Подршка Весни Веизовић

Quoted post

Marika
Gost

#2

2014-12-05 11:02

Podržavam peticiju iz sve snage,kao kolega u penziji i kao čovek Srbin. Dođoši nam zagadiše Beograd, a cigani postali ko turske dahije, arogantni i nasilni. Sve krađe šahtova , havarije po trafostanicamo, krađe oluka i slično, sve su  to dela cigana. Vidimo na primeru malih cigana koji su napali Rašu Popova i ubli jednog starca kako nastaju budući silovatelji, nasilnici, lopovi i ubice. Kažimo jednom dosta.

Odgovori

Паја

#108 Re:

2014-12-07 18:07:59

#2: Marika -  

 Апсолутно сте у праву.  

      Цигани су у Србији у демографској офанзиви јер им то неко дозвољава и стимулише их. Заштићени су и стављени су „изнад“ други грађана Србије разним бенефицијама и повластицама којима им омогућавају додатно неконтролисано размножавање и досељавање. Имају предност у свим сферама друштва.

Сву ту некорисну багру треба вратити одакле су дошли. Познанику су летос, ноћу исекли и украли 1 (један) усрани метар бакерне цеви кроз коју се СНАБДЕВА ГАСОМ. Цела околина је била испуњена запаљивом, експлозивном смешом и права је срећа што није дошло до катастрофе. Радници који су дошли да санирају квар су прокоментарисали да има све више таквих случајева. Да их је власник случајно видео и устрелио добио би дуплу робију јер су они заштићени цигани. Ја сам "средио" спољну гуму и вешање када сам упао ноћу у сливник, јер је решетка била украдена.  Само ми на Чукаричкој падини знамо како је када Цигани почну да спаљују пластичну изолацију од каблова, како би дошли до бакра. Не може да се дише колико "штипа" за плућа. Најгоре је што локална самоуправа и надлежни ништа не предузимају, или неће или не смeју.

Пера

#176 Re:

2015-01-10 23:39:07

#2: Marika -  

 Цигани су номади и лењивци. Ако немају  "вајде" они ће да оду. Надам се у ЕУ.

Не дајте им никакав облик милостиње, не купујте од њих ништа, старе ствари, ако немате коме да поклоните, уништите их , јер ће завршити на "бивљаку", итд, итд... Бојкот!  Колико сам слушао на ТВ, у Француској их има  20.000 а код нас  500.000. Сву ту нерадничку багру, Запад је сместио код нас. Праве им државу, као што су направили  Шиптарима.