ПОНИШТЕЊЕ ЗАКОНА О СМАЊИВАЊУ ПЕНЗИЈА У СРБИЈИ

ПОНИШТЕЊЕ ЗАКОНА О СМАЊИВАЊУ ПЕНЗИЈА У СРБИЈИ / Saopštenja / ШИРЕЊЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О ПЕТИЦИЈИ / Komentari


Gost

#1

2016-08-29 21:32

Ponovo podelio, apelovao da širimo informaciju o peticiji!!!

Gost

#2

2016-08-29 21:54

Nešto na osnovu geometrijske progresije, da svakom potpisanom pošaljete link a da dotično podeli najmanje dvojici prijatelja.

Gost

#3

2016-08-30 05:15

Poštovani
Molim Vas da me informišete o proceduri peticije za penzionere koji neposeduju računare i sposobnost korišćenja navedwenog.Hvala
s poštovanjem Ljiljana

Gost

#4

2016-08-30 06:07

Internet nije optimalan način za prikupljanje potpisa penzionera. Traba organizovati štandove, kao pred izbore, pored pijaca...

Gost

#5

2016-08-30 07:20

Vikendom treba organizovati standove na kojima ce se peticija potpisivati, to treba da budu mesta u blizini pijace ili marketa gde ljudi tokom vikenda pazare. Prema zakonu svaki skup do 20 lica (lica koja bi prikupljala potpise) nije potrebno prijaviti lokalnoj PU. Jedino sta se mora izbeci jer ce biti kontraproduktivno je da se akciji prikljuce politicke partije jer od njih gradjani beze.

Gost

#6

2016-08-30 07:59

Malo ih je potpisalo ... sto ce reci...malo penzionera koristi net  i drustvene mreze...najbolje je izaci javno sa standovima...prijavljujem se za pomoc ako ustreba... Pozzzzz


Gost

#7

2016-08-30 09:42

Poštovsani, Vrlo mi je poznat mentalitet penzionera u Srbiji. Za podršku, mitinga Sindikata penzionera 2014. godine, obavestio sam oko dve stotine pentzionera, koji besplatno koriste bazen "11.APRIL" u Novom Beogradu da se toga dana održava miting i pozvao ih da se odazovu. . Osim mene i supruge niko nije došao na Trg Nikole Pašića. Svi su imali izgovor. Penzionetri očekuju da neko drugi, umesto njih, obavi akciju.
Drzugo, mislim da veći deo penzionisane populacije ne koristi internet i savremenu komunikaciju. Da bi ova akcija imala uspeh, mislim da je neophodno da se penzioneri upoznaju ličnim putem Obaveštenjem putem pošte ili čak od vrata do vrata.
Pozdrav. Vojislav Trajković

Gost

#8

2016-08-30 10:08

SAmo ne odustajte, uz Vas smo....Pozdrav iz RS!

Gost

#9 Re:

2016-08-31 06:17

#4: -  

 Slažem se sa Vama. Treba angažovati volontere u gradovima  i organizovati štandove na svim prometnim mestima


Gost

#10

2016-09-01 18:45

Bojim se da je ova peticija vrlo malo podržana od nas penzionera. Meni nije jasno zašto, jer sam medju prvim potpisnicima. Ovamo se svi penzioneri žale, pričaju medju sobom kaku su im zakinute penzije. S druge strane, masovno su glasali za one koji su im to nametnuli. I treće, kad treba dići glas za ispravku zakona, nema ih nigde. Ili glasaju ali da se ne objavi njihovo ime. Meni su penzije svih tih koji nedaju da im se objavi ime, sumnjivog poekla kako su do njih došli.Zato apelujem na sve penzionere, da podrže ovu peticiju, jer to je jedini put da nešto promenimo, odnosno pokrenemo postupak za promenu zakona.

Gost

#11

2016-09-04 13:31

Uvek ovome neko smeta,on sve zna
Srbijanac,piše ćirilicom a Mađar

#12

2016-09-04 13:32

Uvek ovome neko smeta,on sve zna


Gost

#13

2016-09-19 21:55

Postovani Jovane
Licno cu Vas podrzati sa mojim
Prijateljima.
S postovanjem Vojislav
branko šućin

#14

2016-09-22 21:01

ma ja podelio, ali veliki broj ljudi su po zabitima, mnogo njih je zaposleno po firmama gde ne smeju ni da pisnu, državni službenici još manje, strah je da ne ostanu i bez ovoga što sada imaju, većina i nema net, naročito stariji koji primaju umanjene penzije. ne mogu daa verujem da ljudi ne smeju javno, jasno i glasno da kažu šta imaju. pretpostavljam da i većina onih koji su dobili poruku od mene preko fb nemaju m.da da to potpišu a sa druge strane svi su ZA. strah i neverica ovog naroda je čudo.....

 

Mučenik

#15

2018-01-20 07:27

ПЕНЗИЈЕ ИЛИ БАНКРОТ, НЕ ОДЛУЧУЈУ ПЕНЗОСИ!?

 Пензије се и даље бездушно отимају, заглавила се рука ΛV у џеповима пензоса. Да ли je oбустављање отимачине пензија политичко питање или другачије, све је једно, код нас сва питања поставља један човек, он их реализује и само он даје одговоре. Пензосе је мудро убедио да они спашавају државу од банкрота, а убедио их да они неће банкротирати, а стварност они виде у помрачини те зато држе у окупацију целу државу непромишљеним гласањем за свога уништитеља. Време не ради за њих, све им је мања количина на располагању.  ΛV, стави тачку на пљачку, проклеће те нараштај пензоса!