Peticija protiv naplaćivanja kotizacije za Fruškogorski maraton


Gost

#26

2015-03-13 18:22

Može li jedna besplatna šetnja?
Pera

#27 Re: Re: Организатор или харачлија

2015-03-13 22:37

#24: realnost - Re: Организатор или харачлија 

Organizator je PSD Zeleznicar iz Novog Sada i oni uvek donose odluke. Planinarska drustva koja pomazu se nista ne pitaju. Mogu samo da pomognu ili ne pomognu.

Organizator ih je reda radi pitao da li su za kotizaciju, potvrdili su onu od 200 i 100 dinara. Za ostale iznose ih niko nista nije pitao, niti su dali saglasnost.

PSD Zeleznicar je isto tako sam odlucio da menja stazu kako bi prosla kroz novoizgradjeno etno selo iako za to nema racionalnog obrazlozenja....

simasimic

#28 Re:

2015-03-16 13:57

#1: -  

Suma nije vlasnistvo pojedinca pa da dere ostale. Da je maksimalno 100 dinara, dao bih, ali ovako  ja cu ici na maraton sigurno...imam te kartice i mape od proslih godina pa cu se snaci sa drustvom. Suma je javna povrsina i nece niko da mi zabrani da ne idem...ili da me natera da platim vise od 100 din. Vidimo se 25. aprila !


Gost

#29

2015-03-16 16:09

ovo je sramota

Gost

#30

2015-03-19 19:46

zar da se jedin ispravna stvar manifestacija koja se po tradiciji desava 38 godina unisti na ovako sraman nacin naplacivanjem posete prirodi BRUKA ya grad,dryavu Masovna manifestacija kao Fruskogorski maraton treba da ostane narodu ,tradicionalan susret ljudi svih nacija na ydravom mestu u prirodi JEDVA CEKAMO I PLANIRAMO SVAKU GODINU a ako se naplacuje verujte staye Fruske gore ce ostati prayne narod NEMA ya zivot
"Budala" koja ce sa zadovoljstvom da plati kotizaciju

#31 Re: Re:

2015-03-20 21:10

#28: simasimic - Re: 

 Da suma nije vlasnistvo pojedinca. ali 90% ljudi su kukavice i lenstine da bih samostalno otisli u sumi. Ljudi uloze rad trud i vreme da organizuju sve to.  i sad je problem ako oni zele da pokriju svoje troskove. kad bi oni digli ruke od maratona od onih 14000ljudi na strartu samo 1000ljudi bi otisli da prosetaju sumom i bez organizacije, a ostali koji bi da budu paraziti na tudjem zalaganju i radu imaju obraza da se bune...  


Gost

#32

2015-03-22 20:58

Ne treba da kosta nista fruskogorski maraton!!previse je to novca!

Gost

#33

2015-03-23 13:52

Zato sto smatram da je Fruskogorski maraton jedna od retkih stvari koja do sada nije komercijalizovana i sto zelim da tako i ostane.

Gost

#34

2015-03-27 10:43

zato sto sport mora da bude besplatan za sve !
Pera

#35 Re:

2015-03-29 11:44

#34: -  

Bune se samo sebicni i egocentricni. Navikli su da sve dobiju gotovo a nisu se zapitali sta je sve potrebno da se maraton organizuje, koliki su materijalni troskovi i ko obezbedjuje sredstva.

Da su svi ucesnici planinari i da su platili clanarinu svom drustvu. Lako bi se nasla sredstva za sve to. Ovako ocekujete da nekoliko stotina planinara ugosti i nahrani 18000 ucesnika iz svog dzepa.

Planinari to rade vec godinama ali ih je sve manje, sve su stariji i siromasniji.

Sramota je da je neko uopste pokrenuo ovakvu peticiju. Mogao je umesto toga da pomogne. U ovoj Srbiji samo je destrukcija popularna.

Saša73

#36 predlog

2015-03-31 12:04

Za ovu godinu, ja ću platiti 200 din ali ću ići na maraton koji ja izaberem tj. veliki ili ultra. Bodovi mi ne trebaju a ni pečati i diplome (već ih imam dovoljno).

Kotizacija je verovatno potrebna ali smatram da je 3000 din previše, čak bezobrazno. Ipak, pozivam sve maratonce da dođu i plate minimalnu kotizaciju. Staza po izboru, niko nam ne može zabraniti šetnju toga dana.

Pozdrav.

 


Gost

#37

2015-04-04 13:54

Necu da pustim da ova drzava ode u stecaj