Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

#51 STOP Bus Plus Peticija

2012-02-11 22:12

Molim vas da pogledate i ako zelite date podrsku za jos jednu peticiju:
http://www.peticije24.com/stop_bus_plus

Gost

#52

2012-06-18 22:21

konacno jedna lepa ideja ali nista se ne moze uraditi jer su na vlasti vecinom crnogorci

Gost

#53 Re:

2012-08-15 14:22

#3: -

procitaj text

Odrani zec

#54 Porez

2012-11-29 18:31

Tamo gde placam porez, to mi je drzava i tu treba da budem benificiran, a u inostranstvu treba da budem odran kao zec, bas kao sto su mi Crnogorci radili dok sam tamo letovao...

Gost

#55

2013-03-03 12:56

sve je tacno sto je rekao autor peticije...samo sto bih ja to uveo za sve a ne samo za crnogorce...ja npr znam decka koji je makedonski drzavljanin i svasta prica o srbiji, ali on je uspeo da dobije mesto u domu, a ja nisam. Tako da me to boli sto se nasa drzava obhodi sa vise paznje prema ''strancima'', nego prema nama koji ovde zivimo od rodjenja. voleo bih da ova peticija uspe i da se u buduce posvetimo malo vise sebi nego drugima, pa cemo videti i osetiti da nam bolje ide kada pomazemo prvenstveno jedni drugima, a ne strancima.

Gost

#56

2013-05-26 13:41

Crna Gora nije prijatelj Srbiji, to su vise puta dokazali ...Zasto bi smo se mi ponasali drugacije?

Gost

#57

2013-07-01 13:33

ПРВЕНСТВЕНО И ИСКЉУЧИВО СРБСКА деца из Србије треба да буду корисници бенефиција. Доста више да нас јаше "курта и мурта" без обзира које је националности.

Gost

#58

2013-10-07 08:16

Oni su izabrali u kojoj ce drzavi ziveti nek tamo i studiraju a ne o trosku gradjana Srbije DOSTA JE BILO GREBANJA.

Ko je uzeo sebi za pravo da nase pare troši na strane državljane.To je KRADJA.

Montenegrina

#59 Re: Re:

2013-12-20 07:12

#18: bole - Re:

Kakav debil. Bježimo od Albanaca kojih nema ni 5%.


Gost

#60

2015-02-09 18:10

Slazem se u potpunosti. Neman nista protiv Srba iz Crne Gore koji ovde dodju da studiraju, ali Crnogorci koji pljuju po Srbiji i mrze je, a onda dodju ovde da studiraju jer njihova drzava nije u stanju da im obezbedi fakultete. Dozovimo se, vreme je da uradimo nesto u korist nase dece a ne da nas jase kako ko stigne.
MILOGORCI RADE PROTIV INTERESA SRBIJE

#61 CRNOGORCI SU PRVI PRIZNALI NEZAVISNO KOSOVO NE PRIZNAJU SRPSKU PRAVOSLAVNU CRKVU ! MRZE PRAVOSLAVLJE

2015-07-07 14:29

CRNOGORCI SU PRVI PRIZNALI NEZAVISNO KOSOVO NE PRIZNAJU SRPSKU PRAVOSLAVNU CRKVU ! MRZE PRAVOSLAVLJE

NEK IDU MILOGORCI U TIRANU KOD SVOJE BRACE!

#62 CRNOGORCE STRANE DRZAVLJANE I PROTIVNIKE PRAVOSLAVLJA PROTERATI IZ SRBSKE POLICIJE PODRIVAJU SRBIJU!

2015-07-11 05:09

 CRNOGORCE STRANE DRZAVLJANE I PROTIVNIKE PRAVOSLAVLJA PROTERATI IZ SRBSKE POLICIJE PODRIVAJU SRBIJU! MILOGORCI RADE ZA ZAPAD I PRVI SU PRIZNALI NEZAVISNO KOSOVO NEK IDU U TIRANU!

U SRBIJI SRBIN DOMACIN!

#63 CRNOGORCI RADE PROTIV INTERESA SRBIJE I PRIJATELJI SU ALBANCIMA

2015-07-11 05:12

CRNOGORCI RADE PROTIV INTERESA SRBIJE I PRIJATELJI SU ALBANCIMA


Gost

#64

2015-08-09 05:50

Pošto više nismo ista država, ni mi nemamo kod njih ista prava kao oni, već smo građani druge države, tako da se i oni tretiraju kod nas.Mogla bi i peticija da se svakom crnogorskom državljaninu oduzmu prava da radi u vladi Srbije,na visokim funkcijama u državnim preduzećima ili državnim ustanovama.

Gost

#65

2015-08-09 06:04

ZATO ŠTO OSEĆAM DA JE TO MORALNO I PRAVILNO!!

Gost

#66

2015-08-09 06:06

Ne mogu da shvatim da Srbija placa benificije stranim gradjanima ! Crna gora je nezavisna drzava , kao i ostale bivse republike ! Ne mogu da budu dijaspora !A I gradjani dijaspore !?Mnogi od njih ovde ne poseduju imovinu , ne placaju porez i samim tim ne bi trebalo da imaju benificije ! Mnogo toga bih ja menjao u tim zakonima,pa bi na taj nacin i siromasniji a pametniji dosli do mogucnosti da studiraju i zavrse fakultete ,a garantujem da bi bili vredniji i mnogo vise doprineli nama od ovih koji imaju pare i kao nesto uce a izadju sa faksa dupeglavci !

Gost

#67

2015-08-09 06:39

ZATO STO MI JE PUN KOFER OVIH MONTENEGRANA,SVUDA IH IMA. ZAŠTO NAŠA DECA DA TRPE ZBOG OVIH STRANIH DRŽAVLJANA, IMA IH U SVAKOJ PORI NAŠEG DRUŠTVA I OSVEDOČENI SU NEPRIJATELJI SRBIJE. DOSTA VIŠE !!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#68

2015-08-09 06:55

Zašto ste potpisali ovu peticiju?

Gost

#69

2015-08-09 07:30

Ja plaćam porez i moje dete plaća školovanje,a oni?

Gost

#70

2015-08-09 07:33

Potpisala sam iz razloga sto nase studente iz Srbije ne bi nikad nikakvu povlasticu imali u Crnoj gori,osim batina i pogrdene reci,i na kraju krajeva nek studiraju brate kod Mila!Hajde kada je nasa omladina koji se izjasnjavaju kao srbi a sta ce drugi?
Iva

#71

2015-08-09 08:09

Razmena studenata pa kako svi placaju tako i oni, takodje svi Crnogorci kod svog mila i tacija u Crnu goru posto im Srbija ne valja... !


Gost

#72

2015-08-09 08:10

Zasto bi ti studenti imali pravo da koriste povlastice kao da su nasi drzavljani. Moze ako pokaze dokument da je srbin. Posto su to novi crnogorci i milogorci onda neka plate skolarinu u visini koja treba. Povlastice nasim gradjanima u Srbiji , i srbima sa bilo koje strane.Dosta mi je vise izdrzavanja onih koji nas jade.

Gost

#73

2015-08-09 08:49

Ja sam rođena tamo, u sporu sam pred sudom za svoje nasledstvo punih 11. ( jedanaest) godina koje ne mogu da koristim, ali redovno plaćam porez.Mogu da dobijem samo privremeno boravište - najviše 3 (tri) meseca.
Crnogorci su u Srbiji na vlasti i na svim mogućim direktorskim i rukovodećim funkcijama što je nezamislivo za srbe u Crnoj gori.Naprotiv.Ustežu se da kažu da su srbi i pravoslavci.
Zar nije za očekivati da studenti iz CG plaćaju sve dažbine kao i ostali stranci?!

Gost

#74

2015-08-09 08:56

Nemam sta da dodam osim da sam na 1 god na masinskom na budzetu i da zbog manjka novca nisam bio u mogucnosti da mu se posvetim nego sam radio. Sad cu morati da obnovim godinu o svom trosku nastavljajuci sa poslom. :p

Gost

#75

2015-08-09 09:06

zato sto treba sve crnogorce tretirati kao albance,hrvate i druge kao strance