Peticija za bolji status i polozaj zdravstvenih radnika u Srbiji

Quoted post

ја

#1

2016-01-13 09:49

Страшно!Када сестре буду радиле свој посао љубазно и насмејано како и треба јер су плаћене за то онда тражите све ово. . .А не оштроконџе пуне себе,безобразне,бахате и одвратне које се иживљавају на пацијентима ! Ужас

Odgovori

Sabina Ujhelji
Autor peticije

#2 Re:

2016-01-13 10:01:54

#1: ја -  

 Užas je ono što nam se dešava, i u kakvim uslovima živimo i radimo. Ne želim ni da zamislim kako bi bilo Vama da je neko od vaših doživeo sudbinu kakvu je pre neki dan doživela naša koleginica Ljubinka. A Vi se potpisite sledeci put imenom i prezimenom kada vec umete da kritikujete. Pozdrav.

Mirjana Savic

#8 Re: M

2016-01-13 11:12:11

#1: ја -  

 Uzasno je kad pises ovakav komentar,tako valjda nastupas i prema sestrama pa zar mislis da ce ti se nasmejati i biti ljubazna kad je ovako nazoves???A placanje...pa zar bi ti za 3oooo din. trpeo sve uvrede koje si samo ti sad uputio a takvih je bar 50 dnevno,i zar nemas nimalo ljudskosti da se bar u ovom trenutku uzdrzis takvih drskih komentara.Pa to samo neljudi mogu ciniti i dokle god je takvih kao ti ne ocekuj da ce i sa druge strane stizati osmesi i ljubaznost jer i tamo su samo ljudi koji imaju dostojanstvo i ne zele da ih neko gazi  za bedne pare koje ti nazivas "placene su"SRAMOTA SI ZA LJUDSKI ROD!

 

Sonja

#9 Re:

2016-01-13 11:19:01

#1: ја -  

 Sram Vas bilo,pa zar na osnovu pojedinaca,da sudite celoj jednoj struci...Ja sam medicinska sestra,i to što pišete nije tačno.Ima nas svakakvih,kao i u drugim strukama,al njih niko ne spominje....Zbog debilnih ljudi,kojih ima svuda,ne dozvoljavam da se pljuje po mojoj struci,tj meni...mada,u principu,ljudi koji pljuju po drugima,ne znaju sta bi sa sobom...sto puta sam bila besna na tete koje rade po salterima,al ih nikad nisam javno osudjivala,jer imam pametnija posla da radim,i lepšim životnim stvarima da se bavim...


Gost

#16 Re:

2016-01-13 12:43:14


Gost

#17 Re: sestra

2016-01-13 12:47:10

#1: ја -  strašno.samo da Vam odgovorim.Vi ste oštrnkondja.zao mi je što sam upotrebila reč Vam i Vi.ipak sam ja vaspitana sestra.Užice

 


Gost

#21 Re:

2016-01-13 13:34:57

#1: ја -  

 Placene?? Koliko?? I za tu mizeriju od plate smo vise nego ljubazne i nasmejane, u kakvim uslovima radimo i sa kakvim sve ljudima. Sta god da je neka od nas rekla ili uradila, i kolika god "ostrokondja" bila, noz u vrat nije zasluzila. Nezadovoljni pacijenti uvek mogu da se zale, u svakoj ustanovi postoji zastitnih njihovih prava, samo mi zdravstveni radnici nemamo nikakva prava niti nas ko stiti. Strasno, dotakli smo dno dna....


Gost

#24 Re:

2016-01-13 14:09:24

#1: ја -  

Kako Vas nije sramota!? Kada bi se u Vasoj profesiji desilo isto, da li bi ovako nesto napisali?!


Gost

#27 Re:

2016-01-13 14:26:03

#1: ја -  

 Po Vašoj logici,kad ste neraspolozeni sagovornik treba da vas ubije?!?


Gost

#28 Re:

2016-01-13 14:40:10

#1: ја -  

 ajde ne lupetaj..

 

!!!!!!????

#29 Re: %%???

2016-01-13 14:51:43

#1: ја -  

 Ti si jedna maloumnica koja nezna da ukljuci mozak ako ga uopste imas....alo minstrume kako mozes ovako nesto da napises,zena je ubijena i ti to javno podrzavas


Gost

#35 Re:

2016-01-13 16:13:48

#1: ја -  

 Kada ne bi bilo bezobraznih pacijenata kao sto ste vi onda bi vam se mozda sestre i nasmejale. A plata je suvise mizerna da bi se uopste i komentarisala.

Александар Саша

#44

2016-01-13 18:34:04

#1: ја -  

 Било би пожељно да госн ЈА проведе једну смену у Дому здравља или некој болници па да види ко је безобразан, бахат и одвратан ... Да ли ће госн ЈА исту причу и онда да прича?! 


Gost

#45 Re:

2016-01-13 18:34:07

#1: ја -  

 Svako po sebi o drugome sudi,pa tako i vi.Neka vam sluzi na cast,danas,u ovoj tragediji.

Marijana

#53 Re:

2016-01-13 23:06:52

#1: ја -  

 Vi ste zapravo rekli da je sasvim u redu da čovek nezadovoljan uslugom ode da kupi nož i zakolje ljudsko biće! Šta nije u redu sa Vama? Jeste li ludi ili samo zli? 

Mnogo mi je žao što se ovo desilo. Kamo sreće da su ovog nečoveka na vreme zatvorili u ludnicu, zauvek. 

I izgleda da niste pročitali da je ubica već ranije ubio dete, i pobegao. 

Kad bolje razmislim, Vi ste sigurno potencijalno isti ovakav koljač, i želim Vam da umrete pre nego što nekog zakoljete.