Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-01-31 13:21



Gost

#2627

2014-01-31 13:26

Moglo bi da se zaključi da od kad su ljudi počeli malo i da se šale,iako nas ovde spaja ozbiljan i veliki cilj,počeo je ,slučajno ili ne ,da raste i broj potpisa:npr.27.01.2014. 20,a juče 56 potpisa!=>što bi reko Bata S."Ljudi,pa ovo i nije tako loše":)Naravno dozirano,simpatično a da svojim sadržajem ne ide u krajnost;shvatam da ljudi moraju malo i da se našale,razonode u pauzama učenja ili da pozitivnom energije dobiju volju da se vrate učenju.

REVOLUCIJA

#2628

2014-01-31 13:29

Moje poslednje ukljucenje, jer imam pametnija posla od kuckanja poruka u nedogled, kao npr. da ucim, svaki fakultet može da se zavrsi, samo treba dobro zagrejati stolicu, nekom treba vise nekom manje vremena, ne mozemo svi da se provlacimo, sredjujemo ispite, preko veze se zaposljavamo, takvih je uvek bilo i bice, zato nam je ovakva drzava, dodje vreme kad pametni zacute, budale progovore, a fukara se obogati, to je nasa sadasnja drzava, zato ucite i bice rezultata, do pobede SOLUNCI!

Gost

#2629 Re:

2014-01-31 13:40

#2628: REVOLUCIJA -

mudro zboris Revolucijo!! :)........al smo stvarno mogli malo da uveselimo temu i da se sprdamo!!! :)...Zovem se Budimir Tajkovic ,idem u drugi ,ne treci razred gimnazije i stanujem na 23....nisam,salim se al opet mi stariji studenti smo ko tempirane bobme.....valja nam malo smea u ova krizna vremena :)


Gost

#2630 Re: tuzno

2014-01-31 13:45

#2605: - tuzno

Istina!

Svaka cast na II pasusu!U 99% slučajeva moraš sam sebi da plaćaš zdravstveno osiguranje;onih 1% je:ako preko supružnika možeš da se osiguraš,ako si Rom/-kinja,ako vas x živi sa npr.9.000 din(možda malo više),eventualno polumrtav(ali ako oni baš ocene) ili ne znam šta već!Ima zilion ljudi sa srednjom školom koje ne mogu da zaposle i ne znaju šta će sa njima,a u(ne)skladu sa tim država bi da spreči da ljudi koji hoće-mogu-žele diplomiraju.

Ne posustaj,kad zavšiš imaš izbora!

 


Gost

#2631 Re: Re: tuzno

2014-01-31 13:51

#2630: - Re: tuzno

slazem se u potpunosti.....nzm ni oko ovog haraca sto moramo svake godine da damo fakuletu kao produzeje apsolvenskog staza,kao azuriranje dokumenata i ostale gluposti....i svake godine placas za 5000 do 10 000 din vise.....cista otimacina,nzm samo za sta....i skolarine su sve skuplje i skuplje....nzm dokle too ide...


Gost

#2632

2014-01-31 13:52

Ja evo,bas NE BIH da me"prebacuju"na Bolonju,ja bih da zavrsim studije kakve su bile,zato podrzavam ovu peticiju;da se B.pokazala kao kvalitetna pa i da razmisljam,ovako:novac,vreme,a kvalitetnog znanja u tragovima...NE,HVALA!A zbog lepog vaspitanja da dodam ko zeli:izvolite,dovidjenja!

Gost

#2633

2014-01-31 13:53

jbt jos ce ispasti da je 90-ih sudiranje bilo mnogo bolje...
lav

#2634

2014-01-31 13:54

SVAKA CAST ZA KOLEGU,KOLEGINICU REVOLUCIJA, SVAKI KOMENTAR TI JE EKSTRA, PRATIO SAM I RANIJE, A POSLEDNJI JE VRH, NADAM SE DA CES SE PONOVO UKLJUCIVATI, JER TAKO PAMETNIH KONENTARA NEMA PUNO, PODRZAVAM TE STO POSTO, UVEK SE ZAPITAJTE KAD VAM JE TESKO PA KOLIKO JE LJUDI ZAVRSILO NASE FAKULTETE? NISU SVI IMALI VEZE, A NISMO MI VALJDA NAJGLUPLJI OD SVIH, SVE SE MOZE KAD SE HOCE, POBEDILI SMO NA OBORU, USTALI SMO PROTIV NEPRAVDE, SAD SAMO DA POBEDIMO SEBE, STO JE NAJTEZE, ZATO KNJIGU U SAKE DO POBEDE!

Gost

#2635

2014-01-31 14:06

Ja necu da prelazim na Bolonju jer nemam para za to planinarenje. Ne radi se o tome da je po Bolonji teze, bas naprotiv. I ja sama sam razmatrala mogucnost da se prebacim na novi program posto Bolonjci na mom faksu polazu velike ispite iz delova a mi stari to dajemo odjednom. Medjutim, kao sto rekoh, nemam novca da se prebacim.

Gost

#2636

2014-01-31 14:08

say,just say Wiliam.......FREEEEEEDOOOOOOM! :)
KRISTINA

#2637

2014-01-31 14:11

Autora peticije i advokaticu, nase spasitelje za precednika, a revoluciju zbog ekstra komentare od samog pocetka se izdvojio, za podpredsednika, svaki komentar mu je na mestu i izdvaja od brdo komentara, nema ih puno ali svaki je fenomenalan! ako nemas devojku, radi bi te upoznala, takvu mentalnu snagu ima mali broj muskaraca, zaintrigirao si me od prvog ukljucenja, obratite kolege paznju na njega, pozdrav za sve, zavrsice se sve u nasu korist, samo hrabro!

Gost

#2638 Re:

2014-01-31 14:15

#2: -

slazzem se sa tim....svi oni,uklucujuci i moje matorce,su imali i posle zavrsetka faksa odmah posao...uzivali u ono vreme....radili sta su hteli....a mi radimo zato sto moramo!!....da prezivimo....


Gost

#2639

2014-01-31 14:17

opaaaaaa,ovde se sad i flertuje :)...ako ako..nek pravi ljudi dodju na prava mesta....kamo srece da je tako i u drzavi....da poslanik bude poslanik a ne Modelsica :)
vuk

#2640

2014-01-31 14:18

Revolucije nikad dosta, to je jedini nacin da pocistimo sav sljam iz drzave, podrska za nadimak i komentare, revolucija! bravo majstore!
revolucija

#2641

2014-01-31 14:26

Vreme Tita, nasih roditelja je naravno druga prica, sa svim manama bili smo uredjena drzava, koja je vodila racuna o pojedincu, besplatno zdravstvo, skolovanje, dobijanje posla, danas samo partijski kadrovi zive ususkani kao medvedi, imaju svoje privatne fakultete gde kupuju diplome, po dva tri radna mesta, jasu ovaj narod i drzavu, potom par tajkuna koji su sve pokrali, a sad glume mucenike, gde je u svemu obican covek danas? nigde, bar nam nadu za bolje sutra sa diplom, ne uzimajte!
revolucija

#2642

2014-01-31 14:30

Zaboravio sam da vam se svima zahvalim na komplimentima, to je samo moj skroman doprinos sprecavanju ugrozavanja osnovnih ljudskih prava, pravo na obrazovanje je jedno u nizu, imam devojku, ne upoznam se nikad na slepo, niti preko oglasa i da nisam veciti, bih vas sve podrzao, ukljucio sam se da bi se zahvalío, sad malo na odmor, do pobede!

Gost

#2643

2014-01-31 14:48

Stvarno zanimljivo da nijedan medij nije preneo odluku odbora,zato cemo malo copy-paste linka http://www.parlament.gov.rs/31._седница_Одборa_за_образовање,.20899.43.html na sve one vesti sto su unazad mesec dana izbacivali. Ako objave,bice nas 1000 vise istog dana.

Gost

#2644 ne dozvolimo da budemo naivni kao Esmeralda :)

2014-01-31 14:59

fringe

#2645 Da se igramo malo

2014-01-31 15:09

Evo mala digresija na ono sto se desavalo poslednjih dana i da se malo igramo statistike, posto se ministar jelte igrao statistike. Dakle u ovoj nasoj statistici vezano za ovu peticiju, samo u Nisu ima oko 550 potpisa (sto je oko 12% ukupnih) pa da pomnozimo to sa deset kao ministar, to je oko 5500 pa ako je to oko 12% onda nas ima oko 46000, znaci zaokruzujem na neke okrugle cifre. E sad ovo svakako nije realno ali jeste realno da nas ima upola manje a to je znaci minimum oko 23000 STARIH STUDENATA. Dakle procena na osnovu trenutnog broja potpisa da nas ima 23000. Pa sad vi vidite i sami zakljucite o cemu se ovde radi i sta je cilj.
mima

#2646

2014-01-31 15:10

Toliko smo im i bitni, provlacili nas mesecima po novinama, netu, tv, nazivali pogrdnim nazivom veciti, a sad kad treba da objave odluku odbora, sad ih nigde nema, a danasnji prof su se lepo i besplatno školouali o trosku drzave, a sad bi nama da ogranicavaju rok za studije, nije dovoljno sto nas deru sa skolarimama, obnovama, overama, prijava ispita, zive od nas na visokoj nozi, do pobede kolege

Gost

#2647 Re:

2014-01-31 15:12

#2637: KRISTINA -

A "Kristina"pohadja  ____________________fakultet?Sigurno knjizevnost nije u pitanju?!Moglo bi se pretpostaviti da nije ni pravni fakultet...mada...nista nije sigurno.

Ovaj forum bi trebao da reprezentuje buduce diplomce,intelektualnu elitu- zato se trudite da izbegavate"za precednika","zbog ekstra komentare"," izdvaja od brdo komentara" i sl.

Poredimo tezinu naseg stud.programa i Bolonje a na osnovu pojedinih komentara neko bi mogao da pomisli da je rec o polupismenim,nesvrsenim osnovcima!Naravno da nije rec o sadrzaju poruke,tzv."lapsusu calami",kao ni slucajnim slovnim greskama.

 


Gost

#2648

2014-01-31 15:12

Mislim da imamo pravo da završimo školovanje onako kako smo ga i započeli! Hvala!

Gost

#2649

2014-01-31 15:23

Svaka cast onima koji islj."Caps Lock"kad ostavljaju komentare!Studiranje po starom programu ne podrazumeva "staracko slepilo".
Do pobede Solunci!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-31 15:25