Pravda za Sasu Bogevskog!!!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Pravda za Sasu Bogevskog!!!


Anonymous

#76

2013-05-27 09:15

Ma kod nas je potreban americki zakon pa onda da vidim kriminalce i lopove.

Gost

#77

2013-05-27 11:09

STA RECI KAD COVEK SVAKI DAN CITA KAKO LUDACI UBIJAJU PO STANOVIMA NEDUZNE LJUDE.NEDAJ BOZE DA BIRAM ALI AKO JE UGROZENA MOJA PORODICA POSTUPIO BIH ISTO TAKO ,SA RAZLIKOM STO SE NE BIH KAJAO .I POLICIJA I PROBISVETI MORAJU DA ZNAJU DA KAD MI UDJES U STAN ILI UGROZIS PORODICU ODLUCUJU SEKUNDI A JA TU NE BI PUNO RAZMISLJAO.BOLJE NA ROBIJU NEGO DA MI NE DAJ BOZE DETE STRADA.STA BI MI ONDA ZIVOT.

Gost

#78

2013-05-27 12:03

Zakon kao u Americi

Gost

#79

2013-05-27 12:18

Drzava bi trebala malo paznje da posveti i postenim gradjanima koji privredjuju i placaju porez, a ne da stiti i brine o prevarantima, lopovima, narkomanima i kriminalcima (brine se o tome da li je prestroga smrtna kazna, da li su ugrozena necija prava i td... a gde su prava obicnog "malog" gradjanina). Ako je neko uhvacen u krivicnom delu na privatnom posedu treba dozvoliti da obican gradjanin ne odgovara za delo pocinjeno u odbrani sebe, svoje porodice i imovine.

Gost

#80

2013-05-27 18:13

SLOBODA

Gost

#81

2013-05-28 05:53

Mislim da ovog coveka treba nagraditi oslobodio je drustvo jednog parazita.

Gost

#82

2013-05-28 07:04

dosta je tiranije pandura i kriminalaca i suda koji se brine sam da ne osudi prave kriminalce nego vako sudeci nevinima pokazuju kako ipak nesto rade

Gost

#83

2013-05-28 18:57

Zar ni u svom domu covek ne moze biti zasticen od lopova i ubica

Gost

#84

2013-05-29 09:41

Nikakav zakon me ne bi sprecio da odbranim privatan posed,prvenstveno svoju porodicu.Potpuna i bezuslovna podrska za Sasu Bogevski!

Gost

#85

2013-05-29 15:41

Potpuno podrzavam i smatram da te zakone treba prepisati od amerikanaca kada je u pitanji upad u privatni posed i samoodbrana.

Gost

#86

2013-05-29 16:08

Treba zaštititi pravo svojine i odgovornost je na onome ko ulazi na tuđi posed. Žalosno je da u Srbiji čovek nema prava da odbrani svoju porodicu na svojoj imovini. Dokle ćemo trpeti da kriminalci imaju veća prava od poštenih gradjana?

Gost

#87

2013-05-30 08:37

Drzi se Sasko....svako normalan bi ga roknuo. Svi smo uz tebe i u kakvoj zemlji zivimo, moze i svakom od nas takvo nesto ubrzo da se desi.

Gost

#88

2013-05-30 08:58

U normalnim zemljama, pravno uređenim ulazak na privatan posed je zabranjen.
U Srbiji toleriše se svaka vrsta kriminala, na svim nivoima.
Zašto je problem da naše pravosuđe oštrijim zakonima zaštiti svoje građane? I lopuže i kriminalci bi tada tri puta razmislili da li će se i dalje odlučivati na svoja (zlo)dela.
Jadno je naše pravosuđe, a takva nam je i država.
Hapsimo pošten, hrabar svet koji se suprostavlja nasilju, a predsednik države za to vreme ebolira hiljade osuđenih kriminalaca.
Bravo!

Gost

#89

2013-05-30 15:15

Uz tebe smo!

Gost

#90

2013-05-30 16:31

Sramota je da je zakon na strani kriminalaca i to u 21. veku !!! Hitno je potrebna promena zakona i to po ugledu na Ameriku gde je coveku dozvoljeno da brani svoj dom i svoju porodicu bez straha da bi za to mogao biti kaznjen na bilo koji nacin. Covek je branio svoj dom i svoju porodicu i za mene je on heroj. Svaka cast. Treba sto pre biti oslobodjen svake odgovornosti jer bi svaki normalan covek da je bio na njegovom mestu uradio isto sto i on.

Gost

#91

2013-06-04 20:09

I ja bih to isto uradio! A i mene neka slobodno ubiju ako probam nekome da provalim u stan.

Gost

#92

2013-06-05 16:14

Nema tu mnogo Filosofije, pustiti coveka , menjati zakon(mnoge zakone) jer ovaj zakon (mnogi zakoni) stiti kriminalce, lupeze, pedofile i drugu svojevrsnu bagru!

Gost

#93

2013-06-06 08:08

Sloboda coveku pod hitno ja bi nesto reako ovoj vlasti Welcome to Srbija, gde murija ubija,
gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija.Stolica na vrata, zaglavljena kvaka,
preko usta traka, da te pitam nesto sada:
Je l' ovo napredak vrste, novo deljenje pravde,
jedni gube, drugi grabe, jaci jedu slabe
Gledam barabe ove nase kako igraju na karte,

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-06-08 18:30



Gost

#95 Re:

2013-06-12 22:34

#1: -

ne razumijem se baš u pravo, ali ako neko kompetentan može laički da mi objasni kako neko ko ima 50 prijava (slovima "pedeset" prijava, ne "pet" prijava, mada je dovoljna i jedna) može sasvim slobodno da šeta gradom, pljačka, siluje i ubija, a neko ko od iste te životinje brani svoj život i živote svojih najmilijih, može da završi u zatvoru i do 15 godina.

možda je u mom svjetu drugačije, ali zar ne bi trebalo da bude obrnuto?

ovdje nešto gadno nije u redu, mislim da će ovakve pravne stavke doći zadnje na red na razmatranje jednostano što u toj kategoriji nema mjesta za neke više lične interese.

saša je žrtva u svakom pogledu, žrtva napasnika i žrtva države i trulog sistema.

užas

Nele

#96 Re:

2013-06-19 18:21

#1: -

Da je Pravde ne bi se noćas provalnici šetali po mom stanu - bojali bi se za svoju glavu!!!


Gost

#97 a Pismo?

2013-06-22 15:16

#25: -

dobro da li će ovde neko napokon osim razloga oko lošeg zakona itd izreći i Božju reč koja kaže ako te neko udari po jednom obrazu okreni mu i drugi daq bi se pokazali Božji!? ko ima prava ubiti i uzeti život i survati u pakao pre nego to Bog kaže?  je li se Isus branio na krstu? ako smo Božji onda ,naša odbrana je jasna.moglo s e ovo izbeći svakako.ubosti čoveka nožem nekolko puta s leđa dali je to u redu. ako je s leđa onda kako se on to branio?

nije ovo opravdanje lopova već Božja promisao najpre o životu koji je iznad hiljada i hiljada ljudskih mišljenja. ima li ovde neko Hristovog duha?

Istina boli

#98

2014-09-10 21:51

GETO NAJVECI PROBLEM - Problem ove drzave je jednostavno u tome sto je raspustena ,politicari gledaju da ugrabe sto meksu fotelju i bolju poziciju a uz to da nam jos predstave realnost kao u bajci i ako smo u paklu.Matori kriminalci preko svoje lokalnie bagre (ulicara,narkomana,lopova i potrcka) nam regrutuju decu i to vecinom preko marihuane,devojke,najboljeg druga,itd. ili ako cuju da je neko sklon delikvenciji ili je iz nestabilne porodice uglavnom izadjes na ulicu zadrzis se malo i regrutuju te,da bi jednog dana ova deca postala gore navedeni deo bagre.Policija radi za kriminalce provereno znam par momaka koji muku muce sa interventnom koja ih aktivno maltretira po nalogu matorih kriminalaca pa zaglave ili u ludaru ili u zatvor. Takodje znam par njih sto su u zatvoru ni krivi ni duzni isto preko veza tih ljudi.Dok neki klinac padne za 20-30gr trave ti matori kriminalci daju drugom 150-200gr iste.Ko voli travu ide na heroin ko se potukao tuce i lomi one koji smetaju ili nece da se priklone ko je ukrao nekad nesto ide u provalu pa u pljacku da bi doneo zaradu svom bossu prave zombije od dece zarad licnog interesa obicno su to ljudi koji su imali ubistvo ili su preziveli nesto sto neki drugi nisu.Pogledajte malo omladinu u NIKE-Adidas-Reebok fazonu koja se seta gradom posle 22h to je vecinom olicenje tih matorih ljudi i sve dok oni ne budu iza resetaka sve ce da bude ovako kako jeste nazalost slusacemo o tucama busenjima dilovanju droge prostituciji kradjama itd kod mladih nije problem mladih nego matorih za koje to moraju da rade jer su bili lakoverni da poveruju u to da neko moze da im pruzi bezbrizan zivot za par stvari koje moraju prvo da urade za njih sve se zavrsava na 3 nacina: 1.ZATVOR (duga robija za kradju,drogu ili ubistvo) 2.GROB (pogresio je gadno ili je pokusao da izadje kad nije trebao, pokusao da se izbavi iz toga cinkarenjem) 3.SMIRIO SE U 30im (ozenio se ili nasao posao nakon sto je doziveo neki tezak peh ranjavanje,robiju,itd. U oba slucaja zdravlje mu je jako naruseno zbog stresa koji je preziveo GOJAZNOST,PRITISAK,RAK.itd)


Gost

#99 Re:

2016-05-21 17:20

#56: pravda???? -  

 Šta će njegova leđa u tuđoj kući?