Bedno je ali istinito!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Bedno je ali istinito!


Gost

#201 Re: Re:

2015-12-02 11:32

#200: Smeker - Re:  

 volite se se ljudi je pravo . iskreno bez lazi be prevara . pohvale za pesmu od mitra

???

#202

2015-12-07 16:52

Gde ste ljudi? dali je ovo samo zatisije pred buru? Jedna lepa pesma za sve vas...   https://www.youtube.com/watch?v=wYbdenablKw


Gost

#203 Re:

2015-12-08 09:17

Prelistavam ove prepiske i kazem nemojte nikad biti sa nekim iz koristi to je najgore prvo ste sebe tako ponizili

irena

#204

2015-12-29 06:15

Ovo licno pisem ja irena , ovo smo ja i stanisa covek kog volim oduvek iskren, posten , nema nista zajednicko sa ovim stanisom na peticiji, ovde je sve izmisljeno, ja sam htela iz ljubomore rekla mileni da mi pomogne da nesto napisemo na njegov profil fb da nebi imao kontakt sa drugim zenama, ali posle par dana se pojavila peticija , sve sto je pisano su samo lazi neko je pisao da mu prodje vreme , neko je pisao iz ljubomore svega ima , ja licno tvrdim da stanisa nije takav jos jednom ponavljam da je pisano samo sto boljem se uvek zavidi.


Gost

#205

2015-12-29 12:59

Nasla krpa zakrpu. HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

Nostradamus

#206

2015-12-29 18:03

Jos jednom je vreme pokazalo da sam bio u pravu i da veoma retko pogresim u proceni ljudi, stao sam u Stanisinu odbranu cim sam saznao za ovu sramnu peticiju, smatrao sam da nije humano ni ljudska osvetiti se bivsoj ljubavi samo zato sto je veza kao sto vidimo u jednom trenutku bila privremeno prekinuta, kada neku osobu zaista volimo mi joj se ne svetimo bez obzira sto ta osoba nije vise deo naseg zivota. Mozda Stanisa ima mana i nije idealan ali gde to postoji drvo bez grane i covek bez mane?. Kod Stanise cenim to sto je uvek bio korektan prema meni i mojoj porodici, pomogao mi je kada mi je bilo najteze i to nikada ne mogu zaboraviti, radi se zaista o ozbiljnom coveku koji ne vodi abrove rekla kazala kao sto to cine vecina nasi ljudi, Stanisa ne ide po kafane da pijanci, covek nije alkoholicar, nikada ga nisam video pijanog, radi se zaista o vrednom i postenom coveku koji je sve stekao svojim postenim radom, nikome nista ne duguje, nikoga nije pokrao. Na kraju  ''ako je tacno da su Stanisa i Irena ponovo zajedno''' da im pozelim puno srece u zajednickom zivotu. Veliki pozdrav i sve najbolje ziveli  https://www.youtube.com/watch?v=DWq0wBpN2_Q


Gost

#207 Re: popusi .mu kurac jel da je ovo tacno nebi ta zena bila jos uvek snjim a sama javno se izvinula

2016-06-02 13:46

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-06-02 14:39



Gost

#209

2016-06-02 14:52

#208  koja si ti dzukela bez osnovne kulture i kucnog vaspitanja. Ako je trenutno sa njim to ne znaci nista, mozda se vec pokajala sto mu se vratila. Volece on nju do zadnjeg dinara, i tako sve mu se raspada, treba neko da mu odrzava domacinstvo, 

dok on glumi velikog gazdu.

zelena trava

#210

2016-06-07 15:20

tacno da mu se sve raspada, on se samo hvali kako ima pare ima ih kad dinar ne trosi , svi znamo koliko je tezak dinar da potrosi , ova zena videla sa kim ima posla koje je to musko ko to dozvoli da mu zenska placa, cujemo prica se prodala kucu za pola miliona evra , voli on pare najvise na svetu al ne voli tu zenu nije toliko glupa da ne proceni ..


Gost

#211 Re:

2016-06-09 14:13

#210: zelena trava -  

 Ako je tacno da je uzela 500 hiljada evra za kucu, sa tim novcem moze da ima svakog muskarca kog pozeli. U pitanju je dosta velika suma novca i za zapadne prilike, za bednu Srbiju i da ne govorimo, ljudi u Srbiji rade ceo mesec za primanja od 200e. Nadamo se da je dovoljno pametna da ne procerda taj novac na gluposti, vec da sacuva nesto i za stare dane, jer novac se brzo trosi a veoma tesko zaradjuje.


Gost

#212 Re: Re:

2016-06-14 19:32

#211: - Re:  

 ta zena kad vec ima toliko pare bolje da kupi naocare da vidi njegov fejzbuk gde mu je ona na sliki sa njim . bolje joj je da ga izbaci sa njenog fejzbuka da joj se narod vise nebi smejao


Gost

#213

2016-06-14 22:06

nemoj te narode vise o tom seoskom djilkosu , ta zena kad ima toliki novac nije ona glupa , zasto bi bila sa nekim ko je zeza ne voli , sa tolikim novcem moze imati ko ce je voleti i drzati kao malo vode na dlanu , nije joj potreban taj .

radoznao

#214

2016-07-18 09:05

zna li neko gde je onaj auto sto mu je glupaca kupila ??? unistio  ga jer i ona sad vozi njegov stari audi

 


Gost

#215 Re:

2016-07-21 11:42

#214: radoznao -  

Sta ce mu kola? Tamo gde on zivi putevi su katastrofa, njemu treba traktor ili neki dobar dzip-terenac, da bi izasao iz kuce, pogotovo zimi...


Gost

#216

2016-07-23 16:31

sve on otima njemu sve treba , isterace on irenu ako mu para nedaje , svi se nadamo da ce ga ona ostaviti kao sto je i svaka zena pre nje , teska je kora hleba sa njim , svaka sledeca zena trebalo bi da se raspita prvo ko je taj covek da se nebi mnogo pokajala

Ubica

#217 Re:

2016-11-01 21:21

#6: vitezevac -  

 Ma sve ti znas, samo da saznam ko si - najebao si. Pozdrav za Stanisu, jer ste svi ljubomorni na njega - zato i kenjate dok vam se ne zacepi jednog dana ta usta puna govana!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-11-17 07:49


draga

#219 Re: Re:

2017-05-18 12:09

#217: Ubica - Re:  

 cula sam za tog stanisu od drugarice dragica se zove bila je kod njega kratak period morala zena da pobegne ovo sto pisu za njega je deo samo kakav je on zena mu je rob od 5 sati ujutru do kasno uvece 13 goveda u stali sve mora ta zena basta kuca trazi da jede a nista ne kupuje jos posla kod njegove majke a na pocetku obecava upala ti sekira u med ZENE PAZITE SE NE VERUJTE MU

iz sela

#220 Re:

2017-07-04 17:11

#204: irena -  

 GARANT OVO NIJE PISALA IRENA TI SI PISAO CANE U IME IRENE VIDELI SMO SVI GDE JE IRENA

 


Gost

#221 Re: Re:

2017-08-17 14:47

#220: iz sela - Re:  

 Ozenio se stanisa treba da nas casti par su lep imaju zejedno 150 godina


Gost

#222 Re: N.N.

2017-08-28 20:45

#1: Prevarena -  

 Здравствуйте N.N.! Извините! Пишу на русском. Мне так легче мысли изъяснять. N.N. Вы молодец, что предостерегаете женщин от таких нечестных cane !!! Жаль,  что так поздно увидела Peticije24.com.  Я сохранила  бы здоровье себе! Я полностью с Вами согласна!  Все о чем Вы написали это истина и  ставлю подпись !!! Я встаю на вашу сторону и хочу Вас защищать!!! Сначала прочитала 3 комментария. Хотела закончить читать. Слава Богу! Хватило сил дочитать до конца и проанализировала все, что написано про этого cane.

1. Кто встал на сторону cane, тот или ничего не мыслит (дурак!) или вместе с ним заодно подлые дела делает, одним словом - мафия. Обманывают женщин!  Обманывают хороших женщин, добрых, красивых, бедных или богатых. 

2. А теперь моя история с этим cane.

Познакомилась в Интернете с ним. Любовь –…  мне говорил!!! Приглашал приехать навсегда жить вместе, поженимся!!! Он просил:  1. чтобы я продала квартиру. 2. Спрашивал какой у меня вес? – зачем не знаю спросил?  3. Просил открыть рот и чтобы я показала свои зубы (а меня сильный смех распирает!!! Как цыган лошадь выбирал себе на базаре!!!).  Хвала Господу, что спас меня от несчастья!!! Cane очень изобретательный аферист!!! Вот новая тема не только для новостей в газеты, а для сюжета фильма!!! Я бы предложила Эмиру Кустурице  для нового кино!!! И название уже придумала фильму: «Умный дурак!» или «Хитрый психопат!» первое  место на  кинофестивале за фильм будет!!!

3. Все женщины объединяйтесь против таких cane!!! Не будьте наивными!!! Пишите о таких!!! Чтобы страна знала таких анти- героев в лицо!!!

 

 

P.s. Моё личное умозаключение для женщин которые ищут свою судьбу:

Если Вы нравитесь мужчине, то не важно какой у Вас  вес, рост, зубы, ноги, руки, голова… Настоящий мужчина любит женщину не за то какое ее тело, а за то какая у нее душа!!! Главное для настоящего мужчины, чтобы ему было комфортно вместе, без раздражения. Милые женщины – не бегайте за толстыми кошельками бездушных мужиков, они не ценят женщин, они их унижают. Русская поговорка: «Не в деньгах счастье!!! А в любви!!!». Желаю всем найти свое счастье и любовь!!!

 

Я встретилась  с мужчиной, который меня любит и которого я люблю. И он мне сказал: Даже если я стану толстой как слониха, то он все равно будет любить меня такой, какая я есть. А я хочу быть нежной, ласковой и самой лучшей  для своего мужчины!!!


Gost

#223 Re: Re: N.N.

2017-08-29 19:17

# 222: - Re: NN 

 sad se zna ova sto je bila 2 dana kod stanise je iz rusije internet je cudo na svu srecu njoj je bilo dovoljno 2 dana da otkrije ko je stanisa jeremic LAZOV

neodoljiva

#224 Re:

2017-08-31 21:48

#128: elmaz .rs -  

 imai gori od njega,kao napr.Rankomoje iz BL.na jednom profilu,na drugom je iz Sarajeva,izgleda da ni on sam nezna odakle je.Sahranio zivu zenu,sa kojom ima sina i cerku,kako bi lakse dolazio do slobodni zena na fb.badoo,Twoo,bosnaupoznavanje,elmaz rs,i mnogo drugi foruma.Kad otkrijete koje i staje pocinju napadi od njega i njegovog klana sa mnogi lazni profila.Dobro pazite na ovog lika jer je sklon svemu i svacemu.

lane moje

#225 Re: pravo

2017-08-31 22:00

#187: - pravo 

 ja sam ovde jedna od prevareni i iskoristeni od Rankomoje iz bl.i skrecem paznju svim zenama na svim forumima da se paze od ovog covjeka,Veliki je lazov,prevarant cak je sklon i mandjijama kako bi lakse dosao do zena i iskoristioi.Proverite dobro skim se upustate u vezu.