Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#1149 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 22:15

#1114: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Па и мене још више не воле зато што сам са југа Србије, али ја за то кривим поједине црногорце као што је краљ Александар и Вук Караџић )

Ви Милогорци сте издали Цркву Православну, и Србство, и њих који нису издали уништавате, зато они хоће да пуцају на вас.

И Косово сте издали.

Ево ја сам за малу исправку ове петиције, нисам за то да и они који кажу да су Срби и донесу крштеницу из цркве имају цену од 3000 до 5000 евра по години као странци, него највише што плате да буде самофинансирајућа цена, то вам је у просеку 1000 евра, и да не добију дом да би се спречило то да га држе као мафија. То си ми ти скренуо пажњу хвала ти. Али ту је проблем да сад цигани добијају дом зато што су цигани па треба и то спречити.

А да неки људи не би мрзели све црногорце, заједно са Србима из Црне Горе, треба више вас да се потруди да објасни да немају везе са свакаквим мафијама које држе целу Србију и продају је, а тога скоро да уопште нема, чак нас често на начин који као да каже, наравно да подржавам окупацију и издају, нападају. Ето то је проблем.

Лепо ти кажеш, само слога Србина спасава, треба и радити на тој слози и да се огради од срања које људи из краја тог човека чине. Оградите се од тих напада на Србе, а не да подржавате то и стављате се на страну тих, зашто онда да вас воле кад их бијете и издајете само зато што су Срби а дошли су да вам дају паре? Кад одлучите на чијој сте страни у томе, на страни ових што бију Србе "зато што су цигани" или тих Срба, то има последице, а и ћутање је одобравање па има последице. Ето јел вам јасно сад?

 

Odgovori


Gost

#1156 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 22:21:00

#1149: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ma ja samo ocu da vam se zahvalim svima vama sto nam pomazete da srbi iz cg SHVATE vec jednom da je njihov dom Crna Gora i da su u stvari nepozeljni u Srbiji. Mi pokusavamo da im razbijemo tu iluziju i tu ljubav 10 godina ovo ce mnogo da pomogne.

Hvala svima

E viva Montenegro