Proglas Pokreta "Podrži RTV"

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Proglas Pokreta "Podrži RTV"


Gost

#1

2016-09-07 10:44

#ODOLEVAJ!


Gost

#2

2016-09-07 10:53

Muka mi je, ali ne u prenesenom smislu, od jednostranih informacija iz "Javnog servisa" potpunog odsustva bilo kakvog suceljavanja misljenja, sa izuzetkom N1, jeftinih trash filmova, ponovljenih po 100 puta, prastarih serija, beskonacno ponavljanih idotskih reklama. Jenom recju retardiranog programa

Gost

#3

2016-09-07 11:41

Zato što program RTV nije više po mom ukusu a sigurna sam ni većini, kojima politika nije na prvom mestu.

Gost

#4

2016-09-07 13:01

U Srbiji su na vlasti najbolji od najgorih kao rezultat višedecenijske negativne kadrovske selekcije. Oni su sada udruženje ništarija, gadova, podlaca i moralni nakaza okupljenih u odnarođenoj, korumpiranoj, profitersko-pljačkaškoj srpskoj političkoj klasi. I sve dok ta kancerogena neman ne bude likvidirana ustavno-pravnim rešenjima, u Srbiji će biti sve gore!

Gost

#5

2016-09-07 13:32

Javni servis mora biti slobodan da bi bio objektivan! Slobodna reč širi vidike stanovništva!

Gost

#6

2016-09-07 14:15

Ne podnosim bahatost i neodgovornost!

Gost

#7

2016-09-07 15:40

Diktatorski ludak nas je sve zgrabio i zarobio u svom ludilu.

Gost

#8

2016-09-07 20:56

Program RTV je do pre četiri meseca bio NEUPOREDIVO bolji nego što je to sada. To se u najvećoj meri odnosi na emisije "Dobro jutro, Vojvodino" i "Razglednice", odakle su uklonjene najbolje voditeljke koje je RTV imala u poslednjih deset godina. P.S. Nisam član nijedne političke partije, odmah da se razumemo.

Gost

#9 Re:

2016-09-07 23:21


 

 Da li ste zaboravili da je na celu RTV direktor Miodrag Koprivica, koji je pre desetak godina bio direktor marketinga RTV i istaknuti clan JUL-a desetak godina je bio ne sporednim radnim mestima, pretpostavljam i evo ga opet na rukovodecem mestu u staroj dobro poznatoj firmi. kakvu programsku semu ocekivati od nekoga ko vija upraznjenu fotelju !!!


Gost

#10

2016-09-08 19:19

Spremna za nove akcije."Ako nećemo mi, ko će? Ako ne sada, kada?"
lala4ever

#11 Re: Predlog za performans

2016-09-08 22:45

#10: -  

 Predlažem dve stvari kao odgovor za slučaj da režim ponovo organizuje kontramiting ispred zgrade RTV-a (a verovatno hoće, kao i letos onaj, kako ga nazvaše, "Stop anarhiji/Patku daj tatku"): naš odgovor u takvom slučaju treba da bude performans koji bi se zvao "Sendviči za botove", tj. da svako od nas ponese po dva sendviča i mahati njima prema kontramitingašima (verovatno bi nas razdvajao policijski kordon) i skandirati im: "bot-bot-bot". Alternativno, mogli bismo se prošetati pored kontramitingaša sa gas-maskama (sad, znam da bi to bilo ultra-provokativno, ali vredelo bi).


Gost

#12

2016-09-11 12:50

Protivnik sam svakog gusenja sloboda i represije vlasti

Gost

#13

2016-09-11 13:44

Volim Vojvodinu.

Gost

#14

2016-09-11 17:03

Peticiju sam potpisao zato što su Pokret "Podrži RTV" inicirali novinari tog javnog medija boreći se za svoja radna mesta, a ne za nečije partikularne političke i druge interese, ne za uticaj i moć.
Sandra Petrušić
Gost

#15 Sandra Petrušić

2016-09-12 02:11

Jedan od razloga je svakako to što je TV Vojvodina bila poslednji profesionalni, civilizovani i ka "pismenim" ljudima usmeren TV medij sa nacionalnom frekvencom. Drugi razlog je potreba da se bilo šta uradi da bismo zaustavili ne samo gašenje slobodnog novinarstva već ukidanje novinarstva i ustupanje medijske scene njenoj parodiji. Treći, što svi imamo obavezu da iskoristimo svako dostupno pravo i mogućnost u pokušaju da sprečimo sunovrat pravne države i kakvih-takvih demokratskih tekovina koje smo do sada stekli.