Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

ROMI SU POSTENI A CRNOGORCI CIGANSTURE GUSLARSKE

#2026 Re: Re:

2015-08-12 09:32

#1958: Srbija - Re:  I ROMI SU POSTENI U ODNOSU NA CRNOGORCE KOJI SU CIGANSTURE GUSLARSKE

 ISTINA KAD JE BORIS TADIC U PITANJU! NJEGOV RODJENI UJAK JE JURE FRANCETIC USTASA PROSLAVLJEN PO ZLU U "CRNOJ LEGIJI" IL KAKO SE TO VEC KAZE!  KO GARANTUJE DA TADIC NIJE GENETSKI MRZITELJ SRBA! TO MU JE U GENIMA STO SE I POKAZALO! ZORAN FJINDJIC JESTE BIO IZ REPUBLIKE SRPSKE ALI JE BIO SRBIN CISTOKRVAN! HTEO DA SALJE VOJSKU NA KOSOVO I NEKOM ZASMETAO JER JE SRBIN PRAVOSLAVAC! TEK POSLE ATENTATA NA ZORANA RASFORMIRAO JE TADIC CUVENU SRPSKU VOJSKU! ZANIMLJIV PODATAK DA JE MILO DJUKANOVIC OD NATO -a TRAZIO BOMBARDOVANJE JOS ZANIMLJIVIJE I ZA ANALIZI I PARADOKSALNO DA SU IMALI ISTOG SAVETNIKA CRNOGORCA POREKLOM VLADIMIRA BEBU POPOVICA! ISTOVREMENO SAVETOVAO I SVOG CRNOGORCA MILA DUVANKESU I ZORANA SRBINA PRAVOSLAVCA SA ONE STRANE DRINE! SVE NESTO MISLIM KAKO GA JE SAVETOVAO TAKO JE I ZAVRSIO! LOGICNO DA JE VISE ZA CRNOGORCE NEGO ZA SRBE KOJI ONI NAZIVAJU SPLACINAMA! A NAJCUDNIJE DA JE SAMO PET MINUTA NAKON ATENTATA TAJ ISTI CRNOGORAC VLADIMIR BEBA POPOVIC RTS DOSTAVIO IMENA I FOTOGRAFIJE ATENTATORA! A NA LISTI SVE SAMI SRBI PRAVOSLAVCI! SUDIJE I SVI U MONTIRANOM PROCESU DOLARSKI CRNOGORCI!

 

U  ZGRADI VLADE SRBIJE NA OBEZBEDJENJU  JOS UVEK RADE CRNOGORCI KOJI SU NAJVEROVATNIJE I ISKLJUCILI KAMERE PO NALOGU AMERIKE U VREME ATENTATA!

CRNOGORCI BI I RODJENOG OCA PRODALI ZA PARE:

NE DOZVOLJAVAJU KONTAKT I SLOGU PRAVOSLAVNIH SRBA SA OBE STRANE DRINE NEGO IH ZAVADJAJU

ISKLJUCIVO ZARAD INTERESA CERUPANJE SRBIJE OTIMANJA TERITORIJE I KORISTOLJUBLJA

PRIZNALI SU NEZAVISNO KOSOVO U KORIST SVOJE BRACE ALBANACA

JOS DAVNO JE PROFESOR MIRKO BARJAKTAREVIC PISAO DA POJEDINA CRNOGORSKA PLEMENA VODE POREKLO OD ALBANACA NAPRIMER VASOJEVICI KRASICI ITD

I SVAKIM DANOM OVO SE SVE VISE POKAZUJE TACNIM

NEGIRAJU SVE SRPSKO A ZIVE NA GRBACI SRBIJE PA TO NEMA NIGDE NA PLANETI 

ZORAN DJINDJIC JE ZRTVENO JAGNJE CRNOGORACA I DEO TAJNOG PLANA KAKO POSLE NJEGOVE SMRTI RASFORMIRATI VOJSKU POLICIJU ITD I OMOGUCITI ALBANCIMA STVARANJE VELIKE ALBANIJE I TERORISTIMA PRODOR NA BALKAN

A ZA TO SU IZABRALI LJUDE UPLETENE U KRIMINAL DO GRLA I MILO I BEBA SU UPLETENI U SVER DUVANA SVEGA I SVACEGA NJIHOV JE I DRASKOVIC KOGA FINANSIRA NARKO MAFIJA 

CRNA GORA JE MAFIJASKA DRZAVA ROMI SU ZA NJIH KRALJEVI ROM IMA PONOS I OBRAZ  CRNOGORAC GA NEMA

ROM CE DA BUDE I CISTAC CIPELA I CISTAC ULICA NE BIRA NE BUNI SE , SKUPLJAC STAROG GVOZDJA I OPET POSTUJE SRBIJU U KOJOJ ZIVI I POSTENO ZARADJUJE SVOJE PARCE HLEBA BICE I " KLOZETARA" TAKOZVANA BABA SERA ALI SU SAOSECAJNI AKO NEMAS PODELICE S TOBOM KORU HLEBA A CRNOGORAC JOK ON CE TI I IZ USTA OTETI!

IMA ROMA POPUT MUHAREMA SERBEZOVSKOG KOG SAM IMAO PRILIKU DA UPOZNAM I UCENIH POSTOVANIH I DRAZE MI JE SESTI NA KLUPICI SA NEKIM ROMOM SA BREZOVOM TETLOM U RUKAMA JER ZNAM DA NIJE LOPOV DA POSTENO ZARADJUJE;

NEGO SA CRNOGORCEM KRVAVIH RUKU DO LAKATA STO NE IZLAZI IZ AUDIJA OKICEN  ZLATNIM KAJLAMA A PROSTAK DO BOLA BEZBOZNIK

ROMI SU POSTENI A CRNOGORCI SU CIGANSTURE GUSLARSKE

PA KOD NJIH SE ISKRENO NI NA GROBLJU NE PLACE

NEGO ANGAZUJU I PLACAJU PROFESIONALNE NARIKACE!


Gost

#2027

2015-08-12 09:35

Zato što studenti iz unutrašnjosti ne mogu dobiti ni mesta u domovima ni ostale povlastice, jer njih ima bez malo kolikom i naše dece. neka idu u svoju državu pa neka se na svom jeziku školuju.


Gost

#2028 Re:

2015-08-12 09:37

#2004: -  

 Pa malo si preterao necemo valjda braniti ljudima da se izjasne kako se osecaju. To nije sustina ovog pitanja. Stvar je o strancima koje mi finansiramo a siromasni smo . Skidaju plate (ionako male) skidaju penzije (koje su sramotne) itd. Racionalizacija trosenja je sustina peticije nije  u pitanju  nacionalizam.


Gost

#2029

2015-08-12 09:40

Zato sto je sramota da zive na nasoj grbaci

Gost

#2030 Re:

2015-08-12 09:42

#2027: -  

 Brate sad i ti pretjera nema ih toliko i svi koje ja znam imaju svoje privatne stanove.

ROMI SU ZA CRNOGORCE KULTURNI I LEPO VASPITANI

#2031 Re: Re:

2015-08-12 09:48

#2028: - ReDRZAVA SRBIJA JE LUDA AKO FINANSIRA STRANE DRZAVLJANE  KOJI SU JOJ NEPRIJATELJI STO SU I DOKAZALI U SRBIJI ZIVE I ROMI I ONI SU DRZAVLJANI SRBIJE I POSTUJU SRBIJU! SVUGDE NA SVETU JE PROSJACENJE ZABRANJENO SEM KOD CRNOGORACA TAJ CE DA PUZI ZA DINAR DA LJUBI NOGE SVAKOM KO PLATI NACIJA BEZ VERE I PONOSA I BEZ OBRAZA ZEMLJA LAZNOG COJSTVA I JUNASTVA I BEZ NJEGOSA NEVERNICI BEZBOZNICI SEKTASI

Слободан

#2032

2015-08-12 09:50

Србија треба да се окрене себи а не да помаже сваком. По њиховом избору ми више нисмо исто. Нека студирају у околним државама с којима се лижу и помaжу а све против Србије.


Gost

#2033 Re:

2015-08-12 09:54

#2023: -  

 Zašto bi samo studenti potpisivali peticiju? Ja sam bio student pre 20 godina. Završio sam ETF i imam naučno zvanje, a doživeo sam u toku studija da me crnogorska bagra izbaci iz sobe koju sam regularno dobio.

Ajda

#2034

2015-08-12 09:55

Pogledajte bre vise od pola javnih licnosti su nam crnogorci , devalvirali su nam kulturu! Dosta im je Srbija bila majka, mrs!


Gost

#2036

2015-08-12 09:59

Smatram je ispravnom.

Gost

#2037 Re: Mi samo radimo isto ...pozz

2015-08-12 10:01

#2035: Filip - Mi samo radimo isto ...pozz 

 Tako to radi svaka organizovana drzava, a SRB na zalost to jos uvek nije.


Gost

#2038 Re:

2015-08-12 10:01

#2034: Ajda -  

 To isto mislis i za Mimu Karadzica jel da?


Gost

#2039

2015-08-12 10:06

zato sto je pravedna a I zato sto sam srpkinja I sto sam uvek bila samo to a nikako crnogorka iz srbije, crnogorka iz crne gore, srpska crnogorka, crnogorska srpkinja.

Gost

#2040

2015-08-12 10:09

Zato sto su pederi koji su priznali kosovo , ko ih jebe

Gost

#2041

2015-08-12 10:13

Зато што они живе и школују се на терет Србског народа. Пословица каже: Плати па клати.......


Gost

#2042

2015-08-12 10:16

Zato sto su strani drzavljani i ne vidim razlog da preko svog poreza skolujemo strance!

Gost

#2043

2015-08-12 10:16

Hajdmo da se ponašamo odgovorno prema poreskim obveznicima Srbije, jer mi plaćamo školarinu za našu decu, a ne naše decu po osnovi izjave. Lako je deklarativno biti SRBIN.

Gost

#2044

2015-08-12 10:19

Zato što se trebaju tretirati kao i svi strani studenti.Moje dete je samofinansirajući student,školujem nju, od plate mi se odbija i za budžetske studente iz Srbije, pa ne želim na leđima da nosim i jednog Crnogorca.Hvala lepo.Bili ste u zajedničkoj državi,nije vam se svidelo,sad plaćajte, kao što bi plaćali u bilo kojoj zemlji u svetu.Komentar možete slobodno da objavite.

Gost

#2045

2015-08-12 10:28

Mislim da bi bilo jos bolje ako zatrazimo da pravo na besplatno skolovanje imaju osobe kome makar jedan roditelj placa porez u Srbiji. Nije fer da moji roditelji placaju (preko poreza) skolarinu crnogorcima i bosancima. Naravno, nemam namerni ikoga da vredjam, ovo je samo borba za nasa prava.

Gost

#2046

2015-08-12 10:35

ponasnje cg vlasti razdvajanje srba na srbe i crnogorce jednog narodaijzika na dva je sramno bez obzira u cijoj je realizaciji (USA) inretesa.

Gost

#2047

2015-08-12 10:37

Povlastice ni mnogo manje od ovih koje imaju crnogorci,nemamo mi iz Srbije.Ljudi su radili 30 i više godina ostali su bez posla,nemaju šta da jedu.Bruka i sramota za ovu vlast šta radi,neka im je na čast.Bolje bi im bilo da misle o ljudima koji su dali svoj glas na izborima za njih,i da brinu o njima kako žive odnosno nežive.

Gost

#2048

2015-08-12 10:39

Ovo je odlicno. Nek svate ove budale od srba is Crne Gore da njih srbija ne voli, i fino nek se okrenu Nasem domu Crnoj Gori.

I mi taman da poceramo ove srpske popove i vratimo Ostrog i nase manastire nasoj autokefalnoj crkvi.

Fala vam Srbijanci ovo ce puno da pomogne, nadam se manjem broju srba na sledecem popisu


Gost

#2049

2015-08-12 10:40

zato sto vise nema zajednicke drzave, zato sto u Crnoj Gori za Srbe nema povlastica ove vrste, zato sto se tzv.djetici hvalisu kako su zeznuli drzavu Srbiju

Gost

#2050

2015-08-12 10:42

Dok sam studirao na BG fakultetu od povlastica koje su uživali crnogorci i šiptari,a sve na ime bratstva i jedinstva, nismo mogli da živimo. Sada vidimo o kakvoj je to obmani bilo reči. Od tolike njihove ljubavi prema Srbiji ,jedva su čekali da se odvoje od nas, pored toga vrlo dobro smo se uverili koliko nas oni volei cene. Neka se oni vrate u njihovu lepu domovinu i neka im je sretan put.