PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE


Gost

#1051

2015-01-29 19:43

Sta reci na sve ovo. Narode akozelite dobro sei i vasoj porodici probudi se i menjaj vlast da bi tebi biolo bolje ane da oni menjaju narod da bi njima bilo bolje.

Gost

#1052

2015-01-29 19:45

Mislim da komunalnu policiju treba ukinuti jer ne služe narodu, tj. rade po direktivi i ne razumeju svoj posao. Čast izuzecima, naravno.

Gost

#1053

2015-01-29 19:50

Extra! Ukidaj dzukele

Gost

#1054 Govnari

2015-01-29 19:54

KRISTALNA NOC 

Uros 193

#1055

2015-01-29 20:01

Ako ovo ne urodi plodom... ja predlazem da se skupimo sa stanglama i prebijemo govna! 


Gost

#1056

2015-01-29 20:06

Arogantnost je prevršila svaku meru. Znaju li oni ili pak većina njih da su ONI u službi naroda a ne gradskih vlasti? Iz naših džepova se finansiraju. Zašto seku granu na kojoj sedu. Sramota.

Gost

#1057

2015-01-29 20:13

U startu mi se ideja nije svidela.Znao sam da ce da se izrodi u svoju suprotnost t.j. parapolicijsku formaciju.
K.P. sluzi za uhljebljenje sitnih politickih aktivista,onih najgorih koji bi prodali veru za veceru. Dovoljno je videti kako izgledaju te vucibatine i kola u kojima se sepure.Malo po malo dobice i naoruzanje....
Pretorijanska garda,ali......


Gost

#1058

2015-01-29 20:31

samo zato sto rade ono sto ne treba umesto da hapse nemocne zene treba da se bave divljim deponijama i ostalim stvarima koji pomazu gradjanima !!!!!!

Gost

#1059

2015-01-29 20:32

Da nebi bili na teretu narodne grbače neka idu i rade nečto privatno i tako popune prazninu u budžetu, jer kad su sposobni da treniraju strogoću snaći će se i kao prvatnici a za državu veća korist...

Gost

#1060

2015-01-29 20:37

25 godina gledam vodje koji sluze tudjincu, kojima tudjinac naredjuje sta da rade protiv svog naroda. I gle svi, bas svi zarad sake dolara - tako se kaze, ali zarad bogatstva, slave i otimacine rade protiv naroda. Svi do sada su protiv naroda radili skriveno ali vucic sa sadistickim uzivanjem, njegov izopaceni izgled kada govori kako je srecan i kako je ponosan... doduse nikada ne kaze na narod... govori koliko je bestidan, pokvaren i slugeran tudjinu. Govori o tome da ce na tenderu da dodatno zaradi, biti spreman da kupi i narodu nametne omcu oko vrata. Uvlaci strah u narod, stvara privatnu paramiliciju... ma ne mogu da komentarisem jer gadi mi se da ga i vidim... otima vlast u selima i gradovima gde nisu do sada vladali na celu sa njegovim bratom koji odlazi u sela i ucenjuje... pogotovo u Vojvodini gde im je cilj da ono sto je sveto svakoj zemlji, pa i nasoj, kroz koju su prolazili mnogi carevi i vladari, otme zemlju i proda tudjinu... s tom razlikom da ni jedan vladar niti car nije oteo seljaku zemlju, a ovaj gad nemojte mi zbog toga uskratiti komentar otima da bi prodao... suze mi idu na oci paorsko sam dete, volim njive i oranice...ali strah kada sam videla kako su opkolili opstinu u Irigu da bi na silu smenili vlast prosla me je jeza kroz kicmu i kosti, uplasila sam se prvi put za seljaka, za selo, za oranice, za njive, za vinograd, vocnjake, pune obore da ce horda na celu sa AV2 poceti da otima jer ako im je prosla otimacina sa penzionerima i radnicima... sta cekamo... da dalji korak im je njive - seljak, ne sme u ovoj drzavi stanovnik da ima svoju imovinu... to se mora oteti i predti stranim gazdama... ALI, ono sto me najvise brine sto je UCUTALA SVA INTELIGENCIJA, sto su ucutale nekada vodje stranaka, prepustili su Pajtica da ga ko besni napujdani psi ujedaju sa svih strana... i nista... Pesicka da te pitam da li si bila svesna druge tvoje greske... prva Tadic, druga Vucic...STRAH ME JE NARODE MOJ, SUZE SU MI TEKLE KADA SAM UGLEDALA KAKO NAPUJDANI KOMUNALCI HAPSE MAJKU KOJA JE KRIVA STO NIJE LOPOVIMA PLATILA KARTU - a lopovima je garantovani iznos 15.000 da ne budu hapseni... ne mogu vise da komentarisem, ne mogu ni da procitam ovo sto sam napisala, pa ako ima gresaka nisu namerne nego zbog svega ovoga sto nam se desava... uplasena sam... baka sam cetvoro unucadi najstariji 30 godina, drugi 23. unucica 14 godina i najmladji 7. Plasim se za njihovu buducnost i molim Boga da odu zajedno sa njihovim roditeljima sto dalje iz ove zemlje, da barem pokusaju da zive kvalitetnijim zivotima bez stresova... a ja ja cu tugovati... oteo mi je od penzije koja je oko 1.000 dinara od njegove vage za otimanje penzija, ali narod kaze OTETO PROKLETO, otimali su mojoj porodici zemlju koju je moja svekrva dobila jer je bila logorasica Jasenovackog logora, OTELI SU JOJ 2,5 JUTRA ZEMLJE A BILA JE SIROMASNA, jedno dete je bilo u Jasenovackom decjem logoru, za njega nikada nista nismo saznali, udala se posle rata i zivela u siromastvu sa tom jednom dobijenom zemljom i rodila tri sina od kojih su dvoje umrli odmah posle rata usled siromastva... i sta sam ja sada dozivela da gledam svoju decu kako bestidnik izivljava na svom narodu da bi se dodvorio tudjinu... tuzno ali rekla mi je ta pametna svekrva jednu gorku istinu a ja sam takodje rodjena posle onog rata u siromastvu da KAKVA NAS KOLEKVA ZALJULJA TAKVA NAS MOTIKA ZAKOPA... i tacno je mi rodjeni posle onog rata u siromastvu sada smo u starosti siromasni jer nam otimaju za racun tudjina.... i sta ISTINA JE GORKA ALI rekla je moja svekrva jer je zivela posle u malo boljim vremenima da je srecna da ta izreka nije tacna, umrla je ali sa ovim gadovima koji su nam dusu oteli itekako je istinita... istina izjadala sam se, ali kome reci... svuda je strah... svako se plasi da kaze istinu jer istina u ovoj zemlji sa ovim gadovima u njihovim recima se istina usmerava protiv onog ko je kaze kao mrznja i sve gadosti... strah je zavladao, bojim se za svoju decu mislim i unucad... pomognem im sa malom penzijom... gledam ih kako ni momacke dane ne mogu da provode... vidim i njima je tesko... ali ucili smo ih da budu posteni i neka ostanu takvi jer gadove kad tad narod ce oterati na smetiliste istorije.
tito,
Gost

#1061

2015-01-29 20:41

rasturite naciste, a onog ko je doveo takve u poziciju da maltretiraju podanike strpati u zatvor jer su napravili novu naoružanu sps-radikal-julovsku
bandu. Podanici, vile u ruke i napred.Pozovite, staću prvi u redove i već sam naoštrio jedne vile. Peticije su smislene ako imaju rezultate, ali to u Smrdiji ne prolazi. Vile, vile podanici koji ćutite i trpite.....


Gost

#1062

2015-01-29 20:42

da, treba ukinuti sve službe koje su u službi gradjana, a rade protiv gradjana, ne po slovu zakona, već po nahodjenju političkih struktura.

Gost

#1063

2015-01-29 20:42

Treba ukinuti komunalnu policiju, pa oni kostaju vise nego svi sverceri zajedno. Svi bi placali kartu da imaju zaposlenje, a posto tek imaju da prezive, logicno je da na necem moraju i da "ustede". A posebno treba ukloniti te "divljake" koji prvo imaju vokabular i ponasanje, cisto ulicarsko. Ja sam ZA, da se ukloni Komunalna policija, jer od njih nemamo takoreci nikakve koristi, vec samo stetu.

Gost

#1064

2015-01-29 20:51

Takva bahatost i iživljavanje, sramotno. U zemlji punoj kriminala i korupcije, maltretiraju ljude koji verovatno nemaju ni šta da jedu. Banditi!

Gost

#1065

2015-01-29 20:53

Molim sve potpisnike da se organizujemo i kroz javni protest damo jos veci legitimitet nasoj peticiji. Apelujem i na sve ostale u drugim gradovima da nas podrze, jer danas Beograd a vec sutra bice i vas grad! Setite se Parking servisa, pauka i svih ostalih kabadahija koji ni vas nisu mimoisli. Zgrazavam se od cinjenice da su jedina radna mesta koja otvara ova vlast poslovi policije kojoj je zadatak da maltretira obespravljene, ponizene i postene sugradjane i na taj nacin hrani svoje porodice. Nije mi jasno sta je tim ljudima u glavi??! Zasto nisu krenuli na one koji nisu isplatili plate svojim radnicima, na one koji nisu platili porez a poseduju jahte,vile,automobile i ostale privilegije koje su pokrali od tih istih radnika kojima nisu isplatili plate?! Kako je moguce da se vise niko ne bori za svoja prava na legitiman nacin - JAVNIM PROTESTOM...? Pa, zar ste zaboravili kako smo srusili Milosevica? Samo pisanjem peticija?!

Gost

#1066

2015-01-29 20:56

zbog maltretiranja gradjana i zbog toga sto vecina ljudi zivi na rubu opstanka,a ovi se sepure,kao hitlerove ss divizije,kreteni.


Gost

#1067

2015-01-29 21:11

Strašno je da ih plaćamo da nas biju i hapse zato što neko nije platio kartu u autobusu, pa neka nađu način da sponzorišu gradski prevoz da bi bio održiv a ne preko leđa sirotih građana koji svakako subvencionisu taj prevoz kroz budžet.

Gost

#1068

2015-01-29 21:12

Ukinuti komunalnu policiju ili oduzeti sva ovlascenja, kao i znacke, sredstva za vezivanje, sluzbene palice..., smanjiti plate, imaju vece plate op policajaca, a dovode i zovu u pomoc policiju.Vozni park je bolje opremljen od policijskog, uniforme i sve ostalo.Sramota
Небојша

#1069

2015-01-29 21:19

Зато што су дрски, безобразни, бахати, нападни и агресивни! На крају крајева, ми их плаћамо, па би морали да имају више поштовања према људима који им обезбеђују плату! До победе!

СРБИН

#1070 Subjekt

2015-01-29 21:20

УБЕДЉИВО НАЈГОРА ВЛАСТ ДО САДА НА СВИМ НИВОИМА, ГОВОРИЛИ СУ ДОК СУ БИЛИ ОПОЗИЦИЈА "КАКО СМЕ КОМУНАЛНА ПОЛИЦИЈА ДА АСИСТИРА КОНТРОЛОРИМА БУС ПЛУСА КАД ЈЕ ТО ПРИВАТНА ФИРМА" А ОНДА ИМ ДАДОШЕ ЈОШ ВЕЋА ОВЛАШТЕЊА! КОМУНАЛНА ПОЛИЦИЈА "РАДИ ЗА МАЛУ ПЛАТУ" ОД 37.000,00 ДО 50.000,00ДИНАРА У ЗАВИСНОСТИ ОД СТРУЧНЕ СПРЕМЕ, РЕЧЕ СРЂАН ИЛИЋ ШЕФ ПОДРУЧНЕ ЈЕДИНИЦЕ КОМУНАЛНЕ ПОЛИЦИЈЕ У БЕОГРАДУ НА ЈЕДНОЈ ТЕЛЕВИЗИЈИ!!! АКО ЈЕ ЊЕМУ ОВО МАЛА ПЛАТА, ШТА ДА РАДЕ ОНИ КОЈИ СА ИСТОМ СТРУЧНОМ СПРЕМОМ РАДЕ ЗА МИНИМАЛАЦ И ЊЕГА НЕ ПРИМАЈУ РЕДОВНО ПА ЧАК И ЈЕДАН ДЕО ВРАЋАЈУ ПОСЛОДАВЦУ???


Gost

#1071

2015-01-29 21:36

dosta nam je i ove redovne policije koja prima platu a nista neradi,samo nam fali da izdrzavamo i ove komunalce.auamesto da ciste gradove od smeca oni maltretiraju postene ljude.

Gost

#1072

2015-01-29 21:40

Gradjane treba zastititi,a ne vrsiti nasilje nad njime.

Gost

#1073

2015-01-29 21:44

Šta reći, a ne zaplakati...

Gost

#1074

2015-01-29 21:48

Koliko vidim, u poslednje vreme, za komunalnu policiju, jedino je posao da prate kontrolore bus-plusa i isteruju ili hapse putnike bez karte.
Zasto su ukinuli lice koje je prodavalo karte u svakom autobusu? ovako, iz dzepa poreskih obveznika, placamo gomilu kontrolora, komunalnu policiju, i bezobrazno veliki procenat naplate turcima za bus-plus!
Pravi posao koji treba da rade, ne rade! Ono sta pise na sajtu komunalne policije da im je duznost i obaveza, nema sanse da dodju kad se pozovu!
NE TREBAJU NAM

Gost

#1075

2015-01-29 22:09

Bravo za peticiju.