Не дамо Србско-Руски хуманитарни центар из Ниша


Gost

#201

2016-02-03 00:46

Zato sto nezelim da Srbija bude NATO baza dosta su nam zla naneli.

Gost

#202

2016-03-02 18:31

Kada su vec perfidno unistili nas 119.hp koji je bio i tehnicki i kadrovski osposobljen za te delatnosti treba podrzati takav centar i dozvoliti mu punu opremljenost.Davno je ogoljena svaka "humanitarna" aktivnost Amerike i oni nemaju pravo da pricaju o tome .

Gost

#203

2016-03-03 07:32

Za dobrobit srpskog naroda!

Gost

#204

2016-03-25 20:38

Peticiju potpisujem zato što ne želim nikakav ulazak u EU , niti u NATO.Dosta je saradnje vlasti sa okupatorima koji su nam razorili Srbiju i koji su nas nemilosrdno ubijali na zverski način. To čine i danas. Humanitarni centar u Nišu nam je preko potreban i nedamo ga. Jedini spas nam je vojna i svaka druga saradnja sa Rusijom.

Gost

#205

2016-05-09 13:47

Misljenja sam da ovaj centar treba da se ocuva i ako je moguce prosiri jer to i zasluzuje. Nije mi jasno,kako se ponasaju nas predsednik i premijer ko da nisu neke skole zavrsili i ko da nemaju svoje ja pa kako im ko izvan srbije sta pozeli oni su spremni odma to i da realizuju,bas sramno sa njihove strane. Sto nam Amerika i Brisel moraju uredjivati kucu u kojoj zivimo zar oni koji su dobili mandat od gradjana neumeju da odluce sta je nas nacionalni interes vec se ko poltroni uvlace u guzicu svima koji im pune racune u bankama izvan Srbije??? Rusija je zavredila da ima bar deset ovakvih centara na teritoriji cele Srbije jer je pokazala spremnost da pomogne a i pomogla je mnogo za vreme poplava koje su bile a verujem da ce pomoci i u onima koje ce tek da dodju. Podrzite ovu peticiju u interesu je svih nas da Srbsko - Ruski humanitarni centar u Nisu opstane jer je jedina nada u nevolji i nevoljama koje tek dolaze a od Evrope cemo dobit samo lazi i obecanja jer zabole njih za nas.

Gost

#206

2016-06-24 08:49

Potpisao sam peticiju jer je ona od velikog znacaja
za nas Srbe.Sa Rusijom su nasi puti,a zapad je nas vekovni neprijatelj bio i ostao.
Rusija mora da izgradi ne samo "humanitarni" centar vec i vojne baze koje ce biti mocne da se suprostave zapadu kao sto su i u Rusiji.
Rusija i Srbija su jedan narod tako da nas nikakvo NATO i zapadna satanisticka oligarhija nece moci rastaviti.
Sa Velikom Rusijom u miru i u ratu.
Ja volim Rusiju kao i svoju majku Srbiju.
Amin ,Boze daj!
Žak

#207

2016-10-14 20:48

Историјски доказним пријатељима српског народа само добродошлица!


Gost

#208

2017-01-31 10:37

Zato sto smo mi bratski narod oni nas nikad nisu Bonnard ovalem pogledajte proslost SA zapadom dali postoji negde zapisano da smo SA rusijom lmali neki Konflikt nikad sad kad hocete da u EU udjete da nam drugi komanduje kucom pogledajte nebesku liturgiju vladike Nikolaus velimirovica yutoub mozda ovim politicarima bude jasnije gledam kako nasi politicari kazu da samo EU Zar srbija nije u evropi zato sto je EU jedna politika da oni Höfe da komanduju Tim zemljama za menemi Bill najbolje da SE ujedini evropa svih evropski naroda a ne kako njemacka i Amerika Hoce i NATO to nemoze tako proci dali BI zapad dao da mi srbi i rusija da ujedinimo neku evropu na svoj nacin nikako svajcarska je najbolja zemlja u evropi oni kazu EU pokazite nam da je u EU bolje mi odmah prihvacamo a vase stanovistvo iz EU popliva svajcarsku

Gost

#209

2017-02-02 09:28

Dali treba to uopste pitati zapad nas je kroz istoriju uvek bombardovo a rusija nikad da li nama srbima treba vise iza sadasnjeg rataa stoji Vatikan in saradjiva SA antixristom pogledajte kako Vatikan. Zeli hiljadu godina da prodre na istok Ali to bog nece dato kako Vatikan Zell covek snuje Ali bog ipak odlucuje pravoslavlje na mnogaja Lieta mnogaja ljeta mnogaja ljeta