PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE


Gost

#276 Re: Upravu si.

2012-03-10 12:24

#256: -

Živim u BGD ali isto mislim. RTS je 96% servis BGD-a. Ima nacionalnu frekvenciju, ali je ipak poput lokalnih TV programa, znači za Bgd.


Gost

#277

2012-03-14 14:26

Pre tri godine smo izbacili Tv iz kuće. Kvalitet života nam je od tada bolji, ne ulazi nam sav taj šljam više u kuću, pa smo, bar u sopstvenom domu, spašeni svih tih gadosti, primitivnosti, gluposti, i loših uticaja koje današnja televizija emituje. Više gledamo i slušamo jedni druge, i provodimo kvalitetno vreme sa decom...

Gost

#278

2012-03-14 17:30

Čist lopovluk... Ja RTS ni ne gledam, pa umesto da šalju tužbe, neka lepo isključe kanal onome ko ne plaća - to bi bilo fer!

Anonymous

#279

2012-03-14 19:41

~~~~~~~PRILIKA ZA ZARADU======$$$$$$$$$$
(pročitajte pismo do kraja,ovakva prilika se pruža jednom
u životu………………)


Od 09.04.2012.godine kompanija GOOGLE koja zarađuje milione dolara mesečno od reklama dobiva izuzetno jaku konkurenciju –kompaniju WAZZUB.Ovo je jako važno za sve nas-čitajte dalje!


Kompanija WAZZUB ima isti princip poslovanja kao i GOOGLE što će joj omogućiti da ostvaruje milionski profit ,ali jedina i NAJVEĆA razlika je u tome što će WAZZUB 50% svoje zarade da deli svojim korisnicima! ! !

Većina nas koristi GOOGLE kao početnu stranu našeg pretraživača ali nikada nismo imali koristi od toga ,dok je GOOGLE zarađivao NEVEROVATNU količinu novca od reklama upravo ZBOG NAS ,tj.,velikog(ogromnog)broja KORISNIKA koji imaju dodir sa tim reklamama.Došlo je vreme da se i to promeni!

Situacija na svetskom tržištu,ekonomiji pa internetu se menja,ali ovu promenu ne smemo propustiti.

NA KOJI NAČIN MOŽEMO ZARAĐIVATI OD
KOMPANIJE WAZZUB?????????
-ukoliko postanemo član WAZZUB kompanije u ovom probnom periodu do 09.04.2012.godine stičemo pravo da ostvarimo STALNU mesečnu zaradu na sledeći način:Član se postaje ako se upišete na ovom LINKU ZA UPIS:
http://signup.wazzub.info/?lrRef=43f04512



Nakon toga dobivate na Vašu e-mail adresu link za vertifikaciju članstva(potvrdu članstva).Morate kliknuti na taj link i time ste potvrdili članstvo.Samim ti postali ste član kompanije WAZZUB i dobivate svoj referral link za preporuku drugim osobama da se pridruže WAZZUB-u.Taj link ćete naći kada se ulogojute sa vašom e-mail adresom i passwordom.





Na mestu gde piše Your personal reflink is:na ovom mestu također možete da vidite svoje osobe koje ste učlanili i ukupan broj ljudi u vašoj mreži.

A SADA O ZARADI!!!!!!!!!!!!!!!

Zarada je 1 dolar mesečno od svake vaše preporuke do 5 nivoa ispod vas.Znači ako se preko vašeg linka direktno upisalo 5 ljudi to je vaš prvi nivo ,ako je vaših 5 ljudi dalje upisalo po 5 ljudi preko svog linka to je vaš drugi nivo itd…do 5 nivoa.To je najjednostavnije prikazati ovako kao primer;pod pretpostavkom da svi upisuju po recimo 5 osoba.1.Nivo 5 osoba=5dolara(ove osobe što ste vi učlanili) 2.Nivo 5x5(vaši članovi učlanjuju po 5 osoba)=25osoba=25dolara 3.Nivo 25x5=125osoba=125dolara 4.Nivo125x5=625osoba=625dolara 5.Nivo 625x5=3125osoba=3125dolara VAŠA ukupna mesečna plaća u 5 razina može biti 3905dolara ukoliko svi priključimo po 5 osoba.Zapamtite samo 5 osoba je dovoljno da učlanite da biste na kraju zarađivali 3905 dolara mesečno.Svako od nas ima bar 5 osoba na Facebook-u sa kojima smo u stalnom kontaktu i koji mogu postati vaši članovi.==>Broj priključenih osoba nije ograničen i poenta je što više to je veća zarada.

Ovo članstvo je POTPUNO BESPLATNO i nemate nikakvih obaveza da ćete morati ikada plaćati neku članarinu.Zarade se isplaćuju isključivo OD PROFITA FIRME OD REKLAMA.Ovaj način rada je kompanija izabrala jer želi privući što više korisnika u jako kratkom vremenu,da bi mogla imati jake argumente pri sklapanju ugovora sa svojim partnerima koji se žele reklamirati.

*****Jedina stvar što se traži od nas je da 09.04.2012.godine kada počinju sa radom POSTAVIMO NJEN PRETRAŽIVAČ NA POČETNU STRANU NAŠEG KOMPJUTERA UMESTO GOOGLE-a.*****
-ovo je ozbiljna stvar o kojoj morate ozbiljno razmisliti jer nema puno vremena.
-morate odmah slati ovo pismo svojim prijateljima sa kojima ste u kontaktu,tako da i oni mogu izgraditi svoju mrežu saradnika ispod sebe do 09.04.2012.g.

SKREČEM VAM PAŽNJU DA U OVOM PISMU IZMENITE LINK ZA UPIS TJ.DA POSTAVITE VAŠ LINK KAKO BI SE TE OSOBE KOJIMA PROSLEĐUJETE OVO PISMO UPISALE PREKO VAŠEG LINKA I POSTALE VAŠI DIREKTNI SARADNICI U PRVOM NIVOU.BROJ OSOBA NIJE OGRANIČEN A MINIMALNO JE 3 OSOBE.
Prva isplata zarada je 15.05.2012.godine za četvrti mesec.Koliko god budete imali osoba u vaših 5 nivoa ispod vas toliko ćete dobiti x1 dolar STALNE MESEČNE PLATE!!!!!!!
=Isplate se vrše putem PayPal Internet banke(koja ne funkcioniše kod nas) ili putem čekova na kućnu adresu koje unovčavate u banci ili direktno na Vaš bankovni račun.Za sve što trebate napraviti i da promenite budućnost na bolje,potrebno vam je svega malo truda zato odmah krenite u akciju,jer vreme ističe.

Toliko za sada.O svim novostima iz kompanije bit ćete obavešteni od osobe preko koje ste postali član WAZZUB kompanije…WAZZUB-The power of „We“!



Gost

#280

2012-03-17 00:29

I treba ukinuti rtv pretplatu

Gost

#281

2012-03-18 14:31

Nema potrebe za komentarisanjem, ne zelim da gledam RTS i Bolji zivot po milioniti put.
ghost

#282

2012-03-22 02:14

zasto bih placala RTS, kad je jedino sto gledam (i to ne svako vece)CSI...!

Gost

#283

2012-03-24 23:52

TV pretplata je u svakom pogledu još jedan nezakonit atak na džepove građana. Posebno je nedopustiva kada se ima u vidu da veliki broj građana TV programe prati putem kablovske televizije za koju se redovno plaća pretplata u iznosu od 900,oo dinara (pretplatnici preko KDS).
Andor

#284 Izmišljeni zakon...

2012-03-28 22:51

Ne radi se o tome dali neko gleda emisije RTS-a ili ne, već dali imaš tv prijemnik ili ne.Predlog
zakona da se prijrmnici tv radio i autoradio oporezuje dao je u to vreme poslanik Šešelj pa su
na opšte zadovoljstvo ostalih to i progurali još 1997g. mada je ta porezna svotica u to vreme
bila neznatna,ovaj zakon je bio i ostao neosnovan, nelogičan,nedemokratski.Po ovakvoj logici
mogli bi plaćati mesečne poreze i na el. štednjak, frižidere itd.Svi smo mi te uređaje barem jed-
nom kupili sa porezom, ali mesečno da se plaća, pa takva stavka i ne postoji u "Zakonu o porezima
na imovinu".Nema logike da dva puta plaćamo njihovu uslugu, stim pre da niti smo potpisali neki
ugovor sa RTS o korišćenju njihovih usluga.Postoje mnogo kulturniji naćini naplaćivanja tv us-
luga, na pr.kodiranje kanala.Naplaćivanje na ovaj način se naziva OTIMAČINA.Zar mi biramo pos-
lanike da nam na ovaj i slične načine otimaju novac i otežaju život, ili zato da nam olakšaju
svakidašnjicu ???

Gost

#285

2012-04-02 22:50

necu da placam tijanica
revolucionar

#286

2012-04-04 14:23

Ovako malo potpisa na ovu peticiju jedino se moze objasniti neinformisanošću ljudi da se na ovakav način može dići glas.
revolucionar

#287 Re: Izmišljeni zakon...

2012-04-04 14:25

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2012-04-05 17:17



Gost

#289

2012-04-09 11:22

Prvenstveno zbog cega sam protiv je to sto ja televiziju svakako moram da placam, jer ovako hvatam 2 kanala od kojih nijedan nije RTS. Pa moram iptv da koristim. Tako da ne vidim zasto bih plaćala duplo. A drugo, program im je nikakav. Večito repriziranje.

Gost

#290

2012-04-09 19:45

Protiv ustavno je naplacivati nekome uslugu koju nije trazio.
Dali sam ja ob avezan po zakonu da gledam RTS? Ako nisam, onda niko nema pravo prisilno da mi naplacuje tu uslugu koju ne zelim i nisam trazio niti zakljucio ugovor o koriscenju iste.

Gost

#291

2012-04-11 13:36

Oni koji su u Miloševićevo vreme oštro kritikovali RTV preplatu, istu sprovode uz gomilu nelegalnih tužbi. Svi mi znamo da niko ne može da bude osuđen za nešto za čije preuzimanje i kupovinu nije potpisao neki ugovor. Ko je od nas potpisao ugovor za gledanje RTV? Niko. Niko ne može da nas natera da gledamo tu režimsku televiziju. Milošević kako god bio loš i nepravičan, svoju tv je nazivao pravim imenom. Ovaj "javni servis" je sve samo ne servis građana Srbije. Stop tiranima

Gost

#292

2012-04-11 19:13

sto bi placali pored kablovske koju redovno izmirujemo

Gost

#293

2012-04-27 00:10

KRAJNJE JE VREME DA PRESTANEMO DA FINANSIRAMO FABRIKU LAŽI

Gost

#294

2012-05-09 14:47

Uzas , sta reci za RTS . Dok ne postane Javni Servis Gradjana , a ne servis Rezima , ne pada mi na pamet da placam pretplatu

Gost

#295

2012-05-23 14:42

Nadam se uspehu ove peticije. Nećemo više da plaćamo ono čega NISMO korisnici.

Gost

#296

2012-05-23 14:45

Ne plaćam ono što ne koristim. Uostalom, ako je JAVNI servis onda neka se tako i "naplaćuje".

Gost

#297

2012-05-27 11:08

Srecno...mada lopovi i sreca nekako uvek budu na istoj strani...

Gost

#298

2012-05-27 22:46

Ne placam TV pretplatu tek godinu ipo,stigla mi neki dan opomena pred utuzenje?Nemam naaameru da platim dugovanja oko 12.000,a nemam ni od cega.RTS NE GLEDAM,mogu ukljuciti piplmetar da se uvere,a nemam ni ugovor sa njima.U Indjiji gde ja zivim,jedini kablovski operater je Radijus vektor sa kojima imam ugovor vec godinama.Ovu peticiju potpisujem po ko zna koji put i interesuje me kakva je vajda od nje i sta sa nama koji smo dobili i koji ce dobite te opomene od RTS a?
Hvala
Zaklina Adamov
maki

#299

2012-05-29 23:32

Ne znam sto ne bude kao na kablovskim televizijama program tj paket koji ne gledam odnosno ne placam,necu ni imati sliku.Ako sam zainteresovana da ga gledam ja cu se pretplatiti i to je to....a ovako samo otimacina na silu

Gost

#300

2012-06-05 19:11

Само РЕПРИЗЕ до бесвести,а документарац "тежина ланаца"
одбијају да ПРИКАЖУ. Сигурно је у то умешана влада,РРА
и јошнеки који СТРАХУЈУ ОД ИСТИНЕ коју ЗНА ЦЕО НАРОД
ОДАВНО.