Protiv Privatnih Izvrsitelja

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv Privatnih Izvrsitelja


Gost

#376

2016-09-02 21:30

Ako avanture poput zajma za Srbiju, Jezde,Dafine, stare devizne štednje, smišljene hiper inflacije, prodju nekažnjeno, a organizatore ili dobar deo njih svi znamo ko su i gde su.....kakav bih to bio čovek kada me ne bi pogadjalo da nekoga teraju iz stana, ili mu rasprodaju imovinu, samo zato što je izgubio i onako bedno plaćeni posao.Došlo je vreme da se osvestimo i pokažemo bar malo empatije !!!

Gost

#377

2016-09-17 01:43

Potpisala sam peticiju zato sto sam i ja zrtva izvrsitelja nisam verovala da mogu da budu tolko bahati,alapljivi na tudje pare.Nije problem tolki da se plati ali mi je krivo sto uzimaju bez ikakvog zakona i sto im je dozvoljeno da uzmu kolko to oni hoce.Ali za to nam je kriva ova vlast koja im je dozvolila to i koja ih je postavila.sta dav kazem kad za dug od 20000 za koji nisam ni bila obavestena samo jednog dana kad sam trebala da registrujem kola nisam mogla zbog doticne izvrsiteljke iz kg. jer je stavila interpolovu poternicu za moj auto koji vredi oko 1200e.INTERPOLOVA POTERNICA ko da sam najgori kriminalac a po zakonu nemaju pravo da popisuju stvari koje imaju vecu vrednost od trazene.Tako da nije problem da se plati ali posto znam kako funkcijonisu moze da samo traze jos i jos.Tako da dragi moji najbolje pobeci iz ove zemlje sto brze.Ovo je postao divji zapad cini mi se da nam je bolje bilo dok su nas bombardov.

Gost

#378

2016-09-19 20:28

Zato sto me Danica Colovic izvrsiteljka is Kragujevac Odra zivog,ali nema veze pojesce je neki rak neka bolest gleda bog sve!

Gost

#379

2016-09-20 09:21

Najnovija pljacka gladnog naroda dala im drzava sva prava,pa sad otimaju od sirotinje i bahate se ko da im je sve tatko prepisao,a inace sam i ja zrtva izvrsitelja i odneli su cak i krevet iz kuce iako imam porodicu sa 4 dece

 


Gost

#380

2016-09-30 19:22

Smatram da pored sudske i izvrsne vlasti sirotinji u Srbiji nisu potrebni uterivaci dugova.

Gost

#381

2016-10-19 14:48

Od koga i kako ja da naplatim svoju izgubljenu mladost ovde??? Bitno je samo da dugovi budu placeni i to sa kamatom, a niko se nije zapitao da li neko ima posla, redovna primanja, kako zivi, od cega zivi... Inace radim na povremeno privremenim poslovima, i zivim sa majkom koja me jos uvek izdrzava sa njenom skromnom penzijom...mislim da sam dovoljno rekao!

Gost

#382

2016-10-30 23:12

predati tuzbu Ustavnom sudu kao i sudu za Ljudska prava. Odakle im pravo da ulaze natudje racune i da uzimajupare. Bogate e na racun gradjana. sramota.

Gost

#383

2016-11-12 07:13

Trokovi uzvršilaza su ne realno visoki . Njihov posao treba da je nagrađen ali na da bude kazna i odmazda na nivou uništenja dužnika. Takođe se moraju odrediti olakšice dužnicima koji otplate dug u kratkom roku.

Gost

#384

2016-11-17 09:44

Брутално сам, уз асистенцију полиције коју су мени наплатили, опљачкан од извршитеља Масникосе из Новог Сада за рачун за комуналије који је, истина са закашњењен али много пре њиховог упада, био плаћен. Никакво решење ни од њих ни од полиције нисам добио.

ZORANSD

#385 Re:

2016-12-30 16:19

#13: -  

 PRAVA OTIMACINA OVOG BEDNOG NARODA  KOJI JEDVA SASTAVLJA KRAJ S KRAJEM  OTIMAJU NAM SVE STO MOGU  I ONDA BUDZET  SE PUNI  TAKO KAZE NAS PREDSEDNIK VLADE 


Gost

#386 Re:

2016-12-30 16:24

#382: -  

 MENI SU STAVILI ZABRANU NA PLATU  60 POSTO  KOME DA SE JA ZALIM OD CEGA DA  ZIVIM  TI MODERNI KRIMINALCI TZV  IZVRSITELJI  BEZ  IKAKVOG  RESENJA  GDE  IMAM  PRVO DA ULOZIM PRIGOVOR JER  JE DUG ZA STRUJU ZA PERIOD  OD 2009-2012 GOD SAMO STO SU ZERIOD  IZVRSITELJI  IZOSTAVILI TAJ PODATAK U  RESENJU  NA IZVRSENJE BEZ PRAVA NA  PRIGOVOR . MOLIM ZA SAVET

Odmah ukinuti

#387

2020-01-28 17:13

Nezavršene parnice u sudu izvršitelji dobijaju ovlašćenja o izvršenju uopšte nemajući u vidu pravu situaciji