Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#938 Re: Re:

2015-08-10 20:18

#923: - Re:  

 Ja sam Srbin iz Crne Gore ali mi nikad domovina nece bit Srbija nego Crna Gora pricam srpski i idem u srpsku pravoslavnu crkvu ali dosta mi je vasih resenja za nase probleme. Ako uvedu platicu i to jos 2 godine imam vala i za vise. Koliko srbija treba da bude mala da ne bi bila velika, sto ucinjeste od nje kukali majci. Bez potrebe pravite od Crnogoraca ustase ali ok.

Odgovori


Gost

#940 Re: Re: Re:

2015-08-10 20:20:20

#938: - Re: Re:  

 Svaka cast za komentar!!!


Gost

#978 Re: Re: Re:

2015-08-10 20:41:05

#938: - Re: Re:  

Па ово се ваљда не односи на тебе, него на црногорце, који су од себе направили усташе. Или су лажи оно да малтретирају Србе из црне горе у црној гори, не дају им да се запосле и слично. Ово конкретно није то што кажеш по мом мишљењу, него део решења за те који малтретирају вас Србе у црној гори. Или ти подржаваш такву државу која је признала тзв. Косово.

Има још доста за тај списак ко је све постао усташа, ево код мене су на југ Србије долазили неки ћелави из Земуна, улазили у села где живе само стари људи са џиповима, и уз претњу пиштољима отимали хектаре где ће да прође аутопут за по 100 евра од старих људи, еј, да би после продали држави за хиљаде. За мене су сви такви усташе.