Peticija za otvaranje Narodne kuhinje u Beloj Crkvi
Bela Crkva je jedna od siromašnijih opština u R.Srbiji.
Centar za socijalno, u Beloj Crkvi, je jedan od onih, sa najviše štićenika u zemlji zbog siromaštva stanovništva. Veliki broj dece i ljudi legne praznog stomaka bez jednog toplog obroka u toku dana, dok se velika količina hrane baci. Primera radi, na nivou cele zemlje se godišnje baci oko 730.000 tona hrane.
Uvereni smo da će većina onih koji je sada bacaju,donirati za najugroženije.
Uvereni smo i da će većina volontirati, imamo odlična iskustva sa humanitarnim bazarima. Očekujemo i veliku pomoć od opštine i Crvenog krsta.
Ako želimo da budemo humano društvo, koje brine o svim svojim stanovnicima, ovo moramo da odradimo.
S' poštovanjem
Slađana Andrejić
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.