Zaštitimo Zemunski kej

Quoted post


Gost

#61 Re: Re: Re:

2016-04-18 21:31

#60: - Re: Re:  

 Ok. Jel mozes da mi ibjasnis kako ovo moze da steti zemunu ? Jprvo labudovi o kojima svi toliko to boze vodite racuna ( a nas par ih zaista svakodnevno hranimo ) su i dalje tu . Pogled na lido se definitivno nije zaklonio sa 90 metara dugim brodom ... zemunski kej je slozicete se mnogo veci da bi ga ovaj brod zaklonio . A trece ko si ti da odredjujes da je neko bahat . Za to postoje institucije i ko je tebi dao pravo da nekome kazes sta sme a sta ne . Ja ne verujem da je taj ko god da je stavio taj brod tu bez adekvatne papirologuje kakva god ono bila . I poslednje danas sam bio na kafi i da ti kazem da lepse mesto za to u bg ne postoji . Mislim da bi trebalo dati sansu a ne odma da sve rusimo . Ajde da probamo nesto da gradimo . Ja da imam novac i ja bi iskreno pokupio ovu ideju i posegao za istim mestom . A recite mi bar jednu losu stvar osim otrcanih i neosnovanih stvari i ja cu prvi sa vama stati prodiv ovoga ? 

Odgovori


Gost

#64 Re: Re: Re: Re:

2016-04-19 09:54:07

#61: - Re: Re: Re:  

 Turen bez i jednog papira ... ali ako vlasnik hotela na vodi samovlascem ima pravo na to, hajde da pustimo i ostale da se vezu...


Gost

#77 Re: Re: Re: Re:

2016-04-20 18:47:56

#61: - Re: Re: Re:  

 Nekima se ne može objasniti. Nije zlato sve što sja, to su nas učili kao decu. Neke su učili samo kako da zgrnu novac i da čuvaju svoju guzicu. Nisu ih naučili da brinu o drugima niti da čuvaju svoje okruženje. Takve prepoznajem po tome što ne umeju da pišu i takvima ne treba objašnjavati.