Сачувајмо Панчићеву оморику у центру Инђије
Ми доле потписани грађани и грађанке Инђије се противимо уклањању стабла Панчићеве оморике из центра Инђије након обнове трга код Гимназије. Мало је градова у Србији који могу да се похвале да њихов центар краси овако једно вредно дрво.
Пристајемо на њено уклањање само ако Институт за низијско шумарство и животну средину каже да је дрво болесно и опасно за грађане, и да је сеча неминовна.
Ваша Инђијатива
Kontaktiraj autora
Obaveštenje administratora ove veb straniceZatvorili smo ovu peticiju i uklonili lične podatke potpisnika.Regulativa Evropske unije koja uređuje zaštitu podataka o ličnosti (GDPR) zahteva legitimni razlog za čuvanje ličnih podataka i da se ti podaci čuvaju najkraće moguće vreme. |
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.