Za Akijev bolji i zdraviji zivot

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Za Akijev bolji i zdraviji zivot


Gost

#1

2013-02-02 15:32

da li se zna koliko potpisa treba da se skupi i u kom roku?
Komšija

#2

2013-02-02 15:49

 

 Da Aki i dalje ostane u našoj ulici.... ;)


Gost

#3 Re: U ulici Vuka Karadzica...i nedamo ga nikome...

2013-02-02 15:58


Gost

#4

2013-02-02 16:26

PORODICA PALFI BRINE O OVOM DETETU OKO 4 GOD. TO JE RADILA SA PUNO ;LJUBAVI, ZALOSNO JE SAD TO UNISTITI S OBZIROM DA ZELITE DA DETE BUDE VRACENO NA GORE MESTO.ZAR OVDE NIKO NE VODI RACUNA O DETETU PA GDE SU BILI SVI DO SADA,SRAMOTA

Gost

#5

2013-02-02 17:58

bez komentara,decakov razvoj,zdravlje i sigurnost su najbitniji!da stavim po strani ljubav,koju sam sigurna da prima,u ogromnim kolicinama,od ljudi koji su ga usvojili!

Gost

#6

2013-02-02 19:04

Othranio sam dvoje svoje dece tako da me, nadam se s ponosom, oslovljavaju sa tata. Molim nadlezne da i Akiju daju tu mogucnost!

Gost

#7

2013-02-02 20:04

Prosto je neverovatno da Aki ne ostane u porodici Palfi, puna podrška mojim dragim prijateljima...

Gost

#8

2013-02-02 20:34

PA STVARNO DALI NEKO BRINE ZA TO DETE.
KAKVA BABA GDE JE BILA DOSAD.JEL TO DETE TRBA DA IMA PRAVU LJUBAV.UH NEMAM RECI ZA OVAJ ZAKON.

Gost

#9

2013-02-02 21:53

Molim Vas za dobrobit deteta nemojte gubiti vreme
angazujte dobrog advokata..
Neka Vam Gospod Bog pomogne u ovoj borbi!!!

Gost

#10

2013-02-02 22:37

Biljana srecno,svi smo uz tebe i Akija! <3

Gost

#11 Re: Mi i jesmo na sudu,sad dobrim advokatom, ali ovi iz centra ne oistuju ni sud ni pravdu!!!!

2013-02-02 22:54


Gost

#12

2013-02-02 23:01

u hrvatskoj su 4 socijalne radnice ostale bez posla zbog lošeg obavljanja posla. dok se to ne dogodi i negdje drugdje - sve nepravde svijeta lomit će se na malim nejakim leđima :( ... od srca želim da maleni ostane u obitelji koja ga voli, i koju jedinu i poznaje.

Gost

#13 Re: Dok to kod nas stigne...:(

2013-02-02 23:05


Gost

#14

2013-02-02 23:39

Porodica Palfi i mali Aki ,deo njih,redak ,pozitivan primer pravihr razloga da se postane hranitelj.Cesto cete ih sretati ulicama naseg ,malog grada,sretne,zadovoljne i svo petoro ispunjene ljubavlju i radoscu.Ne zeleci da povredim ostale hranitelje,ali u ovom slucaju sam uvek govorila: ovde mi je potpuno jasno zasto su usli u ovu pricu.Palfijevi zaista vole malog Akija i pustite zaBOGA ovo dete da oseti radost zivota!!!!

Gost

#15

2013-02-03 00:50

Neka dete ostane kod porodice Palfi,zasluzuje da bude srecan!!!
delije bela crkva

#16

2013-02-03 01:45

velika podrska za porodicu palfi,cvrsto verujemo da cete istrajati i uspeti da pobodite i mali aki ostane nas komsija.imam jedan predlog da organizujete protesnu setnju ulicama bele crkve,imate nasu punu podrsku,i mi kao grupa cemo pomoci koliko je u nasoj moci.nadamo se srecnom kraju
DOM ZDRAVLJA BELA CRKVA

#17 DOM ZDRAVLJA BELA CRKVA

2013-02-03 02:19

SVI RADNICI DOMA ZDRAVLJA BELA CRKVA CE PODRZATI PROTESNU SETNJU U AKIJEVO IME!!!!!S OBZIROM NA POSAO KOJI OBAVLJAMO I SA KAKVIM SE SITUACIJAMA SUSRECEMO SVAKOG DANA,USLOVIMA U KOJIM ZIVE MNOGA DECA I ZNAJUCI KAKVE USLOVE STE MU VI OBEZBEDILI ZA ZIVOT, SRAMOTNO JE DA JE DOSLO DO OVAKVE SITUACIJE!!!VELIKA PODRSKA PORODICI PALFI!!!!

Gost

#18

2013-02-03 03:13

sramno, dozvolite ovim ljudima da nastave dase staraju o detetu kao i do sada,jer ako gledate za detetovo dobro bolje nego stomuje sada nigde nece biti,inerusitemu to srecno detinjstvo.

Gost

#19

2013-02-03 10:33

Svaka im cast na pozrtvovanosti, njima treba da ostane dete

Gost

#20

2013-02-03 16:40

Deci je potrebana zdrava buducnost sa dobrim roditeljima!

Gost

#21

2013-02-03 16:53

Samo napred ,nema predaje !!! Uz vas smo šta kod da treba. PozzzzZ

Gost

#22

2013-02-04 01:59

sta reci i komentarisati.. dete treba ostati kod hranitelja, oni su ga naucili prve reci, gledali njegove prve korake, sa njim cekali jutra.... oni su njemu sve, njegova porodica, za njih samo zna... i sad odjednom da ga uzmu tek tako, pa dete nije igracka, ima on osecanja, dali se nbeko pita sta on zeli, sta oseca, kako ce njemu biti ujutru kada se probudi i shvati da pored njnega nisu oni koji ga neizmerno vole kao i on njih....majka u zatvoru.. strasno kada je i dozvolila sebi da tamo stigne, dali je mislila sta ce biti sa detetom, pa dete nema ni za majku osecaj... neka slede detetovo srce, ono je najiskrenije.... nemojte dozvoliti da dete pati..........svim srcem sam uz porodicu koja ima tako veliko srce i koja se bori za akija.... a baba, mama.. pa neka ga vidjaju ako zele a aki kada bude odrastao zna ce sta je najbolje za njega... a najbolje za njega je porodica kojima je on sve i koja se bori za njega....... cmokic za malog akija i puni lepih trenutaka uz one koje voli....
Danijela Zlatanović
Gost

#23

2013-02-04 12:33

Da li je moguće da se ovde polemiše o tome da li dete treba ostaviti u porodici koja mu je pružila dom, ljubav, zaštitu, zdrav život ili ga vratiti ''porodici'' koja godinama nije brinula o njemu? Da li se neko od nadležnih pita šta bi bilo sa malim Akijem da ga hraniteljska porodica nije prihvatila kao svog člana i brinula o njemu? Da li nadležni znaju kakvih je zdravstvenih problema imao Aki kada je došao kod porodice Palfi i koliko mu je ljubavi i pažnje posvećeno? Gde je tada bila njegova ''porodica''? Da li neko razmišlja o tome kakve će to psihičke posledice ostaviti na dete , koje s obzirom na njegovo uzrast mogu biti vrlo ozbiljne ? Ko će tada odgovarati? Vreme se ne može vratiti....SRAMOTA!!!Aki je srećan sa porodicom Palfi i to je jedino bitno!

Komsinica iz banja luke koja dolazi u belu crkvu

#24

2013-02-04 21:50

Pa on je jedno preslatko malo djete a teta biljana je jako dobra zena a i hraniteljica :) bilo bi lose da se to desi :( ja svako ljeto dolazim i druzim se sa akijem u beloj crkvi

Gost

#25

2013-02-05 11:44

Dali je totalno nebitno sta je za dete bolje. Ova se porodica brine za njega bolje nego bilo ko. A ta baka ako zeli detetu najbolje neka ga ostavi tu gde je odrastao jer on za drugu porodicu nezna niti ce naci bolju. A drzavi ako je zivot deteta svejedno neka ga uzmu ako mogu da zive sa cinjenicom da ce malo dete dobiti veliki sok i psihicke prodleme.Njegovoj pravoj porodici da je stalo do deteta nebi stigao do odgajitelja a i nebih mogao nista da nauci od roditelja narkomana.
SRAMOTA