Peticija za Vraćanje deteta roditelju

Quoted post

zoki

#57 zoki

2015-01-13 23:57

Zasto brisete komentare? Ima jako puno obrisanih i to me navodi da sumnjam u vas. Naveli ste na fb grupi da ste brisali sve komentare protiv vas, trazili da se skidaju clanci iz novina-drugim recima svako ko misli drugacije se brise! 

Vasa supruga je sizofrenicar. Ima dijagnozu. Ta dijagnoza se ne dobija tako lako, poznajem coveka koji je oboleo od sizofrenije i njegova porodica se opasno namucila da dodju do dijagnoze konacno, a po vama ispada da je vasu suprugu malo lekar poglesao i odmah dao dijagnozu sizofrenija-nemoguce! Zao mi je sto lazete narod, sto ljudi potpisuju ovo i nadaju se sa vama najboljem i da se devojcica vrati, a kad se vrati i kad joj se nesto ozbiljnije desi (ne kazem da nije preozbiljno ono sto ste uspeli da joj urdite za dva meseca)svi ti ljudi ce se grozno osecati. Sreca pa ih nema mnogo i sa 500-1000potpisa cete slabo sta postici. I budite zahvalni. Dete vam je na sigurnom. Vi mislite da znate, ali ne znate jer ne mozete da znate. Niko od nas ne moze da zna na sta ce ga zivot naterati, ali sa sizofrenicarem ne mozete bi da predpostavite sta moze da uradi. Nije ni ova mucena zena mislila da ce njen muz da zafrljaci bebu kroz terasu? Pa naravno da nije, da je znala sklonila bi na vreme decu na sigurno! Budite srecni da joj je vasa supruga samo nogu slomila i da je ziva sada. Zamislite da je umesto toga ugusila!? Kako biste se sada osecali? Nemojte biti tako ostrasceni protiv realnih misljenja ljudi. Nista vam ja lose ne zelim, bolje nadjite profesionalnu pomoc za suprugu i borite se za kontrolisane susrete sa detetom u pocetku... ja zelim sve najbolje vasoj cerkici, da bude tamo gde je sigurna i da poraste zdrava i velika devojka. Bolest koja je napala vasu suprugu je veoma podla i teska. Drzite se, nije lako, ali nemojte da dozvolite da vam se porodica zavije u crno, naucite nesto iz tragedije od pre neki dan! Znam da cete komentar obrisati i bas me briga da li ce neko da ga vidi i procita,, nadam se da cete ga vi procitati! 

Odgovori

otac deteta

#58 Re: zoki

2015-01-14 15:21:23

#57: zoki - zoki 

Neću da brišem vaš komentar iz razloga što je u granicama pristojnosti,onda ne bih da odgovaram na taj deo vašeg pitanja zašto su neki komentari obrisani.Niste u pravu odmah da vam kažem na početku ...vi ste ovaj nemili događaj bacanja bebe i bolest tog nesrećnog oca skoro ne mogu da kažem bukvalno ali skoro uporedili sa našim slučajem što nije na mestu ali to je vaše mišljenje.Da moja supruga ima šizofreniju to je njena na žalost zbog ovakve situacije nova bolest to jest nova dijagnoza i nije lepo pravo da vam kažem da bilo koji slučaj vezujete jedan za drugi to nije prvo ljudski,moralno i etički kako god da ga nazovete to je pod jedan pod dva vi ni 10% nemate predstavu celog toka ove priče i to nije na mestu komentarišete a ne znate pravu istinu niti ste upućeni.Da li vi mislite da sam ja totalni kreten i idiot da javno krenem u celu ovu priču oko mog deteta a da sam kriv i da je sve onako kako ste vi rekli....samo jedno pitanje kako možete nekoga da nazivate lažovom a tog čoveka ne poznajete i da kažete da sam obmanuo javnost što je nedopustivo ja sam od prvog dana kada se desilo to sa našim detetom od 31.12.2013 izašao u JAVNOST I SVE ISPRIČAO NARODU šta se desilo....još nešto da bi vam bolje objasnio a ne polemisao to sam rekao i na sudu u mojoj grupi na facebook ima preko 1600 članova da li vi verujete da sam ja toliki idiot da izađem u javnost i da LAŽEM i zamajavam javnost povodom našeg nesrećnosg slučaja.Nije ljudski i nije na mestu da me nazivate lažovom a da me pri tome čak ni ne poznajete i da mene i moju nesrećnu Dariju gurate u isti koš sa bilo kojom pričom i dovodite nas u isti kontekst sa ovim poslednjim događajem....toplo vam prepuručujem i prijateljski da ako niste na našoj strani i ako niste imali nameru da potpišete ovu peticiju da nas ni ne vređate niti omalovažavate.Ostaviću ovaj komentar jer ste u granicama pristojnosti ,ako sam ja našao za shodno da vam se obratim sa dužnim poštovanjem i da ne ulazim u neku veliku polemiku oko ove priče koja vas ne dotiče niti je vaša priča nit bih vam poželeo da ikada je i doživite onako kako je mi doživljamo više od godinu dana to i ne radite..NISTE U PRAVU to je poenta mog obraćanja vama a ako ste zainteresovani za istinu ja ću vam rado dostaviti kopije dosadašnjeg suđenja koje i kakve su izjave bile na vašu adresu pa pročitajte pa tek onda donosite bilo koje zaključke i ulazite u raspravu.Moj slučaj nije niti ima bilo kakve veze sa drugim to je pod jedan pod dva imam jako dobar i stručan tim advokata koji brinu oko povrede zakonitosti ovog slučaja a da vas obavestim da se protiv Centra za socijalni rad VODI UPRAVNI SPOR i ja vam tvrdim da će ih advokatski tim RAZBITI KAO ZVEČKU samo na žalost u pitanju je sporost sudova,traljavost,štrajk advokata i sve ostalo što se nagomilalo do sada pa vas ljubazno i ljudski molim da ne širite ovakve priče niti ostavljate komentare jer nemaju nikakvog osnova to je pod jedan i na kraju ovim završavam TO JE VEOMA NEPRISTOJNO SA VAŠE STRANE....da se ovo nedaj bože vama desilo ja bih bio toliko korektan pa bih se raspitivao za ovu priču potražio odgovore pa tek ONDA BIH DAO NEKI KOMENTAR.Moj srdačan pozdrav