BOJKOT KONCERTA DINA MERLINA U BEOGRADU

Quoted post


Gost

#1427 Re: Re:

2011-08-04 23:51

#1423: Dragan - Re:

Ti  si  Srbin  koji  zivi  u  istocnom  Sarajevu,  ok,  moje  pitanje  sledi, onda,  ti  kao  Stanovnik  grada  Sarajeva  , uvek  po  tvome,  sta  li  mislis  o  proterivanju  Srba  iz  Sarajeva ?,  drugo,  ako  si  Srbin  kao  sto  se  predstavljas, zasto  je  Edin  alias  " Dino" nosio  tokom  rata BIH uniformu i  oruzje ???, jel  to umetnikcki  mudzahedin ?

Odgovori


Gost

#1428 Re: Re: Re:

2011-08-04 23:52:27

#1427: - Re: Re:

Svaka  cast  za  komentar,  SRBENDOOOOOOOOOOOOOOOO

Dragan

#1497 Re: Re: Re:

2011-08-05 00:26:41

#1427: - Re: Re:

Laz je da su Srbi protjerivani iz Sarajeva. Ocit dokaz tome sam ja koji sam citav rat zivio u Sarajevu zajedno sa Hrvatima, Muslimanima, jevrejima i ostalim nacijama. Mislim da mi svi srbi moramo postovati sve narode i drzati se jedni drugih. Mora biti jednom svima nama srbima jasno: "Srbi su vrsili agresiju na BiH, i to mora biti nama svima jasno". Ipak nam se to oprasta i trazi se od nas da zivimo zajedno sa Muslimanima i Hrvatima u ovoj prelijepoj zemlji koja nije ni Muslimanska, niti Hrvatska niti Srpska. Ona je i Muslimanska, i Hrvatska, i Srpska. . A sta zauzvar mi nudimo? Nudimo i sirimo propagandu i mrznju i prenosimo neistine nasoj djeci. Zato brate Srbine, budi dostojanstven i prihvati istinu. Muslimani i Hrvati nam ne zele zlo niti su to ikad zeljeli.