Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

Несс

#2133 Re:

2015-08-12 15:39

#2129: -  

 BOJKOTUJMO POLITIKU

На данашњој 5.страни "Политике" некакав Н. Тртља као уводничар писе свашта : " да су петицију покренули лоши студенти да би могли да се упишу  на факултете и домове... Србија нема пара да даје стипендије (мисли се као УСА или Италија што то чине Црногорцима), али може бар најпаметнијима са Балкана да пружи исту шансу за успех....успешни иду дање а неуспешни потписују петиције".  Натртља се баш.

..."Нема веће будале од школоване будале." На крају Н.Тртља, поред расистичких ставова о најпаметнијима на Балкану, и вређа логику.

Срби не смеју ни да се запитају шта је њихово. Паразитизам Монтенегринера треба прихватити као историјско право и логичку матрицу у размишљању у Србији.

Живео сам тамо, као дете војног лица 70-их година. "Ни отправник возова у  Глувом Дубоком не може бити Срб(ијанац)ин" -говорили су ми јавно, тада 70.-их година. Сви Срби који су тада били тамо послом,одселили су се за Србију, чим пре су могли. Колико је само лажних диплома издато у ЦГ- под условом да се "мали запосли у Србију". Лече се на рачун нашег фонда ПИО и дан данас. Знам засигурно, да ни један од тих који живе овде није дао допринос ЗАЈЕДНИЧКОМ - ККОЛЕКТИВНОМ интересу Србије. Само индивидуална корист је нјихов покретач за било који посао у Србији.

Ова петиција је покушај да се памет и логика ставе у службу чишћења губе и паразита што нападоше српско ткиво. Успешни Срби из Црне Горе који бране боје репрезентације Србије, су увек добродошли и убеђен сам никада нису били вређани нити понижени, него напротив Србин ће да им да више него своме.

Odgovori

DARKO SARIC BRANI BOJE CRNE GORE!

#2146 Re: Re:

2015-08-12 15:59:14

#2133: Несс - Re:  BRANE  KO DARKO SARIC!

 BRANE KO DARKO SARIC! NAJPOZNATIJI CRNOGORAC!

JER VI NISTE SRBI DA IMATE NJEGOSA NEGO ALBANCI POREKLOM!