Suboticka toplana-RACUNI ZA GREJANJE
Veliki broj Subotičana ima previsoke račune za toplotnu energiju.Gradonačelnik i rukovodstvo Toplane ne preduzimaju ništa.Računi su enormni, ljudi ne mogu da ih plate.Stanovi nisu topli, radijatori su mlaki, ljudi prelaze na alternativu u 21. veku.Smatramo da je nedopustivo da se gradjani ovako pljačkaju, a da se pri tome nisu ni ogrejali.Želimo smenu nestručnog rukovodstva Toplane, a ako treba i gradonačelnika i ombudsmana koji ništa ne preduzimaju.
Obaveštenje administratora ove veb straniceZatvorili smo ovu peticiju i uklonili lične podatke potpisnika.Regulativa Evropske unije koja uređuje zaštitu podataka o ličnosti (GDPR) zahteva legitimni razlog za čuvanje ličnih podataka i da se ti podaci čuvaju najkraće moguće vreme. |
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.