STOP SELDBI U BEOGRAD

Beograd je postao grad u kojem je nemoguće živeti, gužve i saobraćaj su zaista neizdrživi.
Ovom peticijom želim da vlast uvrsti sledeće pravilo: KO ŽELI DA ŽIVI U BEOGRADU, a nije rodjen u istom, MORA NA GODIŠNJEM NIVOU DA PLAĆA 6000e gradu. U ovo ubrajam ljude iz unutrašnjosti i van Srbije.
Naglasci su preplavili naš grad.Dosta je da više rodjeni Beogradjani odlaze iz svog grada jer je postalo nemoguće živeti u njemu. Vratite se svojim kućama i selima, nas ostavite na miru.
Neka Beograd ponovo diše i vrati onaj sjaj od pre 20 godina.
Ova godišnja "taksa" smanjiće broj dolazaka i regulisati saobraćaj. Smatram da je najbolje početi da se naplaćuje onima koji su tu od 2022.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.