Подршка Весни Веизовић

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Подршка Весни Веизовић

Пера

#176 Re:

2015-01-10 23:39

#2: Marika -  

 Цигани су номади и лењивци. Ако немају  "вајде" они ће да оду. Надам се у ЕУ.

Не дајте им никакав облик милостиње, не купујте од њих ништа, старе ствари, ако немате коме да поклоните, уништите их , јер ће завршити на "бивљаку", итд, итд... Бојкот!  Колико сам слушао на ТВ, у Француској их има  20.000 а код нас  500.000. Сву ту нерадничку багру, Запад је сместио код нас. Праве им државу, као што су направили  Шиптарима.

Milo

#177 Re: Re: ???

2015-01-10 23:59

#92: Dragan Dimovic - Re: ??? 

 Ma šta mi napriča o Zakonu. Tvoja bratija ga kriši na svakom koraku, a sada se pozivaš na njega. Čas izuzecima, ali za većinu Cigana je jedino rešenje : karta u jednom pravcu - tamo odakle su vam čukundedovi.


Gost

#178

2015-01-19 17:22

Zena apsolutno iznosi cinjenice,maltene da vidjam ovo svakog dana!Podrska za Vesnu bez rezerve!!!!!!!!!!!!!!!Samo hrabro napred!!!!!!!!!!!

Gost

#179

2015-01-27 15:30

Mi Srbi smo nacionalna manjina u drzavi Srbiji.
Da srbi voze zaprezna kola sa konjima po gradu nisu bili bi odmah uhapseni i privedeni a romi konstantno oko moje zgrade prolaze sa xapreznim kolima koje vuce konj i uneredjuje okolinu izmetom.Nesto nevidoh da je vlast nesto preduzela po tom pitanju.

Gost

#180

2015-02-06 17:13

Slucajno sam naleteo na Vesnin tekst i postavio na ex-yu forum Diskusije.net. Nadam se da cu time pomoci u sakupljanju potpisa za peticiju?!
S.O.S. 820044
Gost

#181

2015-04-04 22:06

Zato sto sam i Ja sam prosao jos gore nego ona i vise puta hapsen i pljackan od strane policije i u novije vreme zbog svog pisanje.Otkucas na internetu:"S.O.S, 820044" i vidite sta pisem.Ili jos bolje otkucajte na Googlu :"Komunalci gori od ustasa!" i vidite kako sam prosao u Knez Mihailovoj 16.10.2014.i zbog fotografisanja bio uhapsen i prebijen.


Gost

#182

2015-06-08 12:49

Zato sto je, nepravedno uhapsena!!!!

Gost

#183

2015-06-25 05:53

Zhelim da pomognem ovoj hrabroj zheni,i budem uz nju.u ovom teshkom i bolnom trenutku za nju.
Nostrabanus

#184

2015-06-25 05:58

Zhelim da pomognem ovoj hrabroj zheni,i budem uz nju.u ovom teshkom i bolnom trenutku za nju.Shtajosh treba da se desi da narod uzme stvar u svoje ruke..a cige da valjaju,Evropa bi ih zadrzhala...


Gost

#185

2015-06-26 06:44

U dosta toga se ne slažem sa Vesnom,ali mislim da svako ima pravo da izrazi svoje stavove javno,bez straha da će biti progonjen zbog toga.Iako se ,kažem,ne slažem u potpunosti sa tekstom,mislim da ga je Vesna napisala iz potpuno patriotskih razloga i iz ljubavi prema našoj Srbiji. Drago Delibašić

Gost

#186

2015-06-26 19:04

Ova žena ima što mnogi od nas muških nemamo eto zašto.

Gost

#187

2015-06-26 21:16

zbog istine koju je iznela ova devojka, istine koju svi odavno znamo a samo se ona drznula da je javno iznese, vesna uz tebe smo
Slavica Jov.

#188 VESNA JE U PRAVU POJEDINI ROMI MOGU VOLU REP DA ISCUPAJU A PRIMAJU SOCIJALNU POMOC!

2015-06-26 21:48

A od koga Srbi da traze zastitu , kad u svojoj rodjenoj zemlji sve manjine, svaka nevladina organizacija, svi strani drzavljani imaju privilegije u odnosu na Srbe . Ko je ovde poverenik za Srbe. U Srbiji na prvom mestu treba da budu Srbi, a tek onda drugi . Srbi su najugrozenija manjina u sopstvenoj zemlji . Kad su Romi tukli Rasu Popova nikom nista, kad odnose sa kapela oluke i skidaju sa sahtova poklopce nikom nista , kad prosjace nikom nista , kad mogu volu rep da iscupaju a zive na grbaci ovog napacenog naroda nikom nista . Moze konju rep da iscupa a prima socijalnu pomoc . Dok nasi roditelji nemaju ni za lekove , ni za hleb, dok nasa deca nemaju obucu , dok mnogi padaju u uskusenje da se ubuduce izjasnjavaju kao Romi , da bi se besplatno skolovali . A najbitnije rec Rom zvuci bezazleno, a niste razmislili koliko tu ima Muslimana , koliko onih koji ne vole Pravoslavlje . Kad prosjace na ulici i bukvalno salecu i podlecu ljudima pod automobile da im brisu prozore, izazivajuci haos nikom nista. Kad bi Srbi u svojoj zemlji imali hiljaditi deo prava u odnosu na strane drzavljane , imali bi o cemu da pricamo . Ovako je sve pricam ti pricu . Pa sto neko ne napisa prijavu protiv njih kad istukose bespomocnog Rasu Popova ?

Setite se da se Romi zene , vec sa 13 godina, kako gde , godina manje , vise . Zar to nije trgovina maloletnicima ? Ima i postenih Roma koji casno zaradjuju . Ali ovde je akcenat stavljen na ove druge . Oni su drzava u drzavi, kako to moze biti . Da sam na Vesninom mestu ja bih tuzila tu poverenicu za zastitu Roma . Zasticeni ko beli medvedi a oce leba bez motike ! Gde to ima . Mozda samo u zemlji Dembeliji ili oslepeloj Srbiji . Moraju se promeniti i kriterijumi i zakoni . U Srbiji Srbin da ima sva prava koja su mu zakonom zagarantovana . A i ta kartonska naselja ,  predstavljaju opasnost po okolne gradove, zbog eventualnih pozarista,  svega i svacega . Rome treba edukovati da se iskoluju i da posteno zaradjuju svoje parce hleba , a ne da zive u kartonskim naseljima i na grbaci Srbije . Ja sam Srbkinja , nemam pare ni za naocare, ali u komsiluku imam neke Rome, koji jako lepo zive , a ne rade nigde , plus svi imaju automobile . Pa gde to ima . Ajte molim vas , pokazite i meni gde to pare padaju sa neba , da odem i ja da uzmem koji dolar .

Odgovarase li Romi za Rasu Popova , nisam nesto procitala....

A i ko garantuje u ova surova vremena , da taj poverenik za Rome ne pise te prijave po nacionalnoj osnovi . Sta ako je doticni poverenik Muslimanske veroispovesti i mrzi Pravoslavce . Jel to moze neko da garantuje da nije tako . A mnogi su Romi upravo Muslimani . A Srbi su Pravoslavci ! A sta ako u tom zadadnjackom grmu lezi zec!?


Gost

#189

2015-06-26 22:08

Pravda za Vesnu,pravda za sve.....

Gost

#190

2015-06-27 20:45

Orvu susret sa Beogradom su cigani pocev od autobuske stanice, na semaforima, na pijacama gdje kradu ili prose a sada su se toliko osilili da glume cigane iy Harlema, grupisu se i Srbija ce imati veliki problem sa njima

Gost

#191

2015-07-01 15:41

istine radi

Gost

#192

2015-12-29 22:46

Zato što je ovo Srbska zemlja i prvo domaćin treba da ima za sebe pa tek onda za goste.Ja,žena i dvoje dece smo podstanari i ne dobijamo nikakvu pomoć a kamoli stan, sram da ih bude ako znaju za sram.Nisam jedini, ne žalim se samo komentarišem, svako je tvorac svog života, pa čime su cigani zaslužili ovo????? To je kao da vam gori kuća a vi zalivate komšijinu baštu.Rekao bih svašta ali ne priliči.Podrška Vesni, i hvala joj na ovom otrežnjavajućem tekstu, ako imaš još nešto ovako dobro, objavljuj.Pozdrav od brata Žike.


Gost

#193

2016-01-06 00:07

zbog licne savesti

Gost

#194

2016-09-20 13:48

Privilegije i beneficije, prvenstveno treba da dobije matični narod, a što se tiče cigana, nek se tornjaju u EU, koja ih je ovde počela da naseljava. Za 20 godina, mi ćemo bit manjina jer se "oni" nekontrolisano razmožavaju i to na teret građana Srbije. Sasecimo to što pre.

Gost

#195 Re:

2018-03-08 19:44

#60: -  

 

File

#196 Re: za romsko državljanstvo

2018-04-02 13:43

#60: -