Peticija za donosenje zakona o zastiti prava pacijenata

Quoted post


Gost

#42

2012-02-21 00:07

Peticija je sjajna, nesto najbolje sto stize iz Udruzenja novinara.
Bravo. Cestitam. Imate punu podrsku do mene u mojoj TV emsiji POD SJAJEM ZVEZDA koju emituje 37 TV Srbije, satelita i interneta.
Javote mi se i organizujemo gostovanje.

Srdacan pozdarv Drasko Acimovic

Kontakt: 069/ 12 92 157 063/ 3o5 366

Odgovori


Gost

#59 Re:

2012-02-22 14:56:39

#42: -

Dragi kolega, rado cemo doci u vasu emisiju, imamo sta da kazemo.

Mnogo ovozemaljske nepradve natalozilo se na svima nama poslednjih godina, ali nigde ne boli toliko kao

u  zdravstvu, kada je neko vas, neko ko vam je drag, iposebno kad se sami nadjete u situaciji da ste bolesni, bespomocni, pa se suocite sa tim da nema pomoci ako ne platite, da vas ponizavaju kao ljudsko bice, obracaju vam se sa ti, vicu na vas, spavate u krevetima koji su iz vremena prvog svetskog rata, sa jednim toaletom na ceo sprat, jedete splacine umesto hrane, tek tsada shvatite koliko je sistem postao bezdusan, tu za coveka vise nema mesta! E, pa moracemo sami da ga vratimo nameni, sistem postoji zbog pacijenata, a ne pacijenti zbog lekara i sestara, mi to placamo kroz obavezne doprinose svakog meseca sa 12,3 odsto od bruto plate, imamo pravo da znamo kako se te pare trose i sta dobijamo ya novac koji dajemo. javite nam se  na mejl info@zdravoskop.rs. Hvala unapred. srdacno zm