Milana Živadinovića za selektora fudbalske reprezentacije Srbije

Milana Živadinovića za selektora fudbalske reprezentacije Srbije / Saopštenja / Za Barda!!! / Komentari


Gost

#1

2015-04-01 18:05

Ima nas koji smo potpisali ovo za Živu, a ne slažemo se oko peticije protiv Toleta, jer imamo dobro mišljenje o tom čovjeku. Janko, moraš i nas da ispoštuješ koji smo te podržali u ovoj akciji!!!

Gost

#2

2015-04-02 05:09

Ljudi neopisivo vilim fudbal, fudbal je moj zivot, nemogu bez njega! A toliko mi je krivo sto nasa Srbija igra poslednjih godina ovako lose, sto nas nema na nijednom takmicenju, sto nemogu da nas obraduju makar nekom pobedom, makar dobrom igrom, borbom, zeljom, htenjem. Njihov kvalitet je neosporan, oni osecaju potrebu da se odazovu Nacionalnom pozivu, ali unutar organizacije vlada losa klima, neko skuplja lovu na njihovom znoju, neko vilica sebe njihovim uspesima, menadzeri guraju svoje igrace vec godinama ( pouzdano se zna da su Radomir Antic i Tomislav Karadzic usli u sukob i razusli se zbog menadzerisanja p.s. Moram biti iskren da je toga bilo i sa jedne a li i sa druge strane)
Da imamo uredjenu drzavu, i u njoj vladavinu prava odavno bi oni bili procesuirani a ovako ostaje samo da se nadamo ili ti organizujemo u preuzmemo stvari u svoje ruke. Niko kao jedinka nemoze da se izbori sa ovim vetrenjacama, nisu mogli ni mnogo jaci odnas, ali zato postoje ovakve grupe, koje treba da omasovimo, i preuzmemo stvar u svoje ruke. Oni su tu zbog nas, oni predstavljaju naciju, A mi smo valjda sastavni deo te nacije umedjuostalom fudbal se igra zbog publike?! Zato da se organizujemo i preuzmemo stvari u svoje ruke. Predsednika saveza treba da bira narod, selektora takodje, . Ako mozemo da biramo vladu, i predsednika drzave, sto ne bi mogli selektora. Jedino tako je realno i po pravdi i bez mucki, kako odluci vecina tako ce biti!!!