Protiv zabrane za pse u Banja Luci

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv zabrane za pse u Banja Luci


Gost

#76 Re:

2012-02-07 14:51

#1: -  

 

Ah kako bi bilo dobro da ono što je dozvoljeno psima u ovako primitivnim sredinama kao što je naša bude dozvoljeno i ljudima pa da mogu slobodno da serem i pišam u pijesak u kojem vaša dječica veselo šljapkaju....  

Budite dovoljno pošteni i zamislite svoju djecu parku kako gaze po izmetu i ukoliko postoji bar jedan od vas "savjesnih vlasnika životinja" koji se može zakleti da njegov pas baš nikada ne mokri u parkovima u kojima se igraju djeca i da ste pokupili baš uvijek izmet iza psa skidam vam kapu i potpisujem peticiju .... Ali mislim da kad se dobro pogledate u ogledalo uvidite da ste evolucijski bliži životinjama koje vodite na lancu nego ljudima koji zaslužuju da imaju kućnog ljubimca


Gost

#77

2012-02-07 15:37

Svako zivo bice ima pravo da se normalno krece dok ne ugrozava nikoga oko sebe,pa tako i psi!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-02-07 16:08


gost

#79 Re: Re:

2012-02-08 00:21

#75: brko bez psa - Re:

Brko ko ti brani da i ti obavljaš nuždu napolju..pa nećeš biti ni prvi a bogami niti poslednji koji to radi po parkovima, da se i to često vidjeti..

 

Pa neka obezbjede površine predvidjene samo za pse, a za djecu postoje takodje mjesta za igranje  u skoro svakom naselju, imaju i pjesak, i ljulje i sve ostalo...pa jel nije to dovoljno. Pa ne može čovjek da okupira cjelu zemlju, nismo jedina bića na planeti, to pojedinci nikako ne mogu shvatiti, mnogi se nazivaju vjernicima a hoće da se životinje nekako skroz istrjebe..pa nije Bog samo nas stvorio ! Živite i pustite druge da žive.

I nemojte porediti djecu i pse, i govoriti kako se stavljaju psi ispred djece, pričate gluposti, a to ovde niko od ljubitelja pasa ne govori, djeca su djeca,a psi su psi.


Gost

#80

2012-02-09 00:46

Nadam se da ce ova peticija pomoci....
Zakon bzvz.

Gost

#81 Re: Re:

2012-02-09 16:34

#76: - Re:

Pa iskreno govoreci, radije bi da mi djete sljapka po pscem zmetu i pisaci, sigurno je zdravije od zapisavanja narkomana koji se okupljaju po djecijim parkovima....ustalom, sa ovim zakonom i zabranom, salje se i pogresna poruka djeci, kao da je pas nesto sto je fuj! I onda ne cudi sto vidjam scene slicne onoj od sinoc....njih sedmorica nasli zeljeznu ogradu i postavi li je kod groblja u Boriku..i susam ih....kad se auto zaustavi, lik izadje, a mi ga saspemo sa grudvama...i prolazi auto, ne vidi ogradu i da je izbjegne, zabije se u banderu.....to je nasa omladina! Kad bi imali neke obaveze, ne bi se tako ponasali....a pas je izvrstan primjer kako stvoriti odgovornost kod djeteta....i ne samo!


Gost

#82

2012-02-09 23:44

Smrt šinterima, lovcima i nerazumnim komsijama sloboda psima

Gost

#83

2012-02-10 01:51

Van svake pameti je zabraniti coveku njegovog najboljeg prijatelja! Sramota!

Gost

#84

2012-02-10 03:38

Nigdje na ovoj planeti nisam tako nesto vidjela!
gost

#85

2012-02-10 23:39

Ma hajde više manite se pasa, pustite da ih da uživaju i žive svoj život..ufatite se nekog posla, vidjećete kako će vam manje smetati psi.
Država nam je sjajna, život je idealan pa samo da se još rješimo ovih pasa bilo bi nam savršeno....
lopatu u ruke i na posao ogorčeni narode! Pozdrav


Gost

#86

2012-02-11 02:13

Treba svim snagama sprijeciti nepravdu koju mocnici upakuju u zakonski okvir.Ovo je diskriminacia ne samo pasa vec i ljudi koji o njima vode brigu.

Gost

#87

2012-02-11 09:38

Zabraniti setanje po gradu pojedinim ljudima,ili neka ih psi drze "na kratkom lancu"

Gost

#88

2012-02-11 12:01

U svim gradovima u Evropi psima je dozvoljeno da udju u bilo koju prodavnicu, market.... No, kad nas mozemo vidjeti samo zabrane za pse po cijelom gradu. Nema smisla!
Bolje da ste stavili zankove da vlasnici moraju da ciste za svojim psima (ako to ne urade, onda naplacujte kazne).

Gost

#89

2012-02-11 12:29

VLASNICI KUCNIH LJUBIMACA SU GRADANI KOJI ZELE DA SE OSJECAJU KAO GRADANI PRVOG REDA,POSTUJUCI ZAKONSKE OBAVEZE KOJE SU PROPISANE ZA VLASNIKE PASA.MI SMO CIVILIZOVANI I ZNAMO DA ZA SVOJIM PSOM MORAMO UVJEK POCISTITI i NE MOJ TE NAS MJERITI KAO NE KULTURNE OSOBERADI GRESKE POJEDINACA ODNOSNO NE SAVJESNIH VLASNIKA.POZDRAV

Gost

#90

2012-02-12 00:28

Nemam komentara na ove glupe zabrane.Uskoro će i nas i naše životinje pretvoriti u robote.Šta se dobija tim zabranama osim mogućnost države da naplati kaznu prekršiocima zabrane i tako puni buđet,na sve moguće načine.

Gost

#91

2012-02-12 22:21

Kad ljudi budu nosili lisice, staviću mojim biglovima korpe a kad ljudima bude zabranjeno kretanje ni moji biglovi neće šetati!!!!!!

Gost

#92

2012-02-13 21:54

pustite posten svijet da zivi a ganjaj te i zabranjuj te mnogo komlikovanije stvari,ko nevoli zivotinje nevoli ni ljude.

Gost

#93

2012-02-15 00:20

.

Gost

#94

2012-02-16 01:50

Jendostavno nije u redu da se po gradu secu kojekakvi majmuni(ljudi) koji ce izvrsiti nuzdu u cosku,a ne mala stvorenja na cetiri noge koja su pak vezana povocem i u kontroli su vasnika.
gost

#95 Re:

2012-02-16 23:09

#94: -

Bravo...svakakvi seljoberi mogu hodati Gospodskom, a po mnogo čemu su gori od pasa..


Anonymous

#96

2012-02-17 10:53

a niko ne spominje kante za tu vrstu otpada!!!

Gost

#97 gost

2012-02-18 22:40

JAdni li su psi sa nama (ne)ljudima...

Gost

#98

2012-02-19 15:21

Nakon što potpišete peticiju molio bih vas za još minutu vašeg vremena i isto ovo preldložite na ovoj stranici

http://www.banjaluka.rs.ba/faq/send_proposal/?right_mi=50
gost

#99

2012-02-19 18:47

Ovi što su protiv pasa su uglavnom iz neke čuke došli i glume gospodu..Ma njih treba protjerati, oni sramote naš grad.
Mnogi će pomisliti, dok ih budu slušali, kako je nivo obrazovanja kod nas ravan nuli.
Nemam nista protiv njih, neka su živi i zdravi, ali njima je mjesto na selu..jer i oni tako govoreza pse !

Gost

#100

2012-02-22 01:15

Protiv zabrane za pse u Banja Luci