Bus Plus, život MINUS, stop validaciji mesečnih karata

Quoted post

nisam ovca...

#157 Pare ljudi, pare su u pitanju...

2012-02-06 11:23

Moje vidjenje situcacije o pracenju ljudi sa personalizovanim karticama

Naime prilikom vadjenja kartice, receno mi je da MORAM da potpisem sledeci dokument
http://www.busplus.rs/file/zahtevBusPlusBenefit.pdf
kako bih dobio karticu za zaposlene. ZASTO?! Posobno je zbunjujuce zsto je potpisivanje obavezno kada u istom tom dokumentu pise da se svi ti podaci na licni zahtev mogu povuci (mada je ovo diskutabilno, vi ste potpisali i da li ce podaci zaista biti povuceni...)

Prva stavka navodi na MARKETING agencija ima pravo da koristi moje informacije. Znate li vi koliko koliko ovo znaci markenting agencijama i koliko one to posle naplacuju?

Da pojasnim...

Mislite da su vam oni tek tako dali 5% popusta pri kupovini? Naime na ovaj nacin oni mogu da prate vase potrosacke navike. Sa tim informacijama oni mogu odlicno da naplate reklamu na istim tim uredjajima za validaciju. Na primer neka firma koja se bavi proizvodnjom pilecih bataka (kranje banalan primer ali informacija je informacija) zeli da sto bolje plasira svoj proizvod. i kontaktiraju ovu marketinsku agenciju. Oni im kazu da se najvise kupaca koji vole da kupuju njihove proivode najvise krecu linijom 75 (recimo 1.000 dnevno), dok na liniji 95 svega 100. TA INFORMACIJA KOSTA I SAMO JE PITANJE VREMENA KADA CE PRILIKOM VALIDACIJE KARTE DA VAM IZLETI REKLAMA PILECI BATACI NA POPUSTU! Imaju savrsen sistem za pracenje i savrsen medijum za reklamu!

O gubljenju vremena za validaciju i ostalim gluplstima necu ni da komentarisem, jer ce na to lako da se izvade i da kazu kao da se ne dize prasina i da vecini zamazuju oci, ONO STO NECU DA DOZVOLIM JE DA NA MENI KAO NA NEKOJ OVCI NEKO ZARADJUJE I ODAKLE NEKOME PRAVO DA MOZE DA ME PRATI!

Samo da dodam da me uopste ne bi iznenadilo da je vlasnik ove marketinske agencije neko od nasih politicara...

STRASNO!

Odgovori


Gost

#191 Re: Pare ljudi, pare su u pitanju...

2012-02-09 11:09:31