Stop rusenju autobuske stanice u Velikom Gradistu!

Stop rusenju autobuske stanice u Velikom Gradistu! / Saopštenja / Peticija predata / Komentari


Gost

#1

2016-04-27 11:44

Postovana,


Evo predloga :
1. Pozvati novinare,
2. Otici sa grupom gradjana do Opstine i pozvati i privatnika na razgovor (mislim da je fer, nasao se u nebranom grozdju); Za ovo je najvise Opstina odgovorna. Obavestenje da bude dostupno gradjanima za taj miting kroz plakate, na pijaci - na gradistanski nacin - jer opstinski website vecina ne cita -jos to treba da zazivi, i oni su bili svesni toga. Traziti pristup dokumentima : http://velikogradiste.rs/zahtev-za-informacije-od-javnog-znacaja/


3. Protest gradjana na licu mesta

Mislim da treba pojasniti da je najveci problem gasenje autobuske stanice bez adekvatne alternative i neophodnih usluga za sve gradjane Opstine (stajaliste nije adekvatno resenje), a ne napad na privatnika kako se ova peticija vidi (na zalost vrlo jednostrano, od strane ljudi koji se ne slazu sa peticijom). Bar ja tako gledam na sve ovo.

Gradjani moraju da se pitaju, jer oni placaju dazbine Opstini za takve usluge, a nema usluge za koju placaju. Opstina treba da sluzi gradjanima a ne obrnuto, kao u ovom slucaju.


Gost

#2

2016-05-03 12:16

I nema vise samo da se rusi

Anonymous

#3 Re:

2016-05-05 15:05

#1: -  

 Hvala puno na dragocenim savetima! Verujem da će nam pomoći!