ZAHTEVAMO HEMIJSKU KASTRACIJU SILOVATELJA DECE

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ZAHTEVAMO HEMIJSKU KASTRACIJU SILOVATELJA DECE


Gost

#451

2016-07-14 19:26

Monstrumi nisu zaslužili bolje oni DJETE narod njih treba se ovim traumama Stat na kraj

Gost

#452

2016-07-14 19:36

Da se vec jednom stane na put silovateljima kao i silovateljima povratnicima.

Gost

#453

2016-07-14 19:41

I to je malo za njih. 


Gost

#454

2016-07-14 19:50

Zar treba da monstrum zivi,i da jede i da mu je super i smestaj u zatvoru i gleda tv i cita knjige,jer oni nemaju griznju savjest,i da ga boli uvo za sve,a jadna deca koja su kukala i molila za pomoc i suznix ociju govorili da se plase,i deca koja su svoj zadnji atom snage dali da bi se spasila. Al zar nije zalosno sto je uradjeno nevinoj deci,deci koja su tek trebala da zive. Po meni treba da se zaista uvede neke mere za ovakve zlotvore,ne daj Boze nikome ovo !

Gost

#455

2016-07-14 19:59

Zato sto takvi monstrumi NE SMEJU DA PRODJU TAKO LAKO!

Gost

#456

2016-07-14 20:31

Molim Vas, ucinite nesto!
Ovo mora prestati!

Gost

#457

2016-07-14 21:02

Mislim da je konacno vreme da se stane na put ovom zlu u Srbiji. Kao nekome ko zivi u uredjenjij zemlji kao sto je Svajcarska a porekom sam iz Srbij ei tamo samm zivela godinam- mislim da situacija izmice kontroli.. da su pravosudni sitem i policija ili nesposobni ili nezaiteresovano.. i da se nesto po hitno mora preduzeti.. Svaki dan sa uzasom citam u novinam novo ubistvo, masakr i silovanje pa se pitam sa radi nas sitem (ne) bezbednosti... Potpuno je vam pameti te idiote i bolesnike , ubicei silovatelje cuvati u zatvorima i omogucavati im zivot koji je bolji nego sto to ima 90 % ljudi u siromasnoj zemlji Srbiji. Takav jedan zatvorenih kosta drzavu: morate mu obezbediti vodu, struju , hranu , odecu ,lekove, Zatvore treba, kao i svaku zgradu, obnavljati i odrzavati.. Zatim- da bi ostali u zatvoru( jer u spoljni svet ne smeju - jer su opasni pa bi mogli pociniti ponovo zlocin) , morate imati cuvare. Dakle i cuvare morate platiti ... Dakle, ljudi dragi.. kloki onda taj idiot kosta drustvo?? A n adrugoj strani fale bolnice, lekovi, obdanista, stracki domovi. Za te oare bi neko mlada osoba mogla dobiti i stipendiju.. Puno korisnih stvari bi se uradilo od tih para Koje ulazemo u ova "niza bica". CEMU?????? Ako vec smrtna kazna ne moze da se uvede( sto milsim da bi trebalo pod NAJHITNIJE.. koliko juce) onda je i ova gore pomenuta mera ODLICNa za pocetak.

Gost

#458

2016-07-14 21:03

Jer se grozim takvih monstruma

Gost

#459

2016-07-14 21:41

Ovo je pravedna mera za ovakav zlocin! Mnogi se verovatno nece sloziti i recice da je lecenje u za to predvidjenim ustanovama jedino resenje E PA NIJE!!! DRZE IH TAMO PAR GODINA I PUSTE I ONI OPET NAPRAVE ISTI ZLOCIN!!! Sto bi znacilo da u tim ustanovama kao i u svim ostalim ustanovama u zemlji Srbiji nista ne funkcionise kako treba. Zato je kastracija i odsecanje saka jedino resenje jeste da je ovo 21 vek ali drugacije ne moze jer toliko devijantnih osoba nikada nije bilo a upravo iz razloga sto je zakon bilnogo rigorozniji!!!!! Samo napred!!!!

Gost

#460

2016-07-14 22:11

i to je premalo za bol koji je nanesen bebi od 3 godine!

Gost

#461

2016-07-14 22:38

A kako zasto.bar malo da se ocisti ova zemlja od gamadi da im se brojno stanje razrijedi kad oni mogu nasu djecu.Pa daj da drzava ako vec nece vratit smrtnu kaznu neka bar dozivotnu robiju uvedu al bas robiju uz najteze poslove u extremnim uslovima da tamo trose snagu a ne na neduznu djecu i starce i uopste narod.A ovako u zatvoru imaju sve na vrijeme i jelo i da se lece,da se operu prosetaju (a narod i to placa)pa cak i se i na bilduju kako bi kad izadju jos vise zastrasivali posteni svijet.Znam da se od drzave to i ocekivalo jer su samo Evropske marionete pa im prece nas u sunovrat povesti a djece ko za bacanje da imaju.APELUJEM DA SE NAROD SLOZI I ISTRAJE U OVOJ PETICIJI KAD MOZEMO RADI MALIH PLATA I NEPOGODNOG REZIMA OVE STVARI SU MNOGO VAZNIJE AKO ZELIMO PODIZATI DJECU U KOLKO GOD ZDRAVIJOJ SREDINI UZ STO MANJI BROJ MONSTRUOZNIH ZVJERI.Daj da razredi se broj takvih dzelata kad oni nisu dozvolili djeci da odrastu da se smeju zasto.bi i nama i drzavi bili potrebni monstrumi.Ovako ispada kao da ih drzava povlascuje.Kolko god su to dusevni bolesnici znaju bar za tjelesnu bol pa im treba priustit isti tretman,a ne kad izadju obicno postanu povratnici i jos dete naprave nekoj suludnici.Pa se ta necista krv i sorta prosiri.

nijebitno96

#462 Re:

2016-07-14 22:43

#5: -  

 si ti prso?daa se uhapse?treba da se iskasape svi do jednoga


Gost

#463 Re: sajci

2016-07-14 22:47

#457: -  

Sajci

 

 Svaka vam cast u potpunosti delim vase misljenje.Ako su dusevni bolesnici i oni mogu osjetiti makar tjelesnu bol.A drzava uopste ne zeli da bar smanjuje.broj takvim monstrumima.Pa ona ih povlascuje tako sto im u.zatvoru stvoreni uslovi i bezbriznij zivot tamo se ne opterecuju oce li platit komunalije i kako prehraniti se.no se jos i nabilduju da bolje siju strah nad postenim svijetom.

Stvarno ako narod ne bude u ovome istrajan nece nam trebat veci smak sveta,kad nam u proseku svaki dan stranice ispisuju o zlocinima nad decom i staricama i uopste nevinim zrtvama,ko da je ratno stanje.


Gost

#464

2016-07-14 23:33

Samo ih na ovaj nacin mozemo zastrašiti i zaštiti decu od monstruma.


Gost

#465

2016-07-15 00:19

Zato sto zelim da oni koji ubijaju i siluju malu decu odgovaraju adekvatno. Ako nisu imali milosti za te male andjele neka nema ni za njih.Neka osete bol monstrumi pokvareni. Nemam reci kojima bi opisala koliko su to grozni i losi ljudi. Treba da odgovaraju kad mogu nemocne osobe koje nemogu da se brane da mrcvare. Pogotovo onaj kreten onu malu curicu od 3 godine pa ona je jos beba takoreci. Da zive i uzivaju u gledanju TV i da se setaju a gde se setaju njihove zrtve pa neka idu kod njih.

Gost

#466

2016-07-15 00:48

Zato što me se itekako tiče. Bez obzira što danas, eto, nije nastradalo moje dijete nego "tuđe". Kako god to nekome zvučalo, ja bih se iskreno založila da se takve nabija na kolac. Sve ostalo je puko licemjerstvo. Nešto s ovom "civilizacijom" duboko ne štima. Zar je zaista moralno od roditelja nad čijom su se djecom monstrumi iživljavali,unesrećili ih ili otjerali u smrt, sutra ubirati porez i tim istim novcem toviti te iste monstrume? Preodgajati ih? Pa oni toga nisu vrijedni. njihov grijeh je neoprostiv i neokajljiv. Neka im Bog oprosti ako tako treba, ali ni jedan čovjek ne bi smio, nema na to pravo.

Gost

#467

2016-07-15 04:22

Racunajuci na dozivotnu, koju ce uvesti,mislim da bi i ovo trebalo dodati,zato sto vise nikada nikoga nece povrediti,ukoliko se desi da im se posle nekoliko godina smanji kazna,ili preinaci kazna,ili nadju vezu pa ih nedajboze puste zbog dobrog vladanja,Ovo je sigurna zastita za ubuduce da ne brinemo,a i upozorenje za druge/ne desilo se vise/.

Gost

#468 Re:

2016-07-15 04:26


Gost

#469 Re: Re:

2016-07-15 04:27

#468: - Re:  

 BAS TAKO

 


Gost

#470

2016-07-15 07:42

Zar ovde treba komentar ? Ipak možda da napomenem da silovatelji nisu jedini krivci ! Sve ima uzrok i posledice... ako me iko razume ! Prema tome ja bih kaznila i uzročnike !!!!!

Gost

#471

2016-07-15 08:52

Zato sto mi je dosta pedofila i psihopata treba ih muciti istom Merom ili po kratkom postupku i ovako smo jadni i siromašni jos nam samo nam još ovo hvali

Gost

#472

2016-07-15 09:15

Apsolutno sam i za ovako nesto,jer sta su im deca kriva?Sva se jezim dok ovo sve citam i pisem.Uradila bih tim monstrumima isto sto i oni toj deci!Jako sam besna i revoltirana kao i vecina ljudi u Srbiji,treba te monstrume muciti i ubijati ali na tenane,da to bude duga i mucna smrt,da osete na svojoj kozi bar delic onoga sto su uradili i kako su se osecale njihove zrtve!Molili bi za milost

Gost

#473

2016-07-15 09:27

Država ne sme da dozvoli da majke, očevi imaju strah... SMRTNA KAZNA breeeeee......!!!!!!! Jel treba majke da strepe da rađaju????? Želite da bude što manje decice u državi?????? Sprečite monstrumima da majke doživljavaju bol i tugu......!!!!!!! Najgoru kaznu zaslužuju takvi monstrumi!!!!!!! Kakva televizija?????? Kakva ljubavna soba????? Treba im odseci polni organ!!!!!

Ada
Gost

#474

2016-07-15 09:59

Peticiju sam potpisala verujući da je ovo prvi korak koji će voditi većem pritisku na zakonodavna tela da se izmeni Krivični zakon i uvede strožije kažnjavanje silovatelja, pedofila i ubica (svih koji su atakovali na nečiji život sa smrtnim ishodom ili su ubili nečije dostojanstvo). O emotivnim, moralnim ili etičkim motivima izlišno je govoriti, jer nijedan ČOVEK nema dilemu. Inače sam za vraćanje SMRTNE KAZNE za teške zločine.  ubr. PEDOFILE I SILOVATELJE NE TREBA  ODVAJATI OD DRUGIH OSUĐENIKA, ONI ĆE IM PRIMERENO SUDITI. OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB.


Gost

#475

2016-07-15 10:30

SMRTNA KAZNA MONSTRUMIMA