Спречимо Подунавца да остане!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-26 17:54


Podunavac osvetnik

#52 Zahvalni kolega

2012-04-27 19:12

Ne mogu DA VERUJEM kakav je car ovaj Milan Babic! Decko je ladno rekao i uradio sve ono sto niko pre njega nije smeo.Hvala ti Milane u ime nekadasnjih studenata FPN.slavicu kad ode Podunavac, ybog njega sam izgubio 2 godine na faksu,a prosecna ocena mi je bila 8,77! Kako je moguce da sam kod svih profesora laganica prolazio, a kod njega nikako! Ej, 2 godine zivota...

Gost

#53 Re: Simeunovic krimos

2012-04-27 19:19

#25: Moma - Simeunovic krimos

Ne seri, brate .poznato je da Simeunovic ne pije iz zdravstvenih razloga. sad ga stvarno preteraste

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-29 16:46


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-29 16:47


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-29 23:58


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-04 12:05


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-08 15:57


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-10 01:15



Gost

#60 Re: simeunovic smrad

2012-05-10 15:10

#59: - simeunovic smrad

Tebe cemo da oteramo Milane, samo sacekaj...


Gost

#61 Adios Podunavac

2012-05-10 15:10

za razliku od vasih pulena nase pristalice ne vredjau. mora da set mnoooogo nervozni - a imate i zasto

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-10 18:01


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-10 21:28


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-10 22:19



Gost

#65 Re: Re: Re: simeunovic smrad

2012-05-11 20:28

#64: - Re: Re: simeunovic smrad

Ti si bre decko, ili devojcice manijak - samo pominjes genitalije. Mora da ti nedostaje Podunavac. Podunavac napolje!


Gost

#66 Re: Simeunovic krimos

2012-05-11 20:31

#25: Moma - Simeunovic krimos

Podunavceva pederska bando. Sad znamo ko ste i najebali ste. Bili ste uvek glupi i ostacete.


Gost

#67 Re: Re: Simeunovic krimos

2012-05-11 20:38

#66: - Re: Simeunovic krimos

Nemoj tako. Oni su pedercici. Babicu ti si car, javno si se predstavio, svaka ti cast! A ova Podunavceva govna samo prduckaju i pljuckaju iz mraka i iy busije. Kakav Podunavac takvo mu je jadno i okruzenje. Podunavac Napoooooooolje!


Gost

#68 Re: Свака част за петицију!

2012-05-11 20:48

#26: Иван Мацура, Бачка Паланка - Свака част за петицију!

Podunavac jeste govno ali Vujacic nije isto sto i Podunavac. On ima napade postenja, mada sve redje. Sto neko ne pita za skolarine. Ljudi, propadosmo od silnih nameta...

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-13 20:27


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-13 20:40


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-13 23:42


Петар Мркоњић

#72 Принцип

2012-05-14 17:18

Нисам хтео да се мешам, али морам да приметим пар ствари као студент ФПН-а.

Прво, јасно је да све ове коментаре који немају везе са предметом ове петиције пише једна те иста особа која не зна да користи тастатуру. Шта више, коришћење ћирилице види као нечији заштитни знак иако је то писмо доступно свакоме ко хоће да га користи преко рачунара. То је особа која није у потпуности информатички писмена. Салве увреда на рачун овог или оног су потпуно непотребне.

Друго, први коментар је једини вредан оповргавања. Колегиница је рекла да треба препустити студентским представницима на Факултету да се баве оваквим стварима. То би било на месту када би студентски представници имали прилику и могућности за то. На седнице Наставно-научног већа студентски делегати се никада и не позивају. Поготово када су на дневном реду овакве теме.
Да не говоримо о томе како студенти дају оцене сваке године свим професорима, а резултати тих евалуација се чувају у тајности. Дакле, многи институционални начини студентског учешћа се онемогућавају на овај или онај начин. Претпостављам да онда остају само овакви начини којим се легитимитет не може оспорити.

Треће, као непристрасан и крајње неутралан по питању личности које се овде спомињу, па и у тексту саме анкете (који јесте тврђе написан) наилазим на принципијелно питање. То питање гласи: Да ли је праведно и правично да се професору који је стекао услове за пензију ванредно продужава ангажман? Поред свих тих младих професора и испитивача? Професор Ђорђе Павићевић је један коректан професор који је одавно стасао академски да преузме ту дужност. Несумњиво омиљен међу студентима. Несумњиво писмен и учен човек. Зашто не пустити да све иде својим редом? Због чије користи?

Да ли је та корист студентска? Убеђен сам да није.

И сада је проблем када ти исти студенти кажу да имају проблем са тим. Па зар нисмо достигли тај цивилизацијски ниво да свако има право јавно да изрази своје мишљење? Чињеница да велики број људи не жели да открије свој прави идентитет овде само указује на то каквог реваншизма се плаше. Да ли је нормално да се професори свете студентима? Да ли је то држава у којој желимо да живимо? Да ли факултети постоје због студената и младих или због професора? Ко због кога ту добија плату?

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-14 18:27



Gost

#74 Re: Принцип

2012-05-15 00:46

#72: Петар Мркоњић - Принцип

Zelimo drzavu Simeunovicu u kojoj neljudi kao ti nisu profesori.Zelimo zemlju u kojoj su neljudi poput tebe Simeunovicu u zatvoru.Ovu nazovi peticiju si ti organizovao protiv Podunavca.Vecito se krijes iza studenata.Nasao si ono govedo Babica na livadi a on muce kako mu kazes.Bilo je takvih i pre njega.Kod Podunavca smo morali da naucimo a kod tebe smo prolazili laganica,pa i ja.I na tome ti nisam zahvalan jer me nicemu nisi naucio.Da te vredjam kao neki ovde necu ali da te postujem ne mogu.

student FPN

#75 peticija

2012-05-15 16:16

Kao student FPN protiv sam ove peticije kao što sam i protiv ovakve diskusije.Ako ovo uopšte možemo nazvati diskusijom.Ovo je sramota za naš fakultet.