Povecanje bezbednost na pesackom prelazu u Starim Banovcima kod Lukoil pumpe

Deca koja treniraju u Umetnickom Centru AdagioNB, svakodnevno prelaze glavnu ulicu, na kojoj je slabo vidljiv pesacki prelaz, koji u blizini nema ni znakove obavestenja da je pesacki u blizini. Dve lampe koje osvetljavaju taj deo ulice ne rade. Neki od vozaca ne staju cak i kada su na pesackom, sami ili sa svojim roditeljima i tako se izlazu velikoj opasnosti. Moj-Nas predlog i razlog ove peticije je da se pesacki prelaz bolje obelezi, bolje osvetli i postave znakovi da je tu pesacki prelaz i da ga prelaze deca. Kao bi se malo vise povecao oprez kod samih vozaca kao i kod pesaka.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.