"Kec iz vladanja" peticija za smenu ministra Žarka Obradovića

"Kec iz vladanja" peticija za smenu ministra Žarka Obradovića / Saopštenja / SVAKOG MINUTA PO DVA GRAĐANINA ZA DVA DANA PODRŽALO PETICIJU ZA SMENU MINISTRA ŽARKA OBRADOVIĆA / Komentari


Gost

#1

2013-07-03 08:28

Iz aviona se vidi da je ovo kampanja protiv jedne partije. Pa poumirali ljudi u bolnicama, neki se zapalili od gladi, poginuli vojnici na poligonima.... i ništa. Nevereovatna država!!!

Gost

#2

2013-07-03 09:05

Krajnje je vreme da obskurni gospodin ode !

Gost

#3 Re: Marš u ....

2013-07-04 20:54

#1:

Iz aviona se vidi da si ti iz te partije jer da nisi bio bi svestan svih lakrdija i haosa u školstvu zaključno sa poslednjom koju je tvoj drug uradio.Zahvaljujući njemu prosveta nam liči na jednu žabokrečinu u kojoj su emisije na Nacionalnoj Geografiji o opstanku u takvim uslovima pričice za laku noć.Da ne govorimo o deci koja svakog dana gledaju šta se u toj žabokrečini radi i kako prolaze dobri nastavnici,đaci.....


Gost

#4

2013-07-20 18:02


Gost

#5

2013-07-25 11:53

Potpisivao sam razne ovakve peticije, gde zdrav razum kaže šta je logično..........ali avaj svi za koje je tražena smena, opet su ministri. Ovde je Bog rekao LLAKU NOĆ

Gost

#6

2013-07-25 12:23

Vrlo rado bih potpisala, ali mi se cini da sadrzina pisma nije dovoljna. Potrebno je jos vise obrazloziti i ukazati ne samo na Ministra, nego i na Skolske uprave. Posle 9 godina sam ostala bez posla u prosveti, kao tehnoloski visak i dobro znam sta se sve radi. Moja poruka Premijeru bi bila daleko opsirnija od male mature. Izvinite!

Gost

#7

2013-07-25 13:16

Ja bih ovoj peticiji dodala još jedno ime, poštovane gospođe iz istog ministarstva koja je rukovodilac odeljenja za međunarodnu saradnju, Vesne File. Zahvaljujuci njenom neradu i neodgovornosti Srbija je izgubila i gubiće ono malo lektorata za srpski jezik koji postoje na katedrama lilologije u svetu.

Gost

#8

2013-07-25 20:04

Ovo ce biti dokaz da li će se ispostovati demokratski princip smenjivanja za koji se g-din Dačić zalaže ili je to samo puka retorika u korist dobijanja političkih poena.

Gost

#9

2013-07-31 16:36

Veoma postujem Vas stav vezan za URS,a bila bih vise nego odusevljena kad bi se "oslobodili", a nas OSLOBODOLI Zarka Obradovica! Osim sto je unakazio nauku i prosvetu, degradirao je ucenike, roditelje, potrebu za znanjem sveo na margine,...! Ocitiji primer osobe u sukobu interesa Srbija skoro (nadam se) nece imati!!! MEGATREND je izgubio na imidzu zahvaljujuci Zaretu!!!