Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

Crnogorac

#2884 Re:

2015-08-28 11:32

#76: -  

 Koji ste vi nacionalisti! Tek sad vidim koliko mrzite Crnu Goru. Usvojite tu jebenu peticiju vise. I onako su te povlastice dobili samo oni koji su spremni za par eura i da promijene vjeru. Skupo vam je? Pa idite u Grcku, u Egipat, Hrvatsku...ko vam brani?? Kazete da smo neusluzni..pa osamdeset posto konobara su sezonci iz Srbije...oni vas sluze po lokalima. Vama je rak rana sto ne ratujemo ni sa kim, tesko vam je kad nam je dobra sezona...Bavite se vasom drzavom sto nas stalno cackate. Pa nijesmo mi pustili narod na Kosovu niz vodu nego vasi politicari. Sto vase estradne zvijezde za basnoslovne sume ne pjevaju po Hrvatskoj Grckoj i Srbiji nego dolaze po cijelo ljeto kod nas?  Hrvati su vam pokupovali pola zemlje po Srbiji...kompanije...sjutra cemo vam i za to biti krivi...otkacite se vise!!

Odgovori


Gost

#2903 Re: Re:

2015-08-28 21:28:43

#2884: Crnogorac - Re:  

 На жалост, (а то ћемо исправити у будућности), ми Срби нисмо довољно велики националисти јер би нам тада била друкчија политичка ситуација. Нама је десенијама испиран мозак о  "братству и јединству". што се показало крајње погубно за наш народ. На Првом месту, мора да буду интереси Србије и Срба, па тек онда остало. При томе подразумевам да привилегије и бенефиције имају само Срби и лојални староседеоци. Тренутно те погодностиу овој банана-држави имају дошљаци, мањине и странци, док смо ми Срби, не на 3. месту него ван листе. Ако Бог да, повратићемо своју слободу и бићемо Срби у Србији. Ослободићемо сва окупирана радна места и радићемо у својој земљи, без потребе да наши људи иду "на рад" у иностранство.

А те "екстрадне звезде" су звезде падалице. Ја им не би дао да "певају"ни у штали, међу стоком.