Protiv Privatnih Izvrsitelja

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv Privatnih Izvrsitelja


Gost

#326

2015-06-27 21:11

Oni su još jedna lopovska tvorevine ove lopovske i antisrpske vlasti.

Gost

#327

2015-07-17 04:02

Svako ima pravo da se pred sudom brani i da bude branjen. Samovolja ovih neljudi koji se kače ljudima na plate i imovinu, ne uvažavajući prigovore i ne dozvoljavajući pravedan parnični postupak rezltirala je time da ću uvek podržati svaku gradjansku aktivnost kako bi se samovolji, represiju stalo na put.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-07-22 11:37


Bez straha,gotovi su

#329 Vidakovic Slavisa

2015-07-22 11:41

Zato sto je samo postojanje,a samin t i rad tih lopova protiv zakona i UstavaRS.U RS ne postoji zakon o imovinskom cenzusu,,a necega ni biti zbog politicara i tajkuna, pa samim tim je njihov rad nelegalan.Narode, ustani,probudi se dok ne bude kasno.


Gost

#330 Re: Vidakovic

2015-07-22 11:44

#308: -  

 Bravo. I ja nameravam da uradim isto.


Gost

#331

2015-07-22 12:06

Zato sto je samo postojanje,a samin t i rad tih lopova protiv zakona i UstavaRS.U RS ne postoji zakon o imovinskom cenzusu,,a necega ni biti zbog politicara i tajkuna, pa samim tim je njihov rad nelegalan.Narode, ustani,probudi se dok ne bude kasno.

Gost

#332

2015-07-28 13:37

privatni izvršitelji komunalnih i drugih firmi bez dokaza ili preko suda dokazanog vlasništvas nad imovinom pokušavaju da naplate po nalogu tzv poverioca koji ne mora da dokazuje dokumentima da vi imate imovinu za koju hoće da naplate porez bez katastarskih potvrda ganjaju nas koji nemamo kome da se žalimo da trakvu imovinu ni nemamao.

Gost

#333

2015-07-29 05:34

Nemoze drzava da ima samo prava a nikakvu obavezu prema gradjanima. I nemogu gradjani da imaju samo obaveze a nikakva prava. Ako je to ipak tako onda onda je to kriminal gde gradjani ne treba da budu saucesnici finansirajuci to, milom ili silom.


Gost

#334

2015-08-11 06:35

Zato sto sam i ja građanin te iste Srbije za koju sam umalo poginuo... i sta sada?, da mi otmu i ovo malo dostojanstva ..
E,Od danas stitim svoju porodicu onako kako me je
ova država učila da stitim nju.

Gost

#335

2015-08-11 20:20

ZBOG LEGALNE PLJACKE GRADJANA OD STRANE DRZAVE.

Gost

#336

2015-08-11 22:22

Jer sam ne zaposlen 20god.na birou i nikad nista od posla,a sad mi stize plavi koverat od izvrsitelja zbog duga za mobilni telefon!
A zasto me nisu pitali da li sam zaposlen pre nego su mi gurnuli da potpisem ugovor sa super popustom...a sad me jure i gde je tu pravda u pravnoj drzavi!!!

Gost

#337

2015-08-19 21:22

ZATO STO SE DRZAVA OKRENULA ,DA PLJACKA SVOJ NAROD.I DA SE JAVNO ODREKLA SVOGA NARODA ,NEGO JE NARO UPREGLA KAO ROBA ,I PRODALA GA ZA SITAN NOVAC.ZALOSNO GLEDAMO SVAKODNEVNE UVODJENJA U SKUPSTINI NOVE ZAKONE ,KOJI SE ODNOSE KAKO TREBA STO VISE JADNOG GRADJANINA OPLJACKAT I KOJI NEMA NI POSAO NI HLEBA XA ZIVOT.OBAVEZA DRZAVE JE DA ZASTITI GRADJANA I POMOGNE A NE DA GA PRODAJE PRIVATNIM AGENCIJAMA,NEGO DA GA ZASTITI. JADAN JE OVAJ NAROD KAO I JA SA NJIMA U OVOJ DRZAVI.ZIVIMO U DRZAVI U KOJOJ NEMAMO PRAVO NA ZIVOT I RAD,JER DRZAVU NE INTERESUJE NAS ZIVOT U NJOJ .

Gost

#338

2015-08-23 19:10

pa gospodo penzioner sam samo ja primam penziju cerka 6 meseci ne prima 5 nas je clana porodice a 6 je na putu i neka mi dode neko na vrata spremna sam na sve vise je proslo malo ostalo g.ogorcena .

Gost

#339

2015-09-06 06:04

Moramo najzad da postanemo uredjena drzava a ne da nam privatni izvrsitelji sude, neka sud radi svoj posao i neka ljudima daju sansu da se na sudu brane.

 


Gost

#340

2015-09-23 23:25

Ovu peticiju treba svako od normalnih gradjana potpisati i to ne samo oni sa vrlo losim iskustvom-moj primer vec i ostali jer ovim sistemom ce se vrlo brzo naci u mojoj kozi a da za to ne budu obavesteni.

Gost

#341

2015-10-04 12:28

Nije u redu da dolaze u pratnji policijskog kombi vozila /4 policajca / i prete ljudima,zbog nekih stvarno malih iznosa od par hiljada dinara.

Gost

#342

2015-10-05 12:17

Posten covek vise ne moze da se zastiti.Lopovi i vucibatine su dosli na vlast i harace ovaj narod .Treba stati tome na put.Nisam za neplacanje racuna i dazbina,ali mora da postoji zakon.
Vlast moze da ti uzme i umanji i penziju i platu a narod nema instrument zastite.STOP tome a i privatnim izvrsiteljima vucibatinama.

Gost

#343

2015-10-12 10:42

Moj potpis jeste zbog birokratskog i monopolskog zloupotrebljavanja polozaja Infostana protiv neobavestenih korisnika nepotpunih ili nepostojecih usluga JKP Beograda

Gost

#344

2015-10-12 16:55

Zato sto uzimaju prevelike nadoknade i nagrade i nerade zakonski.od marta 2014do sada nisu sudu poslali zakljucak predmeta o naplacenom i izmirenim svi dugovima i sudskim troskovima i sada imam problem sa sudom..sve je placeno a oni svoju obavezu nisu uradili..bojim se da su jaci od drzave i suda..
Svetoslav

#345

2015-10-22 11:33

Janicari otimaju 


Gost

#346

2015-10-22 21:05

Svakom mora da se licno dostavi resenje. Da ima pravo zalbe. Ovo je necuveno kako se sad radi. Ugrozena su ljudska prava da se covek moze braniti ako nije kriv. Izvrsitelji su preplaceni a kamate zelenaske.

Gost

#347

2015-10-27 21:21

Peticiju pozdravljam, i predlažem da ovo postane građanska incijativa. Zatim da se krene u ozbiljnu kampanju da se pokrene javnost i ljudi animiraju u smislu zaštite prava građana.

Gost

#348

2015-11-03 19:37

Zato što sam socijalni slučaj, imam 28 godina, ostao sam mlad bez roditelja! Imam samo rodjenog brata 2 godine starijeg i devojku! Sud u Nišu mi je nasilno osporio pravo na imovinu iz naslednog postupka mojih roditelja i dužni su mi više nego ja državi! Isti taj sud je dodelio izvršiteljima pravo da me maltretiraju i prete kako će mi odnosti stvari zbog neplaćenih računa! U ranoj knjižici imam 6 meseci ranog staža a imam 28 godina!!! Non stop sam na birou i ja i brat živimo od socijalne pomoći koja iznosi 9000 dinara! Do sada su mi stigle pretnje iz Komunalnog preduzeća i Telekoma (iako je telefon demontiran još 2008). Ovo je čist kriminal i bezakonje, ja se osećam krajnje ugroženo u sopstvenoj državi i zdravlje mi je narušeno, moram da pijem bensendine sa 28 godina da ne bi poludeo od ovog sistema!


Gost

#349

2015-11-06 16:37

Jer je sramotno na građane slati dželate kada za pola građanstva nema posla, a svi samo traže. Naravno da računi treba da se plaćaju, jer od toga država funkcioniše, ali i država je U OBAVEZI da obezbedi zaposlenje i primanja građanima, da bi oni plaćali račune, je računi treba...

Gost

#350

2015-11-14 17:01

Peticiju sam potpisao zato sto me je drzava Srbija pokrala na osnovu zakljucka jednog nesposobnog izvrsitelja. NIkada nisam dobio nikakvo obavestenje da se protiv mene vodi bilo kakav postupak niti sam dobio bilo kakav zakljucak ili resenje za izvrsenje! NIkada nikome nista nisam dugovao i sve svoje racune redovno placam!