Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Saopštenja / Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Komentari

Gost

#26

2014-05-21 17:42


Gost

#27

2014-05-21 18:29

Treba ispitati dali je sistem H A A R P u srbiji instaliran u okviru S O F A sporazuma koji je prethodna vlast potpisala sa NATO zvanicnicima 2009 godine i postaviti ozbiljna pitanja celnicima danasnje vlasti dali su upoznati o nedavnom instaliranju ovog sistema u srbiji,ako jesu,zasto cute o tome a ako nisu, sta ce preduzeti u smislu neutralisanja i deaktiviranja tog sistema.

Gost

#28

2014-05-21 18:48

Koliko sam čula HAARP ne može da radi bez cemtrejlova koje možete da viđate kako obleću iznad Srbije... Ja sam videla bar dva puta u roku od mesec dana.Čula sam da Kanada ne dozvoljava cemtrejlove iznad područja Kanade, pa bi bilo dobro da se potpiše peticija i za to.
Daca

#29

2014-05-21 18:49

Koliko sam čula HAARP ne može da radi bez cemtrejlova koje možete da viđate kako obleću iznad Srbije... Ja sam videla bar dva puta u roku od mesec dana.Čula sam da Kanada ne dozvoljava cemtrejlove iznad područja Kanade, pa bi bilo dobro da se potpiše peticija i za to.

Gost

#30

2014-05-21 19:45

Postovani moje pitanje je sledece :ko placa onu silnu utrosenu elektricnu energiju sto Harp potrosi pri upotrebi,i sa obzirom da mi ni ne znamo nista o Harpu,kako mi uopste mozemo imati uvida koliko ono trosi na godisnjem nivou kad je projekat tajan,mozda su to razlozi stalnome povecanju cene elektricne energije u Srbiji kao i u svetu ?
zamolio bih vas da i ovo pitanje formulirate,i dodate gore navedenim pitanjima,unapred hvala !
Београд

#31

2014-05-21 20:16

Ako чекамо да га држава уклони - то се неће десити! Одговоре на питања која су постављена ЗНАМО. Организујмо се да САМИ склонимо зло! поздрав



Gost

#32

2014-05-21 20:48

Komentar nije potreban
jednostavno ja

#33

2014-05-21 20:51

nešto postoji,ne znam tačno šta,ali leta više nisu leta,i nijedno godišnje doba više nije normalno,i prirodno! plus toliko čudnih stvari,npr.oblaci čudnih oblika. pa,zvalo se to haarp,šaja ili paja,samo neka ga nose što dalje od nas!

Gost

#34

2014-05-21 20:52

Zelim da cujem pravu istinu o postavljenim antenama kod barajeva za koje odgovorni tvrde da je HAARP sistem u minijaturi.

Gost

#35

2014-05-21 20:54

zasto?

Gost

#36

2014-05-21 20:56

Neka odgovori Big Alex.On je svemoguc sve yna i u sve se razume.
jednostavno ja

#37

2014-05-21 20:58

dobro,a da li neko ima neku sliku,snimak,tih minijaturnih antena kod nas?

Gost

#38

2014-05-21 22:21

Budalaština bez premca. Vi, koji ne znate tačno ni gde je Beljina, znate da je nešto (sistem antena) veličine 14 fudbalskih terena instalirano u Beljini. A žitelji Beljine ne znaju. Naravno da ne znaju jer i ne postoji.
Baki 55

#39 Re: Baki 55

2014-05-21 22:27

#7: -

Gle bogati? Još 2012? A glavobolja, pad pritiska i ostali problemi došli dve godine kasnije?

Branka Jovanović

#40 Re #11 Branka Jovanović

2014-05-21 23:08

#11: -

Gde ste Vi čuli da voditelj i gosti potvrđuju postojanje HAARP-a u Barajevu? Lepo voditelj u 49-om minutu kaže da je to u KURIR-u pročitao. Da se ne zamarate celom emisijom pogledajte od 49-og minuta i biće Vam sve jasno. Uzgred, svojevremeno (pre 10-15 godina) Kurir je na naslovnoj strani doneo vest RODILO SE DETE SA KRILIMA. Od tada vesti iz Kurir-a ne uzimam ozbiljno.

nadimak

#41 ffffff

2014-05-22 07:48

Cikloni, kao Tamara, se formiraju u Troposferi koja se nalazi na najnižem sloju u atmosferi na visini od 0-12 kilometara. Sistem HAARP je formiran kako bi uticao na što bolje i kvalitetnije slanje radio talasa, koje se odvija u Jonosferi, na visini od 85-600 kilometara. Ne postoji fizička mogućnost da je HAARP odgovoran za ovu katastrofu
Ovih dana se mnogo spekuliše da su katastrofalne poplave koje su pogodile našu državu posledica programa HAARP, pa smo s’toga rešili da vam objasnimo šta je ovaj program i koja je zapravo njegova uloga.
Visokofrekventni program za aktivno istraživanje aurore HAARP, je set antena koja emituju visoko frenkventno (HF) radio zračenje. Ovaj sistem radio antena je dizajniran tako da utiče na 85-200 kilometara oblasti Zemljine atmosfere, odnosno, Jonosferu.
Jonosfera se nalazi iznad Ozonskog omotača pa je sasvim logično da je pod jakim uticajem UV i X zraka koji dolaze od Sunca. Njena sjajna osobina je ta da zbog velikog broja naelektrisanih čestica, jona i elektrona, odbija HF radio zrake natrag ka Zemlji. To je jako značajno jer je upravo to princip rada HF radija. Američka vojska koristi HAARP kako bi komunicirala sa podmornicama koje se nalaze na velikoj dubini.

Međutim, tokom geomagnetnih bura i Sunčevih baklji, Jonosfera trpi izvesne promene koje mogu biti takve da radio komunikacija bude onemogućena. Cilj programa HAARP sistema je da se upravo ovi problemi reše, odnosno, postizanje što kvalitetnije komunikacije radio talasima, piše sajt svetnauke.org.
Kako i gde se formiraju cikloni i da li HAARP može da utiče na njegovo formiranje, a samim tim i kretanje kataklizmičnih padavina kakvih smo i mi sami bili svedoci?

Vreme se formira u Troposferi, a zavisi od velikog broja parametara, pre svega razlike u pritisku, temperaturi
i vlažnosti vazduha. Ona je najniži sloj atmosfere na visini od 0-12 kilometara i sastavljena je od vodene pare i Flouro-Hloro-Ugljenika (aerosoli).

Kada se u Troposferi jave oblasti niskog vazdušnog pritiska, može doći do vrtložnog strujanja vazduha, od oboda ka sredini, sa tendencijom da se nejednaki pritisci izjednače. Upravo na ovaj način nastaju cikloni, kao što je bio ciklon Tamara, a oni su uglavnom praćeni obilatim vetrovima i ogromnom količinom kiše.
Šta mislite, može li sistem antena koji je dizajniran da utiče na oblast Zemljine atmosfere u daljini od 85-600 kilometara, uticati na pojave koje se dešavaju na svega 0-12 kilometara od tla?

Čini se da ne postoje šanse da sistem kao što je HAARP može uticati vremenske prilike.
Nebojsa Rankovic

#43 Zaustaviti globalne eksperimente

2014-05-22 09:33


Gost

#44

2014-05-22 09:56

Meni nije jasno cemu ova pitanja? Pravi odgovor dobiti necemo i to znate i vi. Sta se moze uraditi da se to ukloni? Na njih ne mozemo da se oslonimo znaci sami treba da smislimo sta cemo!
GWAR Srbin

#45 reklama

2014-05-22 10:00

Bilo kuda HAARP svuda.

Gost

#46

2014-05-22 10:07

Ciklon na ovim prostorima nikad nije ni postojao, niti je iko ikada to objavio niti zapisao. Samo vreme je nenormalno opisati sto cete se mnogi sloziti . Kisa koja pada u nenormalnoj kolicini 4 dana bez i jedne grmljavine i munje, uz kisu na kopaoniku sneg pao oko 50 cm u ovo doba god i posle 3 dana temperatura skace do 30 stepeni. STO SE TICE KO JE INSALIRAO I PRIHVATIO HAARP, PA TO JE VREME TADICA,CVETKOVICA,I SUTANOVCA KOJI JE REDOVNO ODLAZIO U OHAJO DA PRIMA INSTRUKCIJE. A HAARP JE INSALIRAN KAD JE POTPISAN SOFA SPORAZUM.

Gost

#47 Re:

2014-05-22 12:01

#18: - Druze ne kosta par miliona vec na desetine miliona....


Gost

#48

2014-05-22 14:09

PRIDRUZUJEM SE PITANJIMA,...

Gost

#49 Re: Re:

2014-05-22 14:25

#21: Srba Srbinović - Re:

Umesto što spajaš teorije zavere u jednu, bolje da se potrudiš da odgovoriš na pitanja:

- Gde su generatori?
- Gde su dalekovodi?
- Gde je u Beljini polje prekriveno antenama?
- Da li si ikada bio u Beljini?
- Podnesi dokaz da je kafe kuvarica potpisala odobrenje.
- Podnesi dokaz da je Tadić potpisao odobrenje.
- Otkud Rusima HAARP, u Rusiji i Ukrajini?

 


Gost

#50

2014-05-22 16:34

HAARP svakako treba ukloniti, ali kako. Peticije i proteste smo organizovali i protiv GMO-otrova, i ništa! Nikoga nije briga u državi, ali stvarno ih nije briga. A 90% stanovništva i ne zna o čemu je reč - nema kritične mase za tako nešto.
pozdrav autoru
Ivana