Vratimo staro radno vreme lokala u Novom Sadu
Sramnom odlukom gradske vlasti, svi lokali u Novom Sadu sada mogu da rade do 23h radnim danima, odnosno do ponoći vikendom. Ovo je još jedan udar na ljude koji pošteno zarađuju svoj hleb. Ugostitelji, konobari, DJevi, pevači i bendovi, taksisti, distributeri pića, vlasnici kioska brze hrane - svi su oni ugroženi ovom sramnom odlukom. Koliko će ljudi ostati bez posla? Koliko ljudi neće moći da preživi? STANIMO NA KRAJ POLITIČKOJ BAHATOSTI. POTPIŠIMO PETICIJU!
Kontaktiraj autora
Obaveštenje administratora ove veb straniceZatvorili smo ovu peticiju i uklonili lične podatke potpisnika.Regulativa Evropske unije koja uređuje zaštitu podataka o ličnosti (GDPR) zahteva legitimni razlog za čuvanje ličnih podataka i da se ti podaci čuvaju najkraće moguće vreme. |
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.