PRAVDA ZA MASU I LARU

Quoted post

Neko daleko

#16

2016-10-21 12:20

Slazem se da je deci mesto uz majku. I samo u extremnim uslovima se majci oduzimaju roditeljska prava. Nije u ovom slucaju zena losa majka. Ali budimo realni. Naravno da je muz potplatio i socijalno i dr.i koga je trebalo vec,naravo da muz ima jace "veze" cim je mogao tako lako da uzme oba deteta. Ali nije ni ova zena pretrpela nikakvo fizicko a ni psihicko nasilje,da se ne lazemo. Pomno sam je slusala sinoc i njena prica ima puno rupa. Kazem samo,ogradjujem se,sto se tice njihovog odnosa,supruznika,ne opravdam to sto decu vidja samo jednom nedeljno po sat vremena,to nikako. Ali niti je on nju zlostavljao niti sta,po njoj i to sitnoj, pre bi se reklo da je on "popio" vise ali neka,zensko i treba da zna da se odbrani. Ne opravdavam te njene "drugove" . Mozemo mi da se lazemo koliko hocemo ali ni jednom muskarcu nece da bude prijatno da mu zena ima tamo neke drugare za koje on nema pojma i jos da se ona po celi dan dopisuje i zivka sa istima. Neka sam i zatucana ali ako imas dobar brak,dobrog muza koga volis nece ti smetati ni u jednom momentu da ti sto puta gleda u telefon jer nemas sta da krijes jel tako,ili da i njega povedes na tu kafu npr.ako ti je stvarno drug ili da budes tu dok razgovaras sa drugom a ne da se dopisujes sa nekim po celu noc. E ona je htela sve to i po meni normalno je da se covek ljutio. Steta je samo sto ne mogu civilizovano da se razvedu i da starateljstvo bude podjednako i da deca ne ispastaju.Sve ostalo manje vise su gluposti realno.

Odgovori


Gost

#22 Re: #

2016-10-21 16:51:04

#16: Neko daleko -  

 Izgleda je niste "pomno slusali" 


Gost

#23 Re: ...promasili ste temu....

2016-10-21 17:15:24

Skaj

#27 Re:

2016-10-21 20:24:27

#16: Neko daleko -  

 Problem je ako zena ima drugove, a nije problem ako muz ima drugarice? Ma nije nego! Balkanski zatucanizam! Svi imamo zivot i pre braka i jadno je nekadasnje prijatelje odbaciti zato sto to muzu smeta. I svi treba da imamo zivot i u toku braka koji nije vezan pupcanom vrpcom za brak, POSTEN, ZDRAV DRUSTVENI ZIVOT.


Gost

#50 Re:

2016-10-22 22:15:23

#16: Neko daleko -  

 Nisi nista dobro ukapirala, njihov brak je vec par godina bio los a ona je trazila da se sporazumno razvedu da se ne bi razvlacili po sudovima, zatim on zna te drugove, ja imam odlcan brak i moje drugove zna moj suprug, a sve to nije uopste vazno, vazna je sudija, koja je toliho bahata, da li joj se zurilo da uzmw sto pe novac, kada nije sacekala misljenje CSR i kada nije bilo vestacenja a od tog kvazi vestacenja koje nije ni bilo ponavljam donela j resenje za 48 sati sati, a od maja ne moze da zakaze nijedno rociste.

Mir

#67 Re:

2016-10-23 16:16:01

#16: Neko daleko -  

 Ti si nemalo zatucana i blago retardirana kada kažeš da je normalno da ti muž gleda i po sto puta u telefon. Nije pitanje da limas sta da krijes ili ne, pitanje je licnog integriteta i zdravog odnosa. Takve kao ti muzevi drze na povodcu dok se oni baskare sa ljubavnicama. Potlačena zena, balkanski slučaj. 

Ceca

#71 Re:

2016-10-23 20:54:36

#16: Neko daleko -  

 Realnost je da je podkupljen sudija Lidija Alagi'  kao i sudski vestak Nada Jankovic. Ako ste gledali majka se bavi maratonomom i to su njeni drugovi koje njen suprug i te kako poynaje .

Nemanja

#79 Re:

2016-10-24 23:36:09

#16: Neko daleko -  

 Odlično zapažanje . Mislim da ste potpuno upravu! Ona i jeste u emisiji samo govorila kako je ona udarala muźa , i to pred decom . Čak je i priznala u policiji da je to u radila i da se kaje.

Tako da je u celoj ovoj priči ona jedini nasilnik i nije ni čudo što su joj oduzeli decu, ...jer to bi se isto desilo i da je obrnut slučaj. A hteli smo ravnopravnost među polovima.

Ne znam ,da li ste na kraju primetili da je ona ipak ibila na veštačenju , i na osnovi specijalnih testova koje je popunjavala i iz razgovora sa njom oni su zaključili da je ona psihički labilna osoba. 

Te testove i odgovore na ta pitanja ona ima verovatno, dostavljena joj je kopija , ...što to nije pokazala .