Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

Z

#99 Re:

2015-08-09 16:47

#2: -  

 Sto? Neki ti Crnogorac navatao bivsu ili sta?

Odgovori

park

#309 Re: Re:

2015-08-10 10:14:19

#99: Z - Re:  

 Mozda je neki crnogorac bio ispred njega na listi pri upisu,pa je lenstina bila na budzetu a Srbin morao da placa

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-08-10 20:46:14


Vispreni Bwrr

#1180 Re: Re:

2015-08-10 22:41:13

#99: Z - Re:  

 Komentar ti je vrlo, vrlo debilan. Da li si ti rođen takav ili si takav postao? Evo, meni nijedan crnogorac nije navatao bivšu, ali je njihovo idiotsko i primitivno kurčenje upropastilo našu decu koja su bežala sa fakulteta zbog takvih dripaca. Ali hajde da ostavimo strasti sa strane! Stvarno, zašto bi crnogorci otimali našoj deci mesta na fakultetu (ribe mogu da otmaju, ovo je slobodna zemlja i ne skačemo kao maloumni idioti kadgod neko pokuša da smuva ribu kao što rade tamo neke bitange u primitivnim zabitima)? Oni su dobrodošli, i za pare koje će da plate treba da dobiju i adekvatne uslove. Ponavljam crnogorski studenti su dobrodošli, mi nismo primitivno pleme  koje skače na drugačijeg od sebe samo zato što smo nesposobni da shvatimo različitost. Dragi studenti iz Crne Gore -  dobro došli! 

P.S. Podrazumeva se da ste strani državljani i da treba da plaćate školarinu. Žao mi je, ali su nama naša deca bitnija.