Uvodjenje NOVE autobuske linije kroz Sremčicu, Sremčica - Ibarska magistrala- Banovo Brdo
Stanari iz Sremčice imaju samo jednu autobusku liniju koja obuhvata celu Sremčicu, autobus 511.
Linija 512 koja kreće sa okretnice je na početku Sremčice - naselje Gorica, obuhvata mali deo Sremcice i ide u Železnik gde prolaze 8 autobusa. (511, 512, 522, 521, 88, 58, 55, 54).
Moja ideja je da uvede se nova linija autobusa. Autobus bi išao trasom:
Okretica Sremčice (naselje Gorica) - Šumske ekonomije - Obrenovačka - Sremčica centar - Jeličićev venac - Tomaška - Tesarska - Mirkovićeva - Vašarska - Sremčica izlaz - Stajalište Sremčica - Lipovica - Naselje Petlovo Brdo - Kneževac - Jablanička - Braće Vučković - Žarkovo - Julino Brdo -Banovo brdo (okretnica ).
Ko se slaže, neka podrži ovu peticiju.
Unapred hvala! :)
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.