Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#2638 Re: Re: Re: Re:

2015-08-17 22:22

#2634: Srbiji - Re: Re: Re:  

 Nisi ni svjestan koliko si u pravu. Licno poznajem ili sam poznavao takve likove. Od jevrema brkovica (namjerno mala slova), Novaka Kilibarde preko raspopa Mirasa. Svi do jednog su bili ekstremni Srbi koji su zbog svog neuspjeha okranuli se pravljenju dukljanske nacije u kome ce njihov ego manijacki karakter dobiti pozicju koju su sanjali. A Mila Djukanovica sin se zove Blazo i dobio je ima po Milovom stricu (ako te ne mrzi izgooglaj) bio je glavni cetnik pored Pavla Djurisica za CG. E sad zamisli Mila iz takve porodice koji postaje presjednik komunisticke omladine CG. Sve fukara zeljna moci, bez ikakvih skrpula, podrzana od zapada da razbije srpstvo(vidim da dosta znas, znas da su realno izgubili zadnjih 5 god sve izbore). Samo takva fukara moze priznat kosovo. Al ako nas je istorija icemu naucila to je da nicija nije do zore gorela pa nece ni njihova.

Odgovori

Srbija

#2639 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-17 22:53:40

#2638: - Re: Re: Re: Re:  

 HVALA TI SHTO SI SE JAVIO I OSTAVIO DRAGOCEN KOMENTAR NA MOJE PISANJE I KAKO GLEDAM NA SVA PITANJA KOJA SU VEOMA VAZNA ZA SVAKOG SRBINA! Nazalost u predhodnom tekstu nisam mogao sve da napisehem iz tehnickih razloga jer se zatvori prozor za komentare i nastavicu da odgovorim u novom komentaru kao nastavak SRPSKOG VENCA 2 :). Ne bih se toliko trudio da me ne boli dusha za svu ovu decu kojoj treba omoguciti bolju buducnost i da rastereceni od mnogih gluposti, za koja deca nisu ni kriva ni duzna, zajedno krenu velikim korakom napred da svi budu ponosni na svoje poreklo i rod SRPSKI! Gledam sta nam sve rade sa napacenim i iscpljenim narodom ali pokushavam kao i mnogi ljudi da pruzim otpor i dam svoj skromni doprinos borbi za slobodu. Veoma je teshko pisati o ovim temama i svedochit istinu, da se ne nadje neko ni kriv ni duzan prozvan! Zelja mi je i da ovoj nasoj deci iz Crne Gore objasnim da ih niko ne mrzi niti im zlo zeli a daleko bilo da ih bilo ko normalan izopshtava iz SRPSTVA koje je takodje njihovo koliko pripada i svim srbima! Decenijama se olosh svih boja trudio da ukalja crnogosko ime, tako da su posledice velike. Mnogi su u Srbiji revoltirani jer ispada da neki imaju dva, tri chak i na chetri drzavljanstva pretenduju a mi samo jedno jedino u nashoj Srbijici. Chesto svi kao sto sam vec napisao, traze razumevanje za situaciju u kojoj se nalaze a gotovo nishta ne znaju o problemima srba iz Srbije, niti ih pitaju kakve ideje oni imaju da jednom konachno krene napred nekim boljim i pobedonisnim putem. Strashna je informativna blokada na sceni, tako da se praktichno i nigde ne chije glas razuma od nekoliko miliona ljudi. Pisacu i o tome u onom nastavku. Dao si neke informacije za koje nisam znao i prouchicu njih. Ipak je najbolje da ljudi otvoreno pishu o svemu, razmene mishljenja i sigurno ce samo biti bogatiji za nova saznanja. Za Kilibardu i njemu slichne kazesh? Secam se njihovih govora i teorija, srbovanja do besvesti ali pamtim i prelazni period kada su otvorili sve karte i jasno pokazali gde im je ustvari nesrecna dusha pripadala. Eto i tada nisu dozvolili normalnim ljudima da ih intelektualno i duhovno pokopaju javno u tri dimenzije! Svako zna neshto a neshto manje poznaje ili prvi put chuje, tako je i kod mene sluchaj takodje. Samo do sada nikada nisam pogreshio u proceni razvoja nekih procesa i zato sam 100% siguran da ce srbi u Crnoj Gori opet jednog dana biti vecinski narod koji ce legalnim putem dobiti vlast da preuzme odgovornost za svoju staru drzavu! Mora se postupati mudro i nastaviti putem duhovne, i nacionalne obnove. Prekretnica ce se dogoditi kada srpski narod preporodi i ojacha svoju Srbiju, tada ce mnogi ljudi koji danas tvrde da su po nacionalnosti crnogorci opet pozeleti da se vrate i budu pripadnici srpskog naroda. Treba raditi i ici ka toj prekretnici, mora se pratiti i srpska nacionalna strategija koja vazi za sve srpske prostore. Prouchite dobro probleme srba iz Srbije, shta ih brine i kakve muke imaju u svojoj drzavi, dajte i vi njima podrshku a onda pogledajte kako ce vam trostruko vishe dobrim uzvratiti!!! Svima onima koji zele trajno da se nacionalno izjashnjavaju kao crnogorci treba iskreno pozeleti svu srecu ovog sveta, a JEDNOG DANA KADA SRPSKA VOJSKA OSLOBADI KOSOVO I METOHIJU, ZATIM NASTAVI DA OSLOBADJA DRACH I SKADAR, nadam se da ce i oni slaviti zajedno sa srbima!!! Pozdrav i josh jednom hvala sto si se javio!