraci ko kako stigne!

Gost

#333

2012-06-26 00:23

Neka dodje da pleni..neka proba da pleni....ali prvo da zaplani sve kod ovih lopova iz skupstine i vlade..pa nek onda dodje i kod mene..i moze da dobije logu tri..!@!!!! antenu...

Gost

#334 Re: Poslednja opomena pred utuzenje

2012-06-26 00:36

#37: Mikica - Poslednja opomena pred utuzenje

nisi ti jedini koji je dobio takvu opomenu!! Dosta je bilo vise,neka poslanici se odreknu svojih plata zarad ovog napacenog naroda,Tijanic je jedna obicna dzukela i nista vise! zaglavilo mu se dupe u fotelju,j...ga mrtva!!!kod mene se vodi tv i struja na pokojnog dedu a dedu ako pitaju znam sta ce im reci!!! Ma sta da placam kada nam gase struju non stop, sta da placam kada nema nista da se gleda??? Pa imam internet i kblovsku,kome jos treba pretplata i sta rade omi sa tim parama?Objasni ti meni??? Koliko mima prijavljenih domancistava u Srbiji,i zamisli ako bi svi platili po 500 dinara,koliko je to para??? Eto penzije i plate..nemojte da ste ludi,oni koji su pozivali na gradjansku neposlusnost sada traze da se placa ,sta bre da se placa bre stoko smrdljiva??/ Zar da placa onaj sto je proveo 10 mescei u rovu,onaj so je krvario,da placa onaj sto ima 8-9 dece a jedna plata,da polacaju oni koji imaju preko 70 godina i cak i ne cuju?Da placaju one msamohrane majke,bolnice,sirotista i svi ostali?? Pa oni salju racun od struje i u manastire u kojim i nema tv!!!! Dosta je bilo sranja,vreme je za ustanak!!! Narodni odgovor potrazi..tako se zove  udruzenje gradjanja.tu se prikljuci i daj svoj doprinos i nemoj da placas a niko ne sme da uzima nista na silu!!!Ti si gradjanin ove zemlje kao i svi ostali i imas svoja prava,nase pravo je da ne placamo ono sto nam ne treba!!!Neka on dokaze da iko od nas gleda rts???? Kako? drugo ko ima kablkavsku i ne gleda glupi rts tijanica...oni kazu bio sloba los???pa ovi su izrodi kakvih nije bilo od pamtiveka,sve juda do jude!!!!Izdali su svoj narod i prodali veru za veceru i slusaju sta im naredi nemci,ameri i francuzi!!! Ustaj srbijo,budi se!!! Vreme je za ustanak!!!!!!! SRBIJAAAAA


Gost

#335

2012-06-26 00:40

ma i u Beogradu zive dobro samo oni koji su se nahvatali para...obican narod gladuje,kurva se,drogira se i polako ce poceti da se ubijajau za koricu hleba..nije to vreme daleko...Narod je poceo sam da se organizuje i promenice se nesto sigurno jer ovako vise ne moze i ne treba!!! Ubijaju nas,brane nam veru,uzimaju harac,svi su korumpirani...malo je zatvora u srbiji koliko ima bagre..zato su one koji su ih ugrozavali i zatvorili,da bi mogli da rade sta im se hoce!!!! Ali tu je narodni odgovor,udruzenje gradjana srbije...6 oktobra svi na ulice,trgove,dajte podrsku da se skloni bagra..svi politicari komplet do jednog!!!dosta je bilo!!

Gost

#336

2012-06-27 11:03

Mislim da je bilo krajnje vreme da se pokrene ova peticija.Zasto bi neko placao nesto sto ne gleda??? I kako moze RTS da tuzi gradjane koji ne placaju pretplatu ako nije sa njima potpisao ugovor!!!Jednostrane i nametnute odluke su karakteristike diktature i sikaniranja sto mislim da je i u ovom slucaju................"STA ME BRIGA JA SAM BOG I MORAS DA PLATIS" to je politika RTS-e.Ja placam kablovskom operateru usluge jer sa njim imam ugovor,isti taj kablovski operater placa RTS-e za preuzimanje njhovih kanala.............Znaci dva puta treba da se plati pretplata za iste kanale,e pa dosta i STOP tv pretplati a lopovi u zatvor!!
Debra

#337

2012-06-27 17:00

NUNS - RTS-a se buni zato sto se mi bunimo sto nam NEUSTAVNO otimaju pare za nezakonitu protivustavnu globu. jer se tako direktno dovode u ptanje njhove plate, koje se finansiraju od ove otimacine. Nema veze sto se krsi zakon, nema veze, sto i da se ubijes, ne mozes da prekines njima placanje globe. Narode pozivam Vas da se uzmete u pamet i da dignete svij glas protiv otimacine naroda i da stanete na stranu pravde i da trazimo svi ukidanje pretplate za RTS.


Gost

#338

2012-06-27 21:56

ovo je trebalo davno da se pokrene............

Gost

#339

2012-06-28 19:45

Sklopila sam ugovor, o korišenju usluga, total TV, na dobrovoljnoj osnovi i uredno plaćam. Smatram da je nasilničko ponašanje da me bilo ko prisiljava da radim protiv svoje volje tj. da gledam RTS ako to ne želim a
uostalom usluge RTS već plaćam preko total TV. A te dve ili više TV kuća, treba, medjusobno da regulišu svoje finans. odnose. S poštovanjem.

Debra

#340 Re:

2012-06-29 02:12

#337: Debra -

Svakog dana RTS se opravdava povodom nasih zhteva za ukidanje nelegalne, neustavne otimacine TV prtplate za javni servis i tako potvrdjuje da smo u pravu. Dosta vise da nam otimaju i ovo malo crkavice za hleb. Sada je bitno da istrajemo u svom opravdanom zahtevu i da pokazemo da smo apsolutno u pravu sto ne placamo  RTS-TV  globu koja je protivzakonita.


Gost

#341

2012-06-30 00:55

Ne dam...i tacka!!!!

Gost

#342

2012-06-30 14:51

Napokon
Stevo

#343

2012-07-02 13:17

Nisam imao TV a nemam ga ni sada. Isto tako, od kako mi je otac umro, nemam TV u tatinoj kući, jer je i njegov bio godinama pokvaren. Ali on, penzioner k'o penzioner, plaćao da mu ne nabijaju dug iako nije gledao jer TV nije dobar i - jer se zbog bolesti nije mogao skoncentrisati. I šta da radim? Iznos neplaćene TV pretplate se gomila, a ja nemam prihoda to isplatiti - niti gledam niti bih želio gledati da TV i funkcioniše. Može li se njegov loš TV trajno eliminisati na primer - u Pošti... ili bilo u kojoj drugoj instituciji?
Otkazao sam TV pretplatu kod svoje kuće, jer nisam ni imao TV, a tu ne mogu iako u objektu niko ne stanuje. Od ove druge pretplate me neće osloboditi! Šta da radim?
Stevo

#344

2012-07-02 13:21

Inače, zaista NE ŽELIM plaćati za TV laži i neke serije koje se vrte već trideset godina... zadnji put sam TV gledao još u vreme Branka Kockice - dok je bi mlad...

Gost

#345

2012-07-02 13:28

Tv pretplata koja se naplaćuje preko strujomera je neustavna - RTS sa građaninom treba imati neki ugovor o korišćenju njihove usluge i to su pravi obliagioni odnosi. Naturena naplata putem računa za električnu struju je teror RTS-a. Mnogi ljudi imaju po dva ili tri brojila ili brojilo na kojem ne troše struju pa i na njega trebaju plaćati TV pretplatu! RTS nije nikakav JAVNI SERVIS INFORMACIJA - RTS je JAVNI OTIMAČ NOVACA OD NEZAŠTIĆENIH GRAĐANA! Da, od samovolje RTS-a građane ne štiti ni Ustav ni drugi srpski zakoni, a to je NEUSTAVNO!
oktobarski

#346 Pljacka naroda u ime naroda

2012-07-04 12:46

STOP!!!

Gost

#347

2012-07-04 12:53

Najzad da neko pokrene peticiju.Ja htedoh a ne znadoh kako.

Gost

#348

2012-07-04 17:34

ako se zna da je vicina penzija niza od 12.000,00 dinara da li je u redu da od takvih korisnika RTS uzima po kilogram mesa ili od onih kojima Elektroprivreda daje popust zbog male potrosnje

Gost

#349

2012-07-04 20:18

U Srbiji 40 posto gradjana ne placa pretplatu za RTV. Imaju pravo.Placamo dosta za kablovsku TV.Neka drzavna TV kuca od privatnih Kablovaca naplati.

Gost

#350

2012-07-05 18:33

Верујте, просто ми је криво што сам ово потписао. Некако сам заборавио:
-,,Бољи живот,, који је очигледан,
- ,,Срећни (смо) људи,, поред свог
- ,,Породичног блага,, а замало да заборавим
- ,,Грех њене маме,,
-,,Рањени орао,, и још њих пуно серија ннаај гледаности. Ту је и ПРАВО ДА СВЕ ЗНАМ и наравно све више пута годишње за САМО 500 динарс месечно...