Podrska decaku Krstanu Vukovicu!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska decaku Krstanu Vukovicu!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-11-10 23:18


Marko

#2 ...

2012-11-10 23:32

Oslovodite ga ! Tako mlad nezasluzuje da bude u zatvoru !
pravda!!

#3

2012-11-11 00:23

i mene da maltretiraju mesec dana i ja bi ih sve izbola...nije decko kriv nizasta...ne treba on da ispasta ...on se samo branio kako je mogao...
V

#4

2012-11-11 03:00

LJUBAVI SEKINA NE DAMO TEEEE !!!!!!!! <3
sloba

#5

2012-11-11 03:13

mali je bio ok trpeo je to mesec dana cekajuci da to prestane,posle mesec dana maltretiranja i ponizavanja svako bi dosao u iskusenje da uradi to najgore. ne daj se krstane! pravda je na tvojoj strani
v

#6 Re:

2012-11-11 03:38

#5: sloba -

tako jeeee

nr

#7 Sramota

2012-11-11 07:41

Maloga treba nagraditi a ne kazniti.Neka se jave i ostali koji su maltretirani od ovih divljaka i pomognu decku jer i on je pomogao njima.
skaka

#8

2012-11-11 08:45

svako ima pravo na samo odbrani

zato sloboda za decaka


Gost

#9 m

2012-11-11 09:34

jadno dete sta ga zadesi ..

Gost

#10

2012-11-11 10:18

Svako ima pravo da se brani: Dušanov zakonik.
Suncokret

#11

2012-11-11 10:29

Sta jos treba da se desi u Novom Sadu, novosadskim skolama da drzava reaguje, da grad reaguje, da zastiti maloletne, nemocne? Zasto smo mi sami prinudjeni da se branimo od huligana, reketasa, lopova, siledzija...? Znam da u svakoj drzavi ima i sljama, ali su oni svedeni na jedan minoran procenat, drzave se sa njima lako onda bore, a ovde kod nas je izgleda ok biti dasa pa mlatiti u grupi slabije od sebe. Super je biti faca pa pokrasti staro nemocno lice ili mladog momka poput ovog danima maltretirati....I ko to kaze da smo siguran grad, kada ocigledno nismo...
Mladica pustiti iz pritvora a ova dva reketasa, siledjije, nadobudne, pritvoriti u zatvorsku bolnicu, neka tamo vidaju "junacke" rane i neka nastave tamo da zive medju sebi slicnima...
OCISTIMO GRAD OD KRIMINALA!

Gost

#12 odbrana

2012-11-11 11:14

decko se branio od siledjija
Nesha

#13 napomena

2012-11-11 12:20

Molim sve organizatore peticije da ne ciljaju na oslobadjanje od krivice, nego samo na pustanje na slobodu iz pritvora i zatim redovnu analizu i sudski postupak. Ne moze se pokusaj ubistva i pokolj samtrati nuznom odbranom i prihvatljivom reakcijom. Sustina je zasto se Krstan nikome nije obratio u skoli niti drugarima ...
Džo

#14

2012-11-11 12:43

Zna se ko treba da snosi odgovornost za ovaj nemili događaj .... i ko i šta se preduzima da do ovakvih situacija ne dolazi
Prepisite americki zakon

#15

2012-11-11 13:22

Samoodbrana nije krivicno delo,vec pravo svakoga coveka,pravo na slobodu!!!
U americi covek ima pravo na samoodbranu i u slucaju samoodbrane NE ODGOVARA!!!
Ovaj nas zakon je na strani pogresnih,zato je i napravljen,pravili su ih isti ti...
vet

#16 Re: napomena

2012-11-11 13:42

#13: Nesha - napomena

Bas me zanima kakvo bi tvoje misljenje bilo da se ovako nesto tebi desilo ili nekom tebi bliskom. Ja sam proveo 4 meseca u pritvoru bez razloga i osnova okruzen 24 sata u istoj sobi sa dvostrukim ubicom, silovateljem i ostalim sljamom. Nakon pustanja na slobodu sam oslobodjen bez dileme iako je tuzilastvo cak i naknadno menjalo optuznicu posto nisu znali sta vise da izmisle. Tuzailac se normalno zalio na oslobadjajucu presudu ali me je Bog pogledao pa je Apelacioni sud odbacio tuziocevu budalastinu i potvrdio oslobadjajucu presudu. Sada kad je to sve pravosnazno, tuzim drzavu za nadoknadu stete ali nijedne pare nece moci da nadoknade niti isprave i izbrisu sve sto sam tamo doziveo i video!! Tako da sam ja licno na svojoj kozi osetio kako `` RADI `` nasa policija i sudstvo a narocito tuzilastvo. Tebi savetujem da  bolje ne lupas gluposti jer nemas pojma.

a.a

#17 a.a

2012-11-11 13:59

Ja sam jedan od zrtava kog su ta ekipa napadali,samo jos od pre 4 godine,tako da mi je iskreno drago sto su tako zavrsili,da je policija odradila na vreme svoj posao,danas krstan ne bi imao tih problema
LJIKI

#18 !!! Podrska decaku Krstanu Vukovicu !!!

2012-11-11 14:08

Strasno je sto su nam deca svakodnevno izlozena raznim oblicima maltretiranja!!!
Kada se radi O nekom drugom, okrecemo glavu, to nas se ne tice, meni se ne dogadja ...?!
Stavite se u istu poziciju - isto bi i Vi ucinili, samo bi branili sopstveni zivot !!!
>>> Ne okrecite glavu, potpisite peticiju, jer ...SUTRA CE SE TO ISTO DESITI VAMA ??? >>>
LJIKI

#19 Re: napomena

2012-11-11 14:15

#13: Nesha - napomena

Ne treba postavljati glupa pitanja i zakljucke u ovakvom slucaju. Treba se uzdrzavati  od takvih komentara.

SVAKOM SAVETUJEM DA SEBE STAVI U ISTI POLOZAJ, ILI NEKOG BLISKOG, DRAGOG...

A TO JE VEC MOGUCE SUTRA ???!!!


Gost

#20 Re: !!! Podrska decaku Krstanu Vukovicu !!!

2012-11-11 14:34

P .
Gost

#21

2012-11-11 14:37

Mali nije kriv,bio sam tamo !


Gost

#22 Re:

2012-11-11 15:05

#21: P . -

Daj mu licnu podrsku i izjavu, spasi drugara!!!

P.

#23 Re: Re:

2012-11-11 15:10

#22: - Re:

I hocu !


Gost

#24 Re: Re:

2012-11-11 15:14

#22: - Re:

Slazem se, treba ispricati sve detalje koji bi pomogli Krstanu. Nasilje mora da prestane a nasilnici treba da se nadju iza resetaka. Krstan nije nasilnik, on se samo branio, sve sluzbe su zatajile i svi se prave blesavi a Krstan nije kriv sto zivi u ovakvoj zemlji i zato ovo nije pokusaj ubistva vec NUZNA SAMOODBRANA!

Prosvetna inspekcijo, jel moze jedan detaljan pretres masinske skole? Nije ovo prvi incident a profesori, direktor, pedagog i psiholog bi za promenu trebali da se bave decom i njihovom zastitom. Gde je skolski policajac? Gleda serije na Pinku?

Sretno detinjstvo

#25

2012-11-11 15:31

Treba ispitati sve okolnosti.Žao mi je što niko to nije primetio i sprečio.Ne smemo dozvoliti da deca budu prepuštena sebi,deca ne zaslužuju da budu stavljena u ulogu delioca pravde,to moraju biti Institucije!