Подршка Весни Веизовић

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Подршка Весни Веизовић

сања

#101

2014-12-07 15:12

у Србији сви имају права,осим Срба.они су дежурни кривци у својој земљи,а и много шире.добар новинар је раритет,па као такав смета.питам се шта ће горан милић и њему слично-"заслужни" у главном граду.и нисам једина која се питам- што ли ће они за које поуздано знамо да су јадне Србе уништавали(овде су само Срби јадни) у престоници Србије ,на концертима,врло пријатељски дочекивани и добрим новцима награђени . Случај - Весна Веизовић је доказ важеће теореме: Истина je у Србији забрањена!


Gost

#102

2014-12-07 15:40

SRBIJO,PROBUDI SE!!! DOSTA JE!!!!!!!

Gost

#103

2014-12-07 15:55

NECE JOS DUGO JANJICARSKA VLAST DA IZDAJE I BLATI SRPSKI NAROD,ONI SU ODAVNO PROVALJENI KOD SVOJIH MENTORA,KO VOLI U SVETU"IZDAJNIKE"..???NIKO.SVI U SVETU SE ISTO PONASAJU SA IZDAJNICIMA..."SMRT".VELIKO POSTOVANJEI,MOJ DUBOKI NAKLON,VESNI...VESNA BOG TI ZDRAVLJA I SILE DAO,DA SKUPIS HRABROST U BORBI SA IZDAJNICKOM BAGROM NA VLASTI..bajcetinskim govedom od stiropora i acom muSLINOM...NIHOV KRAJ BICE"KATASTROFA",blago receno,nedao Bog nikome...SAMI SU ODABRALI SVOJU SUDBINU,OSTACE ONI U ZEMLJI AL DUBOKO...ako ih zemlja primi.

Gost

#104

2014-12-07 16:25

ovo je jedan od problema u ovom drustvu, i prilika je da se na ovakav demokratski ncin izdigne na visi nivo,Srbija je drzava srpskog naroda i ostalih koji u njoj zive .nemogu neke manjine da imaju vece privilegije od srba.novinari koji o tome pisu nemogu biti privedeni od strane policije.

Gost

#105

2014-12-07 17:08

Pustite patriotu i pametnu zenu da kaze sta ima!!!Dokle vise gusenje srba u sopstvenoj drzavi? Cigane svedjani sterilisali tokom 4 decenije a ostatak se i dalje prati policijskim registrima od nivoa obdanista pa na dalje kroz zivot. Cela EU ih proterala i nezeli ih a mi moramo treti teror cigana..ZASTO??? KO pravi ciganistan na nasoj zemlji??!!!

Gost

#106

2014-12-07 17:09

Ovi koji sada sude, sutradan će ispaštati!!!

Gost

#107

2014-12-07 18:07

VIŠE JE NEGO POTREBNA, INTERESUJE ME KOLIKO ĆE BITI POTPISA!
Паја

#108 Re:

2014-12-07 18:07

#2: Marika -  

 Апсолутно сте у праву.  

      Цигани су у Србији у демографској офанзиви јер им то неко дозвољава и стимулише их. Заштићени су и стављени су „изнад“ други грађана Србије разним бенефицијама и повластицама којима им омогућавају додатно неконтролисано размножавање и досељавање. Имају предност у свим сферама друштва.

Сву ту некорисну багру треба вратити одакле су дошли. Познанику су летос, ноћу исекли и украли 1 (један) усрани метар бакерне цеви кроз коју се СНАБДЕВА ГАСОМ. Цела околина је била испуњена запаљивом, експлозивном смешом и права је срећа што није дошло до катастрофе. Радници који су дошли да санирају квар су прокоментарисали да има све више таквих случајева. Да их је власник случајно видео и устрелио добио би дуплу робију јер су они заштићени цигани. Ја сам "средио" спољну гуму и вешање када сам упао ноћу у сливник, јер је решетка била украдена.  Само ми на Чукаричкој падини знамо како је када Цигани почну да спаљују пластичну изолацију од каблова, како би дошли до бакра. Не може да се дише колико "штипа" за плућа. Најгоре је што локална самоуправа и надлежни ништа не предузимају, или неће или не смeју.


Gost

#109

2014-12-07 18:12

Ovo je klasičan primer vlasti kako ne breba raditi i činjenje radnji uperenih ka slobodi misli i govora.

Gost

#110

2014-12-07 18:13

Sloboda za Vesnu!

Gost

#111

2014-12-07 18:26

Svaka joj cast.Nema dela sa kojim se ne slazem.

Gost

#112

2014-12-07 19:46

ili jesi ili nisi Srbin

Gost

#113

2014-12-07 19:54

svaki komentar je suvisan

Gost

#114

2014-12-07 20:35

Подржавам потписивање петиције. Подржавам право на слободу говора.

Горчило

#115

2014-12-07 21:03

Срамота лоповске банде која води моју Србију!Уз тебе смо,Весна!


Gost

#116

2014-12-07 21:15

Ja sam vlaške nacionalnosti, volim Srbiju jer je moja domovina. Moji dedovi su bili Solunci. U ovoj zemlji ni jedna nacionalna manjina ne sme da bude favorizovana. Svima ista prava.

Gost

#117 Re:

2014-12-07 21:37

#51: -  

svi su oni isti,nemoj se zavaravati covece,samo se ovi ovdasnji mozda malo vise foliraju,a prvom prilikom cim je dobiju,zabice ti noz u ledja i kako god...veoma su namazani i premazani svim bojama i ne mos im verovati nista,ko im da o priliku da budu ljudi i poverovo,obro je zelen bostan,to je i moje licno iskustvo i mnogih drugih ljudi,nema tu leba...nema gore sorte i nacije na svetu od ciganina,nije ni cudo sto sve hoce da ih oteraju,pa kod nas nasli..moramo se izboriti protiv toga...

 

 

Gost

#118

2014-12-07 21:48

Ako Srbima nije stalo do sebe i svojih najmilijih, neka nestanu sa Balkana.

Gost

#119

2014-12-07 21:57

Nema osnova ni ya kakvo privodjenje/ sramota. zena iznela istinu
Goca
Gost

#120

2014-12-07 22:34

revoltirana sam ovakvim postupkom vlasti.. NASE VLASTI... opet dupli arsini, opet maske padaju cim se istina promoli. Nema argumenata , ima represije.. dakle nemoc da se dokaze suprotno od navedenog...nemam drugu drzavu osim Srbije i ne zelim da je imam. Ali zelim drzavu koja ce da bude za svoje gradjane a ne protiv njih.

Dragan
Gost

#121

2014-12-08 00:08

Upravo sam nasao i procitao njen tekst. Nigde poziva na nasilje, proterivanje, ubijanje, pljacku i bilo kakvo drugo maltretiranje roma. Zena je napisala istinu, istinu i samo istinu koja se ne odnosi na celokupnu romsku populaciju nego samo na jedan njen deo.

Bez obriza da li su ljudi romi, srbi, ili pripadnici neke trece nacije postujem ih ili mrzim zavisno od toga kakvi su kao ljudi a ne prema tome kojoj rasi, naciji i veroispovesti pripadaju.


Gost

#122

2014-12-08 01:16

Sram ih bilo!


Gost

#123

2014-12-08 02:01

Да би у Србији имао људска права, мораш да будеш Ром, геј или пас!

Gost

#124

2014-12-08 07:13

DO SKORO EVROPI NIJE SMETAO NAZIV CIGANI . ETO, DOBISMO NOVI NAZIV STAROG ZNACENJA A SRBI SU OD SVAKE DRZAVE U OKRUZENJU DOBIJALI LEPE EPITETE UZ PRETNJU PA I LIKVIDACIJU ... ETNICKO CISCENJE DO SKORO, PA NIKO OD NASIH , KOJI DONOSE NOVA PRAVILA , DA SE POHVALI JAVNO NA TE " UGODNOSTI " NASIH DOBRIH SUSEDA koji cak i kod nas zive a koji nam pravila pisu . NADAM SE DA NIJE PO PRINCIPU NEKA ONI VREDJAJU A MI SMO KULTURNIJI PA NECEMO REAGOVATI NA TE PROSTOTE , kao , mi smo iznad toga ! Proslo je vreme " ko tebe kamenom ti njega hlebom " a mi to nikako da shvatimo , zato nam se ovo i desava !

Gost

#125

2014-12-08 09:18

Naravnoa da je poslednji cas da dignemo glas protiv svega sto nam u poslednjih par godina rade. Tu mislim na svet u ovoj katastroficnoj zemlji novinari su uvek bili laka meta. Krajnje je vreme da mozak koji nam je dat da ga koristimo, to i pocnemo da radimo. Dve stvari me iritiraju vise od svih drugih, jedna je maltretiranje pusaca kao da su niza vrsta i valjda oni i nemaju pravo na ljudska prava, jer su pusaci, a ne ljudi. To je manje bitno, ali cu napraviti udruzenje za zastitu prava pusaca.mono sto je neuporedivo vaznije to je sveta biljka po imenu KONOPLJA. E TU PLANIRAM OSNIVANJE UDRUZENJA ZA POTPUNU DEKRIMINALIZACIJU OVE SVETE BILJKE. Dovoljno dugo smo svi skupa bili stado ovaca, vreme je da napokon pokazemo i svoju bolju stranu.