Uvođenje kanalizacije na Gornjim livadama (Klisa, Novi Sad)
Naselje Gornje livade na Klisi, u Novom Sadu i dalje nema uvedenu kanalizaciju koja danas, u 21. veku predstavlja jednu od osnovnih potreba stanovništa. Građani naselja su prinuđeni da o dodatnom trošku prazne svoje jame, što određene uslovljava na prevelik novčani izdatak. Takođe, širi se neprijatan miris prilikom pražnjena jama, a one same štete čovekovom okruženju. Želimo da apelujemo na novosadsku vlast kako bi građanima što pre omogućili normalne uslove za život.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.