Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

REVOLUCIJA

#2601

2014-01-31 12:28

KOLEGE, OVO JE AKCIJA ZA STARE STUDENTE, KOJI ZELI DA IM SE PRODUZI ROK, DA LI SE TIME NJIHOVA AGONIJA NASTAVLJA? KAKO KONE, JA SAM MISLJENJA DA KO HOCE NEKA SE PREBACI NA BOLONJU, JER JESTE LAKSE, A KO IMA DO PET ISPITA DO KRAJA, MISLI DA TO NE TREBA DA RADI! SVAKO IMA PRAVO DA RADI SA SVOJIM FAKSOM STA HOCE I STUDIRA KOLIKO HOCE, TREBA RAZMISLJATI I O DRUGIM STVARIMA, NARAVNO, ALI PRED SAM KRAJ NISAM ZA PRELAZAK NA BOLONJU, POZDRAV ZA SVE, MISLJENA SU PRAVO SVAKOG, PA I RAZLICITA! DO POBEDE!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-01-31 12:28


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-01-31 12:28



Gost

#2604 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-31 12:30

#2597: - Re: Re: Re: Re:

Ja tebe uopste ne razumem. Svako ko zeli da predje na Bolonju moze to uciniti ODMAH. Mi se ovde svi zajedno borimo za jedan jedini CILJ, a to je PRODUZENJE ROKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sta uopste radis ovde, sto komentarises, zasto si potpisala?????????????- NE RAZUMEM!!!!!!!!!!!


Gost

#2605 tuzno

2014-01-31 12:33

strasno je sto postoje ovi rokovi,planirala bih nesto drugo u zivotu,cemu zurba,ako sam ja tako izabrala.....mozda volim da studira,a mozda iz drugih razloga nisam u mogucnosti da zavrsim na vreme....ja imam jos 3 ispita na pravnom i znam da me pakao ceka jer je materija sama po sebi teska,a katedre ni malo naivne. zato se nadam da ce na vreme doneti neku odluku,jer bih mozda uporedo planirala porodicu ili bih pocela nesto da radim,a ne da gledam da sedim sad sa knjigom kako bih u rekordnom roku dala ove teske ispite jer ne zelim da cekam septembar da jurim poslednji voz. i kome se danas zuri kad smo svi svesni da je pronaci posao u struci danas ravno nuli, osim ako nemate srece pa su vam roditelji "neko i nesto" (ovo bukvalno mislim,oni pravi srecnici jer vam je to sasvim dovoljno kad diplomirate).

nama koji smo obicni smrtnici ostalo je samo da trazimo poslove preko zadruge,da ostanemo prijavljeni na birou godinama,da placamo sebi zdravstveno preko 2500 mesecno jer vise nemamo pravo da se lecimo regularno,da placamo obnovu apsolventskog,sve ispite,knjige,literaturu,i jos nam uskratite pravo da postignemo cilj zbog kojeg smo se do sada borili. zaista se nadam brzim i pozitivnim odlukama. neka nam je Bog u pomoci!

Gost

#2606 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-31 12:36

#2604: - Re: Re: Re: Re: Re:

veruj mi da smo svi na iistom putu...samo drugacije gledamo na stvari....necemo se svadjati ovde,nego dajte da razgovaramo,da iznadjemo resenje...ovo ce uspeti(daj Boze) za produzenje....al sta posle....mi stariji studenti ucimo neke ispite po nekoliko meseci...jel znate sta je too,izgubiti po nekoliko meseci u 30. godinama...razmisljajte ljudi,moliim vas

REVOLUCIJA

#2607

2014-01-31 12:38

KOLEGA, RAZUMEM VASE PREDLOGE, JER NAM JE FAX UZEO NAJBOLJE GOD ZIVOTA, PITANJE JE DOKLE TAKO? KRITERIJUM DA SPUSTE BI BILO LEPO, ALI ONI TO NIKAD NECE URADITI, SA OGRANICAVANJEM ROKA NAS TERAJU FAKTICKI SA FAKULTETA, NI PARE NECE VISE DA NAM UZIMAJU, JER MALI BROJ PI PLATILO I PRESLO NA BOLONJU, TAKO DA ZA PROF NISMO LJUDSKA BICA I BRIGA IH DA UBLAZE KRITERIJUM, TAKO DA JEDINO PRODUZETAK ROKA JE RESENJA, NEKOME CE TO POMOCI, NEKIMA NECE, TO JE ZIVOT ALI I JEDINA SOLUCIJA, ZATO NAPRED SOLUNCI!
Starkelja

#2608 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-31 12:40

#2606: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

A sto ti lepo odmah ne odustanes kad na zavravanje faxa gledas kao gubljenje vremena? Gusis temu iracionalnim predlozima i demoralises ostale ljude! Vidi, svi imamo licne probleme i drugacije vidjenje zivota, ali ne moramo bas svaku emociju da iznosimo ovde.


Gost

#2609

2014-01-31 12:41

MA DOSTA VISE O BROJU ISPITA, GODINAMA I STA CE BITI...
JBT VAMA IZGLEDA NISTA NIJE DOVOLJNO, NI OVAJ USPEH PETICIJE I ZAHTEVA! DA SAM NA MESTU POKRETACA OTERALA BIH VAS SVE U ... I OBRISALA CEO LINK PETICIJE, ODUSTALA DA POMOGNEM TAKVIM SEBICNIM PANICARIMA! NE ZASLUZUJETE NISTA, NI TO PRODUZENJE ROKA KAD PISETE SVE OVO!


Gost

#2610 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-31 12:41

#2608: Starkelja - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

vidis da je dosao da spamuje,a svi se primaju,brisite mu komentare...

Iv

#2611 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-31 12:43


Gost

#2612

2014-01-31 12:46

ne bi se slozio sa iracionalnim predlozima....jer svaki predlog je dobrodosao u ovakvoj situaciji.. kad smo svi tu do krjaa otpilike dosli,da onda ne propadne 10,11 god studiranja...da nije sve uzalud i bacene pare....
Iv

#2613 Re:

2014-01-31 12:47

#2612: -

Zbogom i svako dobro!

LAV

#2614

2014-01-31 12:48

Formula uspeha: produzetak roka, max ucenje, zalaganje iz inata jer nas gledaju kao stoku koju treba pobiti, zato kolege dajte sve od sebe da date sto vise ispita i da koncno zivimo kao ljudi, ne slazem se da ne treba zuriti, sto je rekla koleginica, ne ceka nas posao, tako gledano ne treba nikad zavrsiti jer nema i sa faksom posla, zavrsi, uradi sto je do tebe, nista nije sigurno sem da se umre, a kamoli posao, ja sam na pravnom imam cetiri teska ispita, mogu za pola god a mogu i nikad da zavrsim

Gost

#2615

2014-01-31 12:49

Hajde ako moze da se sada vec zavrsi sa tim stvarima poput koliko je kome ostalo ispita do kraja ( krajnje relativan pojam ) , onda koliko ko ima godina zivota i sl. Mislim da to nije sustina, nego ucenje ( koliko ko vec moze iz objektivnih razloga ) , rasiriti vest o peticiji, produzenje roka. A ovde se bar potrudite da ostavljate konstruktivne komentare i naravno ako mozete pozitivne energije, hvala vam .

Gost

#2616

2014-01-31 12:49

eto ako mislite da ja nesto kvarim,izvinjavam se unapred,izbrisite me...glasao sam i podrzavam akciju!!!...izvinjavam se jos jednom,namera nije bila da nekog uvredim nego da porazgovaramo o svim predlozima....svi smo u istim govnima.....

Gost

#2617

2014-01-31 13:01

okrecite Beograd

Gost

#2618 Re:

2014-01-31 13:03

#2616: -

ma dragi nas , niko nema protiv tebe nista licno , ali hajmo da ne komentarisemo ovakve stvari ubuduce, jer je ministru i ostalima cilj da nas ucutkaju i da dokazu da nas nema puno, da se ukine peticija (koju on jel te jos nije ni dobio)

sve ovo radi protiv nas,,mi bi trebalo da se drzimo zajedno, jer ako nas oni ne slome, ovako mozemo mi sami sebe da slomimo,,,zbog toga svega je dosta negativnosti!


Gost

#2619

2014-01-31 13:04

umesto sto se prepucavate ovde mogli bi malo da sedite za knjigom.....nista se samo od sebe nece resiti...ok produzenje roka,svi smo za to jer je to jedino pravilno i logicno...ali to ne znaci da cemo prolaziti ko po loju.....knjige u ruke gospodo draga i na posao,feb rok trajeee,ako ne ispit onda bar neki kolok se moze dati,idemooooooo da im pokazemo ko smo i koliko vredimo....

Gost

#2620

2014-01-31 13:06

Molim Vas ljudi, ja cu da Vas opet sve pitam jel smo mi tim ili skupina pojedinaca koji usko gledaju svoje interese????? Prestanite vise sa tim ja toliko ja toliko ja cu ovo ja cu ono...Kad odemo na fax mi smo svi komplet studenti drugog reda i to je istina i jos jedno da kazem bar na mom fax-u nijedan jedini prof. me nije pitao koliko do kraja? Sednes izvuces pitanja ako znas znas ako ne dovidjenja prijatno. Zato uopste ne vidim poentu potenciranja stalo mi je jos 3-4 ispita, shvatite prof. ne interesuju Vase price, samo znas ili ne znas!!!

Gost

#2621

2014-01-31 13:07

Stvarno ste zaludni kada trosite vreme na objasnjavanja i prepucavanja,potpisali ste peticiju sa jasnim zahtevima,ne moze svako da kreira zahtev po svojoj meri, imate saopstenja organizatora, sirite dalje peticiju, sedite ucite,posvetite se, kada se lepo nauci sve se da poloziti,najlakse je svoju lenjost prekrivati pateticnim komentarima i samosazaljevanjem, pravdati se opstedrustvenom krizom,neka svako podje od sebe sta je danas pametno uradio, pa ce i drustvo biti tako mnogo bolje,jer je sve u nama samima,jednom mi je jedan pametan covek rekao ako ne znas sta ces da uradis u datoj situaciji, postupi prema savetu koji bi dala nekom drugom da je u tvojoj situaciji,tako sam mnogo pomogla sebi, jer nekad od raznih emocija ne prepozajemo put kojim smo krenuli.

Gost

#2622 Re:

2014-01-31 13:11

REVOLUCIJA

#2623

2014-01-31 13:15

Poslednji komentar je najbolji, knjige u sake, manite filozofiranje, vidim da svi imamo isti cilj, produzetak roka, postoje male razlije u gledanju kako zavrsiti fax, to je irelevantno za ovu peticiju, produzenje roka nije poklanjanje ispita, zato zasukajmo rukave, knjige u sake i udri dok ne popadamo, svi ovde smo u istom cemeru, zato dosta kukanja, a sto se tice ministra, nek zna, da svakim danom nas broj i snaga raste, ne moze da se pravi da ne postojimo, sto je odbor i glasanje pokazalo!
VANZEMLJAKI

#2624 Re:

2014-01-31 13:16

#2593: -

Ja imam 29 godina, radim vec  osam godina. Prve, druge, nocne smene, nekada po 12 sati.. Niko te ne pita da li mozes da ucis pored svega toga. Radim vrlo odgovoran posao, pored decka, prijatelja, porodice i STUDIRAM.  Bravo za mene i mnoge . zar ne???


Gost

#2625

2014-01-31 13:21

ovi komentari i treba da budu za razmenjivaje misljenja....svi smo glasali za ovo i svi smo u ovom zajedno...i imamo pravo da iskazemo i svoje mislljenje....Nzm onda sto i diskutujemo,eto glasali smo i to je too....ali opet 100 ljudi 100 cudi....moramo uvazavati jedni druge