Uvodjenje smrtne kazne

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Uvodjenje smrtne kazne

Raz-um

#26 Re: Gost

2014-08-07 10:31

#24: -  

Kao papagaj

Raz-Um

#27 Re: Pretuzno

2014-08-07 10:35

#25: Pretuzno - Re: Raz-Um 

E pa to je zato sto kriticna masa koja zeli smrtnu kaznu ima iQ koliko i prstiju na nogama. Oni su birali Tomu Diplomu Nikolica za Predsednika. Ko ce koga ako ne svoj svoga. 


Gost

#28 Re: Re: Pretuzno

2014-08-07 10:41

#27: Raz-Um - Re: Pretuzno 

Smrtna kazna je oduvek bila polemicna, ali smatram da je za odredjene slucajeve treba uvesti. Postoje argumenti i za i protiv; ja sam u ovom slucaju za, mada razumem i razloge protiv.

Btw, ne glasam za Tomu Diplomu i daleko sam od te opcije.

Uki

#29 Uki

2014-08-07 10:43

TAKO JE BRE,SMRTNA KAZNA ZA MONSTRUME !!!!


Gost

#30

2014-08-07 10:43

hitno uvesti smrtnu kaznu...za ovakve monstrume nema popravnog!

Gost

#31

2014-08-07 10:46

smrtna kazna za sve ubice i silovatelje!
Raz-Um

#32 Re: Gost

2014-08-07 10:53

#31: -  

Cek, cek sad malo. Sta vi mislite kakav je taj covek? El mislite da je on to uradio iz hobija? Da se probudio taj dan, isao eci-pec-pec po karti Srbije i kad je prst stao na Bajmok rekao " E sad cu da upalim golfa, i da odem cak u Bajmok da ubijem jdnu devojcicu od 15 god". Dajte molim vas. Udario je autom, i ubio na licu mesta i panicno odreagovao i sakrio je i zakopao. Covek ima zenu i malu cerku od mozda godinu dana. Iskreno ne verujem da je ovo sve isplanirao. Ubica jeste, i treba kazniti, ali nikako smrtnom kaznom. Jer sta je kriterujum da li je neko zasluzio smrtnu kaznu ili ne? 


Gost

#33

2014-08-07 10:55

Krajnje je vreme!
Do sada je život ubica, maloumnika imao veću vrednost od života nedužne dece i ljudi.
Danas čovek nema pravo da zaštiti svoj sopstveni život i imovinu. O kakvim ljudskim pravima onda pričamo, kakve zakone usvajamo i čemu i kome oni služe?????
Raz-Um

#34 Re: Gost

2014-08-07 11:01

#33: -  

 Sto se ovog poslednjeg cite, imas pravo. Ali nisi mi dao odgovor na predhodno pitanje.


Gost

#35

2014-08-07 11:04

nista necu reci, samo cu cekati Draganovu smrt.


Gost

#36

2014-08-07 11:10

Ovaj potpis je najmanje sto svako od nas moze da ucini da se ovo vise ne desava...

Gost

#37

2014-08-07 11:10

PODRZAVAM PETICIJU ZA VRACANJE SMRTNE KAZNE ALI ZA OVAKVE MONSTRUME TO JE LAKA KAZNA ,TREBA GA NATACI ZIVOG NA KOLAC I DA MU VRANE KIDAJU MESO SA NJEGA !!! MOZDA JE OVO GROZNO STO GOVORIM ZLI ZA TAKVE KAO STO JE ON TO TREBA !!!!!
Raz-Um

#38 Re: Gost

2014-08-07 11:24

#37: -  

Ocigledno je toj stav izazvan subjetivnim osecanjima. Mozda si bio deo Tijaninog zivota. Ja je nisamo poznavao. Zalim za njom i izjavljujem iskeno saucesce svima koji su je znali. Ako sam te nekako isporovocirao dosadasnjim komentarima, ja se izvinjavam. Ali sudska odluka mora biti objetivna. 


Gost

#39

2014-08-07 11:27

Одавно овако нешто требало да буде на снази


Gost

#40

2014-08-07 11:28

Na ovakve stvri niko iole normalan nema komentar . Sve sto bih rekla bil bi malo i ne dovoljno da opise ocaj , bes , ogorcenje kada samo pomisim kao majka , zena , covek da neko i sa kakvim pravom sme i usudjuje se da oduzme neciji život. Jednostavno ako mislis da mozes uzeti neciji zivot onda treba da znas da je tako nesto dozvoljeno i drugima da ucine sa tvojim.Licno mislim da takvi ljudi nemaju prava da nastave da zive , ako su se usudili da na bilo koji nacin oduzmu neciji zivot, a da uniste uz taj jedan jos desetak drugih.Uzas

Gost

#41

2014-08-07 11:29

Kao majka i zena,da zazivi Peticija i da se zaista sa reci predje na delo.
Raz-Um

#42 Re: Gost

2014-08-07 11:47

#41: -  

A sta ako je ubio slucajno?

Niko od vas ne razmislja objektivno.

Sta ako je covek slucajno udario autom devojcicu i usmrtio na licu mesta? S

ta ako je prva stvar sto mi je pala na pamet njegova mala cerka, i zena?

Ako ode u zatvor ko ce njih da cuva?

I sta ako je iz tog razloga pokusao da sakrije to?

I sta ako je on u stvari potpuno psihicki sad sje**n zbog toga?

I sta ako ce on do kraja zivota imati griznju savesti, i dok gleda svoje dete kako odrasta, milice kako je on necije dete uzeo?

I sta ako je sasvim obican covek bez dosijea, koji je isto roditelj, iz straha da ga ne odvedu u zatvor, probao da sakrije.

Ako je on nju ubio autom na licu mesta, i da se predao odmah i da nije, to je nebi vratilo.

Ako je pokusao da sakrije to, da bi sacuvao sebe i bio tu za svoju porodicu, sta onda da kazemo.

Niko od nas nije nikada ubio nekoga. I ne znamo kako bi odreagovali da to uradimo slucajno. Ja ne opravdavam njega. Ali pokusavam da shvatim motiv tog postupka. 

Traba cuti i njegovu stranu price, tj. na zalost u ovom slucaju jedinu stranu. Ocevidaca nema, nema svedoka. 

Svi vi ocevi i majke sto uzimate to kao glavni argument za izricanja smrtne kazne, evo vam sad malo pa razmislite. Da ste mladi roditelj, i da slucajno ubijete necije dete, sta biste uradili? Pola vas ce reci da bi se predalo, ali niko od vas to nije osetio na svojoj kozi. I predate se i odete u zatvor, ko vam cuva zenu i dete? Ko ih hrani?

Instinktivno je spasiti sebe i svoje najdraze. I postoji mogucnost da je on tako razmisljao kada je ubio. 

Vi bi ste sve resili radikalno, po kratkom postupku. Ja bih objektivno i racionalno

Raz-Um

#43 Re: Gost

2014-08-07 11:56

#37: -  

Ali ti ne znas kakav je on! Nikad nisi bio u njegovoj kozi. Nikad nisi nekoga ubio, i samim tim ne znas kako bi reagovao da to slucajno uradis. 

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-08-07 12:00



Gost

#45

2014-08-07 12:18

SMRTNA KAZNA!
?????

#46 Re: Re: Gost

2014-08-07 12:19

#42: Raz-Um - Re: GRecimo da je tijana tvoje dete , da prodjes agoniju ovih ljudi i na kraju da saznas da je mrtva, skinuta i verovatno posto je skinuo odecu sa nje i silovana i zakopana na nekom smetlistu , reci mi da li bi i tada mislio ovako kako sada mislis ?
Bi ali malo sutra ! Ako imas dete pored seb e pogledaj ga u oci , zagledaj se dobro i zamisli ga na njenom mestgu, ili svoju sestru brata bilo kog ko ti je u srcu !!! 
Branices ga samo ako si spreman na ista dela !

Raz-Um

#47 Re: Gost

2014-08-07 12:28

#46: ????? - Re: Re: Gost 

Da meni neko ubije dete, tako namerno, uz sve silovanje kako si opisao, ja bi njega licno ubio.

Da mi neko slucajno ubije dete, trazio bi kaznu, ali ne smrtnu. 

U stvari, ne znam kako bih reagovao. 


Gost

#48

2014-08-07 12:36

Dabogda dobio dozivotnu kaznu da nikad ne izadjes iz zatvora olosu jedan. A tamo nek te muce robijasi nek te siluju nek te muce gore nego ti nju! Gmazu jedan

Gost

#49 Re: Re: Gost

2014-08-07 12:37

#42: Raz-Um - Re: Gost 

 ONA NIJE BILA NI TESKO POVREDJENA KAD JE UDARIO AUTOM!!!!!!


Gost

#50

2014-08-07 12:39

Treba se uvede smrtna kazna zbog tijane