Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

#126

2015-08-09 21:31

neka studiraju u svojoj drzavi
DUVANKESA MILO PREZIRE PRAVOSLAVLJE!

#127 MILO DJUKANOVIC ZA GAVRILA PRINCIPA RECE DA JE TERORISTA A ZA RATNOG ZLOCINCA TACIJA VEROVATNO DA

2015-08-09 21:39

MILO DJUKANOVIC ZA GAVRILA PRINCIPA RECE DA JE TERORISTA A ZA RATNOG ZLOCINCA TACIJA VEROVATNO DA JNEVINASCE LJUBICICA BELA!

Kladioničar-hladioničar

#128 Opklada

2015-08-09 21:40

Izvini, sa drugarom sam se nešto kladio pa ako možeš da nam otkriješ ko je dobio.

Drugar tvrdi da studiraš oko 11 godina i da imaš sve šestice osim osmice iz Sociologije, dok ja tvrdim da ti je 2012-te riba otišla na more u CG "sa drugaricama" a onda te petog dana otkačila SMS-om u 4:30 ujutru.

Ko je dobio opkladu?

Hvala!

ZASTAVA KOSOVA I CRNE GORE SU KO SESTRE BLIZNAKINJE! SLUCAJNO LI?

#129 MILO DJUKANOVIC PREZIRE VELIKOSRPSKI NACIONALIZAM ALI MU VELIKOALBANSKI NI NAJMANJE NE SMETA!

2015-08-09 21:48

MILO DJUKANOVIC PREZIRE VELIKOSRPSKI NACIONALIZAM ALI MU VELIKOALBANSKI NI NAJMANJE NE SMETA!

Bosanac

#130 Re:

2015-08-09 21:54

#84: Crnogorac sa Pravnog fakulteta -  

 Zato što Srbi iz BiH ili Hrvatske nisu tražili nezavisnost. Mi smo bili otrgnuti od Srbije, borili se 4 godine protiv cijelog svijeta da ostanemo u istoj državi.


Gost

#131

2015-08-09 21:58

Dosta bre više sa tim Crnogorcima! i u Australiji nas mrye i druže e sa šiptarima i Hrvatima i gde god stignu pljuju po Srbima. Pogledajte samo šta su uradili od FK Crvena zvezda gde vode glavnu reč... Ne samo uvesti im veće tarife nego njihov broj svesti na minimum ili ih jednostavno odbiti. Jer, jednom kad dođu u Srbiju ne vraćaju se više.

Gost

#132

2015-08-09 22:01

Kakvi su to gadovi postali... Nisu ni pre bili nesto ali su sada katastrofa> Seku granu na kojoj sede.

Gost

#133

2015-08-09 22:04

Apsolutno se slazem sa ovom inicijativom ,trebalo je mnogo pre neko da se seti .......

Gost

#134

2015-08-09 22:06

Dosta je privilegija preko rodbinskih, plemenskih i drugih vrsta veza Crnogoraca!

Gost

#135

2015-08-09 22:07

Sa najvecim zadovoljstvom potpisah i jedva cekam ostale peticije koje slede...da bar malo pokazemo da Srbin nikada nije bio glup vec dobar i cestit narod..koji je od usta svoje dece odvajao da bi pomogao sirotinju koja danas pokusava da ponizi Srbiju i narod u Srbiji umesto da ljubi ruke Srbima...

Gost

#136 Re: Tako je brate...

2015-08-09 22:08


Gost

#137

2015-08-09 22:10

Zato sto trebamo malo vise da postujemo sebe i svoje ljude...

Gost

#138

2015-08-09 22:13

Ovo treba da bude sprovedeno posto smo dve razlicite zemlje i tu je kraj svakoj daljoj diskusiji.
STO NAPLACUJETE BORAVISNU TAKSU???

#139 EM STO SRBIMA NAPLACUJU BORAVISNU TAKSU CRNOGORCI IH TOLIKO VOLE DA IH PREBIJAJU NA MRTVO IME!

2015-08-09 22:15

EM STO SRBIMA NAPLACUJU BORAVISNU TAKSU CRNOGORCI IH TOLIKO VOLE DA IH PREBIJAJU NA MRTVO IME!

Laske

#140

2015-08-09 22:16

Mora biti kao u peticiji jer smo dve razlicite drzave.Svaka dalja diskusija je uzaludna.


Gost

#141

2015-08-09 22:25

Najzad da se neko pobuni
CEO VEK SU CRNOGORCI BILI KRPELJI

#142 SRBI SE IZ CRNE GORE VRACAJU PREBIJENI!

2015-08-09 22:27

SRBI SE IZ CRNE GORE VRACAJU PREBIJENI!

KOLIKO IMATE SAMO SARICA????????

#143 VIDJU VIDJU KRSNE CRNOGORCE SVE ZIVE OD POSTENOG RADA I ZULJEVITIH RUKU ! SVE SAMI KRIMINALCI

2015-08-09 22:35

VIDJU VIDJU KRSNE CRNOGORCE SVE ZIVE OD POSTENOG RADA I ZULJEVITIH RUKU ! SVE SAMI KRIMINALCI!

TO NAUCILO LEBA BEZ MOTIKE I S TUDJE GRBACE! PA JOS PRETE SRBINU DIREKTORU POLICIJE  DRUGE DRZAVE!


Gost

#144

2015-08-09 22:36

Potpisala sam peticiju zato što se Crna gora odvojila od Srbije i što su njeni stanovnici strani dražavljani u našoj zemlji (po sopstvenoj želji). Takođe smatram da treba da se proveri znanje srpskog jezika pre upisa na studije.

Gost

#145

2015-08-09 22:49

Sve sto ovde pise je na mestu.

Gost

#146

2015-08-09 22:58

Potpisao sam peticiju, ali smatram da treba oduzeti pravo na besplatno studiranje samo onima koji su iz Crne Gore, a nisu Srbi. Ko god je Srbin treba da ima sva prava kao i bilo koji državljanin Republike Srbije.
NE POSTUJETE PRAVOSLAVNU SRBIJU!

#147 HOCE DA SE SKOLUJU ZA DJABAKA U SRBIJI A NE PRIZNAJU NI SRPSKI JEZIK NI CIRILICU?!

2015-08-09 22:59

HOCE DA SE SKOLUJU ZA DJABAKA U SRBIJI A NE PRIZNAJU NI SRPSKI JEZIK NI CIRILICU?!

GDE TO IMA DA NESTO PADA DJABA SA NEBA! UDJI U AUTOBUS BEZ KARTA IZBACICE TE POSLE PET METARA!

IDI U KLOZET NA AUTOBUSKOJ STANICI PA KUPI ZETON ZA PARE!

UDJI U PEKARU PA UZMI HLEB BEZ PARA!

UDJI U APOTEKU PA KUPI LEK BEZ PARA!

UDJI U PRODAVNICU NATRPAJ PUNE KORPE I NEMOJ DA PLATIS I ZNAS STA SI PLJACKAS!

KO SA NAJLON CARAPOM NA GLAVI DA SI ULETEO UNUTRA I PISTOLJEM TO JE KRADJA TO JE OTIMACINA!

MOJE DETE NEMA ZA OBUCU NEMA ZA UZINU  SRBIJA GLADUJE I JOS DA RANI OVE TRUTOVE !

IMA IZREKA AKO I JESMO BRACA NISU NAM KESE SESTRE ALI MI NISMO NI BRACA! NITI SMO ISTA DRZAVA!

U SRBIJI KOMUNALNA POLICIJA BESPOMOCNE PUTNIKE HAPSI I MALTLETIRA ZA 72 dinara!

LJUDI JEDU IZ KONTEJNERA OBLACE SE U RADNJAMA POLOVNE ODECE UMIRU OD GLADI! I OVDE U OVOJ SRBIJI U KOJOJ SVE VISE CE TREBATI NARODNIH KUHINJA I KAZANA ONI BI DA SE BASKARE! A PLJUJU PO TOJ ISTOJ SRBIJI I NISTA NJENO NE PRIZNAJU NI SRPSKI JEZIK NI SRPSKU CRKVU! E DOSTA VISE MOJE DETE NISTA NIJE DOBILO NA MUCKU NA LEPE OCI I NA PREVARU! IDITE VI LEPO U ZEMLJU DEMBELIJU PA TAMO DEMBELISITE ! LJUDIMA ODPADOSE KICME OD RADA POVILI SE DO ZEMLJE A VI BI DA SE BESPLATNO SKOLUJETE SVADJATE SRBE MEDJUSOBNO SPIJUNIRATE ZA ZAPAD PA JOS DA STE I NA FUNKCIJI! ODAKLE VAM PRAVO SEM AKO VAM TO PRAVO DAJE TO STO SU VAM ORGANI ZAMENILI ULOGE TE SU VAM DUPETA NA MESTU PLANIRANOM ZA USTA!

I MOJE DETE JE GLADNO I ONO SUTRA TREBA DA SE ZAPOSLI! JER TREBA DA RIBA KLOZETE PO BELOM SVETU DOK CRNOGORCI OVDE LELEMUDISU! MA AJDE!


Gost

#148

2015-08-09 23:01

Oni imaju svoju drzavu zelim samo da nasa deca budu na budzetu srpskih gradjana

Gost

#149

2015-08-09 23:01

Apsolutno podrzavam.

Gost

#150

2015-08-09 23:10

Nije ovo pitanje ljubavi, bratstva, dal je neko Srbin ili nije, vec cista racunica! Ne mogu nasa deca imati ista prava u Srbiji gde mi placamo dazbine i deca druge drzave ma kome da pripadaju i kojoj naciji! Jednostavno, oni placaju dazbine svojoj drzavi i tu imaju korist od toga i obrnuto! Jednostavno, fakultet neka ih kosta nesto vise nego nas i mirna backa! Znaci cist racun, duga ljubav. Sto da ih mi povlascujemo kad to oni sami nisu zeleli dovoljno. Ako im je skupo imaju oni svoje fakultete. Problem tu i lezi, skoluju se ovde da bi tu i radili sutra! Da bi uzeli razne fotelje i to ne zato sto su pametniji vec zato sto su svi jedan velili klan! A mi cemo da kelnerisemo za sicu na primorju pa ce nam reci eto nam reciprociteta!